Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesola, ja tez potrzebuje urlopu od urlopu ;) moze razem sie wybierzemy? jakis weekend w spa? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, Dea 🌻, nie widzielam Cie :) Ciesze sie ze Cie "widze" ....i mam nadzieje ze znalazlas na tych wakacjach jakiegos fotografa ;) i wkrotce Cie zobcze naprawde ... no niech bedzie, dam Ci kilka dni nadgonic robote, wyprowadzenie Olenki na prosta i odsapniecie po emocjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Rebeko, "zgubilismy" aparat i teraz nie mamy ani jednego zdjecia wakacyjnego! Wczoraj M rozpakowywujac swoj bagaz podreczny wyciagnal aparat z bocznej kieszonki .... nie mowie wam jaka mialam mine 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Witam w ten piekny dzien,piekny bo same dzisiaj imienniczki. Kochane Anie ❤️ Zycze Wam spelnienia wszelkich marzen,tych malutkich i tych najskrytszych,aby w waszych serduszkach i na twarzyczkach goscil tylko usmiech,moc 👄 i bukiet 🌼 Moja siostra tez Anna :D Weekend uplynal bardzo szybko ale rowniez nowy tydzien rozpoczal sie bardzo szybko,corka M wlasnie na stole,czekamy na wiadomosci. Jutro juz do pracy a ja w trakcie szukania nowej,musze cos zmienic bo oszaleje.Nie umiem tak pracowac,dwa dni i dwa wolne,to nie dla mnie,co prawda fajnie ale mniej funduszy. Fajnie Was juz widziec wszystkie po urlopach,Dea juz wiemy jak wykorzystala wolne a Wesola? Jak je spedzila?zdradz rabek tajemnicy,strzaskalas sie troszke :D Rebeko 🌼 Tobie Kochana,spoznione lecz szczere zyczenia na Rocznice Slubu - Wszytkiego co Naj i jeszcze wiecej.❤️ Spadam teraz wywiesic pranko i czekam na M bo jedziemy na przeglad. Milego dnia i do uslyszonka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... widze ze na gotowca przyszlam :kawa,winko itp na stole i nawet sporo gosci,no to pozostaje mi tylko przysiasc i sie czestowac:):)...ale dorzuce jeszcze nasze ulubione ptasie mleczko i po sloiku ogorkow curry....wiem ze te ogorki tak nie bardzo pasuja ,ale niewiadomo co sie do wieczora na stoliku jeszcze znajdzie ,moze jakis sledzik,wodeczka:P... a mnie wlasnie dzien na robieniu przetworow uplynal i gdyby nie telefon od mamy to zapomniałabym o imieninach:)...ale jak to juz bywa w zyciu ,na mame mozna zawsze liczyc:) i dziekuje Bogu,ze tak jest,jednoczesnie mam nadzieje,ze sama nie bede gorsza... Wszystkim moim imienniczkom ,zycze tego co i sobie duzo zdrowia,milosci bliskich i powodzenia w zyciu....🌻 ❤️ She ...wielkie dzieki za fotki,fajne to wasze mieszkanko i mam nadzieje,ze bedzie sie Wam tam dobrze mieszkalo... Dea...gratuluje utrzymania wagi! na urlopie z reguly na wiecej sobie czlowiek pozwala ,a Tobie sie udalo,no,no chyle czola:P... Rebeko.... ja do dentysty juz jutro w dodatku juz wiem ze bede miala kanalowe leczenie konczone i na sama mysl mam ochte uciekac gdzie pieprz rosnie...a reszta tez podobnie ,zakupy i nawet o szczepieniu musze pomyslec... no i to tyle na teraz...dopadlam dobra ksiazke ,a po tych sloikach musze chociaz na chwilke nogi rozprostowac a potem jeszcze do obory i mam nadzieje,ze potemjuz tylko lozeczko.... no to milego popoludnia wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Wszystkim naszym kochanym solenizantkom Anusiom składam serdeczne życzenia. Dużo zdrowia, radości, miłości, spełnienia wszystkich marzeń. Moc 👄 i bukiet dla Was 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zaczęłam nadrabiać zaległości, ale jak zwykle po dłuższej nieobecności trudno za Wami nadążyć :-D Zrobiłam sobie taki mały przerywnik, w środę pojechaliśmy a wieś na wschód Polski, musiałam załatwić pewną sprawę, przy okazji odwiedziliśmy rodzinkę, doprowadziliśmy dom i podwórko do porządku i wróciliśmy wczoraj. To był bardzo męczący wyjazd, ale cieszę się, że załatwiłam ważne sprawy i zobaczyłam się z rodzinką. Dzisiaj ciężki dzień miałam, właściwie to nic nie zrobiłam, nie mogłam dojść do siebie, mam nadzieję, że jutro pan leń mnie opuści :-) Idę zaraz spać, a od jutra mam zamiar ostro wziąć się do pracy. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże :-) Życzę dobrej nocy. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam przekazać życzenia dla Ań od mojego M i pozdrowienia dla dziewczyn i małżonków, co niniejszym czynię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ❤️ Kawka na stoliczku i pyszne maslane buleczki na sniadanko. Zycze Milego Dnia - u mnie juz 20 stopni na dworze,przyjemnie i czas do pracki. Do uslyszonka pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nie wiem jak u Was ale u nas zimno i pochmurno. Już chyba wolę te upały. Siedzę podpieram ręką brodę - tak mogę się nawet zdrzemnąć ;) Kawka oczywiście na stole, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja stawiam za to herbatke, rozana bo uwielbiam zapach! chyba sie starzeje bo zaczynaja mi podchodzic bardzo do gustu zapachy, ktore kiedys uwazalam za "dla pan w pewnym wieku", typu roza, piwonia .... hmmm a ja nie moge w sobie znalezc energii na prace :p po prostu mi sie nie chce, a do zrobienia mam mnostwo!!! w domu tez, bo nawet przez nasza nieobecnosc kurzu sie nazbieralo i ogrod mi zarosl :o no i kiedy ja to wszystko ogarne? :o eeehhhh, zyc i sie cieszyc! za to w przyszlym tygodniu w czwartek wypadam z kumplami na festywal piwa ;) oj bedzie sie dzialo ;) :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tak szybko na kawe/herbatke... Dea 🌻 - hehe, no i tak tez bywa :D... A tak wogole to jestem pelna podziwu co do tej Twojej diety !! Lody, piwko ... Jak Ty to zrobilas !? Goja 🌻 - dzieki i wzajemnie :) Ania 🌻 - ptasim znow kusisz ;) ... ale nie odmowie :D Ogorki moze na piatek sie przydadza ...? Erato 🌻 - dziekuje :) U nas tez dzisiaj przyjemny chlodek ;), cos kolo 20C :)... Buleczke do Erato na podwieczorek porywam ;)... i jeszcze na tarasik zapraszam :) MILEGO POPOLUDNIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - lecę na tarasik i jeszcze następną kawę stawiam - jestem od wczoraj niesamowicie śpiąca... to z powodu braku słońcu... latem powinno być słoneczko :D Mąż przywiózł z ogródka agrest - duży i słodki :D stawiam więc pełną michę tych fajnych owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkim Aniom skladam zalegle ale sczere najlepsze zyczenia imieninowe Konradek od poniedzialku jest na obozie ja jade w piatek po pracy do Karpacza Wyslalam kazubce zdjecie mojej bidy do rozeslania a teraz ide sie kimnac do 5 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - to ja myslalam ze malo spie ale widze ze Twoje nocki jeszcze krotsze ...? Kaszubko - mmmm, agrest !!! Jak bylismy w Pl to u rodzicow na dzialce zaczynal sie pojawiac... ale udalo sie nam zjesc ledwo kilka owocow :(... My wczoraj wieczorem bylismy z Ala u pediatry na szczepieniu (ostatnie !!! mamy spokoj do 6-ciu lat !! :) ) i kontroli. Calineczka :P ma 80cm i wazy 9150g :) i jest zdrowiutka jak na prawdziwa rybke przystalo :) Odciagalam ten moment do granic mozliwosci :P ale musze sie w koncu zabrac za gotowanie, bo, az wstyd sie przyznac, ale do dzisiaj Ala jeszcze na talezykach i sloiczkach jedzie :P... Dajemy jej oczywiscie probowac wszystko co my jemy, ale co innego "probowanie" a co innego "jedzenie"... Rrrrany jak ja tego nie lubie !! No i przede wszystkim nie umiem :( !!! BOJE SIE !! :D Praca czeka :O... wiec kawe stawiam : o o o o o o o o ... i uciekam ! MILEGO DNIA kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy poranek - pada już wiele godzin... mąż miał duże kłopoty z wejściem do domu... podwórze zalane. Teraz śpi... odsypia przepracowaną nockę :D Ruda - zrobione - @ poleciały. Rebeka - to nic trudnego - ważne, aby córeczka nie dostawała zbyt ostrych i słonych potraw... a więc unikać zwykłego pieprzu, octu, no i jeszcze nie pora na groch, fasolę i świeżą kapustę - to tak w największym skrócie - resztę chyba dopowie Dea. I jeszcze ważna sprawa - nie za tłusto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O kurczaki i jak tu nie narzekać upał źle.......a brak słońca i duchota też nie fajnie:( Postawię kawę mrożoną i dobry humor :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, Widziałam zdjątko Viki, biedna dziewczynka, na szczęście u dzieci wszystko szybko się goi. Ja mam teraz problem z moją Alą, bo ona strasznie się drapie. Ma całe ręce w strupach i nawet czoło. JAk tylko jakiś zacznie się goić ona to rozdrapuje, już nawet raz jej się czyrak zrobił, nie wiem czy to ma na tle nerwowym, czy tak z nudów. Wygląda to okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek🌻 nie widzialyscie czasem gdzies pendriva:P...moja corcia juz caly dzien przekopuje domek ,a ze to male ,to ma co robic :)...no coz jak sie mamy nie slucha jak ciagle marudzi ,zeby miec porzadek ,no to potem sa skutki:(..... oj ciezki dzien za mna i dzisiaj musze nadrobic zaleglosci...po tej wizycie u dentysty dostalam takiej migereny ,ze przypomnialy mi sie czasy jak latalam z miseczka,no ale o 23 mnie wreszcie pusciło i mam nadzieje,ze na dlugo bedzie spokoj... Goju ...dzieki za zyczenia i pozdrowienia ,oczywiscie tez pozdrawiamy M i dzieciaki... Dea...ja wlasnie wczoraj bylam zaproszona na ognisko i niestety ale sie nie udalo:(....qurcze no to ja juz od dawna stara baba,bo zapach piwoni i roz nalezy do moich ulubionych:(... Zielle...u mnie za oknem to samo,ale ja w sumie ie narzekam,upaly mi bardziej dokuczaja ,ale chyba dlatego .,ze pracuje fizycznie i bez upalow pot mi po plecach leci,a to nic przyjemnego:( Rebeko...Twoja kruszyna podobnie wazy jak moj mlodzieniec ,i pociesze Cie ze u niego tez glownym pozywieniem sloiczki,jada z ami wszystko,ale to raczej takie dziubanie ,a te sloiczki jakos tak ladniej mu wchodza:)...ostatnio jedzenie z nim to ciagla walka,nauczyl sie stawac w foteliku i teraz najchetniej to siedzialby na srodku stolu :(... Kaszubko...dzieki za fotke,a agrest u mnie tez dosyc dobry tyle ,ze malutko:(.. Rudamaxi...ja nie wiem jak w ogole mozna rano zaskoczyc po takiej krotkiej nocce:(...a Malutka nie wyglada za ciekawie ale u takich maluszkow szybko sie goi i niedlugo pewnie nie bedzie nic widac,chociaz teraz bidulka sie napewno meczy:(caluski dla niej... Wesola...no na Ciebie mozna zawsze liczyc:)...jak juz nie na slonko,to przynajmiej dawka dobrego humoru od Ciebie i juz razniej na duszy Erato...dzieki za buleczki maslane,dla mnie jak znalazl,bo przez 3 dni mam jadac same mieciutkie rzeczy i juz nawet mysle,ze bede miala okazje pozjadac kaszki od Malego,on nie lubi ,a szkoda wyrzucic,no to ja zjem:):P a z osatniej chwili: moja corcia przerobiła sie na rudzielca:P...w dodatku takiego troszke ogolonego na lyso:):)...oj nie wiem co ona jeszcze wymysli... a teraz juz sie pozegnam ,bo robota czeka ...a wdodatku jeszcze musze lenia pogonic ,bo mi sie do drzwi dobija :(... milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielle - możliwe, że powód drapania to nie nudy... to może być znacznie poważniejszy problem. Możliwe, że Ala w ten sposób chce zwrócić na siebie uwagę z jakiegoś ważnego dla niej powodu... albo inaczej - chce odwrócić czyjaś uwagę na siebie samą. Porozmawiaj... i to jak najszybciej... z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dzisiaj w pracy maskotke ;) Szef przyszedl do pracy ze swoim psem ... szczeniak beagle, lata nam miedzy biurkami i ze wszystkimi chce sie bawic :D http://www.garnek.pl/rebeka/10649857/pies-sze fa Ania - ja widzialam ;)... lezy tu obok mnie na biurku :P :D Ladnemu we wszystkim ladnie :), mysle ze cokolwiek by corcia nie wymyslila przejdzie bez bolu :) Kaszubko - w sumie wczoraj gadalam z pediatra i stwiedzila ze Ala moze juz jesc wszystko co my (wlacznie z wszelkimi przyprawami) tylko troche mniej trzeba Jej solic i wprowadzac jej powoli i stopniowo... Chcialabym uniknac gotowania tylko dla Niej bo nie mam za bardzo czasu na pichcenie obiadkow... My oboje z M w poludnie jemy poza domem, tylko kolacje robie przewaznie "na cieplo" wiec chcialabym zeby Ala mogla powoli zaczac z nami te kolacje jesc... wiem ze na pizze, pasta carbonara albo bolognaise raczej nie jest jeszcze gotowa :P ale czesto jemy tez jarzynki z patelni, omlet, nalesniki i tym podobne rzeczy ... wiec chyba w pierwszej kolejnosci zaczniemy jej podawac "normalne" kolacje... Zaczne od jakichs brokulow, marchewek, fasolki a pozniej powoli mieszanki jarzynowe... i moze jakos to bedzie :) W sumie czym skorupka za mlodu ... ;) :D Rudamaxi - no nie wyglada to ciekawie :(... ale wierze ze sie szybko zagoi :) Zielle - a pytalas corke czy ja to swedzi ? Moze to jakies uczulenie a moze rzeczywiscie nerwowe ...? Spadam do domku :) ... zagladne wieczorkiem :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - dzieki za dobry humor, nie wiem czy to dzieki Tobie ale dzisiaj mi dopisywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecalam ze bede i jestem... a tu widze ze sama frekfencje nabijam ;) :D No to nie pozostaje mi nic innego jak dobrej nocy zyczyc :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Vikunia dziekuje za wszystkie buziaczki, juz jest lepiej teraz jestesmy na etapie tesknoty za braciszkiem :O a ja postanowiłam dzisiej pojsc wczesniej spac i nawet juz leze w lózku:) Czesc rzeczy spakowalam i tak w piatek po pracy frune na weekend do Karpacza:) buziaki dla was PS. uwielbiam agrest, ja mam czerwony a wlasciwie mialam bo juz sladu nie ma. Oj zjadłabym sobie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widze, że dziś pierwsza jestem :). To już kawa na stół: (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? Mam prośbę, czy mozecie mi polecić jakąś fajną książke, której główną bohaterką jest kobieta. TYlko nie fantastyka ani kryminały. Do urlopu co prawda jeszcze daleko, ale chcicałabym wziąć ze sobą jakąś fajną książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus! Czesc I czolem! Dzis humorek mam lepszy bom sie troszke wyspala - chrapalam juz o 22. ;) I dzieci tez przespaly do 6. Na sniadanie wlasnie skonczylam marynowane sledzie nie dzielilam sie z wami bo cos mi mowi ze wy bardziej na slodko dzien zaczynacie ;) ale moge za to postawic rozne kawki, espresso, cappuccino, latte :) Zielle, ja nie znam polskiej literatury wspolczesnej, cosik tam czasami podczytuje ale nie na tyle zeby cos polecic, ale za to z literatury obcej, jesli chcesz ksiazke ktora sie fajowo czyta I za duzo przy tym nie mysli I jest tez duzo smiechu, to polecam ksiazki Marian Keyes. A jesli chcesz troszke przy czytaniu tez sobie pomyslec to ja sie nigdy sie nie zmecze polecac ksiazek Jodi Picoult. Niektore z nich dotycza spraw nawet ciezkich do strawienia, ale czyta sie naprawde wysmienicie. Ostatnio tez dorwalam sie ksiazek Tracy Chevalier (wlasnie czytam juz jej trzecia), choc akcja nie dzieje sie w czasie wspolczesnym ale pisarka ma talent, swietnie wciaga czytelnika w atmosfery innych czasow! No to tyle mojego porannego polecania ksiazek. Ponoc Ola wczoraj w zlobu zrobila pierwsze 6 kroczkow! No ale to nie tak mialo byc, mialam ja to widziec jako pierwsza!!! Ehhh, uroki bycia pracujaca matka .. Aniu, ha ha, ty stara nie jestes a odnosilam sie do zapachu bardziej perfum niz kwiatow, bo zapach tych to ja tez od dziecka uwielbiam ;) No I wlasnie wczoraj wracajac do domu czytalam o zaletach olejkow rozanych na skore pan w naszym wieku. Chyba zainwestuje . Pa pa kotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - dzięki, "Sushi dla początkujących" Marian Keyes będzie dobre na urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu, jaki zachecajacy tytul ;) :) Tak tylko szybciutko, bo pracy sporo, o 17h00 mam wizyte u dentystki :O a jeszcze w dodatku mam problem z moim bankiem :O.. wysmarowalam im dzisiaj przed poludniem piekny list ... palce mnie swedzialy ;) i sila powstrzymalam sie od uzywania zwrotow typu "naciagacze" i "zlodzieje" :P... Teraz nie mam czasu ale jak znajde chwile to Wam napisze o co biega, bo z czyms takim jeszcze sie nie spotkalam... Rudamaxi 🌻 - milego WE :) Zielle 🌻 - oj, w temacie ksiazek to ja ostatnio strasznie zacofannnnna ;) jestem ... Dea 🌻 - wielkie gratulacje dla Olenki 😘 !!! Pierwsze kroczki to nie byle co :) Qrde, nie mogla to tydzien czesniej ruszyc ;)...? Oj, wiem ze troszke przykro "pracujaca mamo" :(... sama tez kilka momentow przegapilam i jeszcze napewno przegapie :(... ale w sumie najwazniejsze ze maluchy zdrowe i dobrze sie rozwijaja :) A tak w formie ciekawostki... Ala nam twozy nowe slowa :) ... po pierwszym etapie "tata" teraz jest "tatus" :), po "mama" pojawilo sie "mamus" a teraz po "baba".... "babus" :P... No coz, mozna i tak :D Latte porywam i buziam Was wszystkie !!! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×