Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Szybciej skusi się któraś z moich córek :D Koniec meczu... a więc koniec siedzenia w kompie. Do jutra, Annapo, pa, pa ❤️ Dobranoc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - dzieci tez szybko rosna :P Zostaly mi jeszcze do umycia podlogi ale na chwilek sobie do Was przycupne ;) 🖐️ ... troche mi nogi do tylka wchodza :D, po pracy jeszcze z Ala spacer zaliczylam... Ma ktos ochote na cos mocniejszego ? Moge poczestowac :), mam whisky, koniaczek, winko i chyba sie jakas butelka piwa po lodowce poniewiera ;)... ja niestety tylko wirtualnie bom znow sama z Ala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ...miłej nocy...i zapraszam jutro na knedle:) Rebeko...Tobie tez podesle.....a za cos mocniejszego to chyba podziekuje,ale Ty sobie nie zaluj bo widze,ze zasluzyłas... ja tez dlugo nie posiedze,bo nocki troszke przrywane mam:p i jakos nadal mi sie organizm nie przyzwyczail:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kaszubko 😘 Ania - nademna podlogi jeszcze wisza :O wiec tezdlugo nie zabawie ;) Brianek stawia juz pierwsze kroki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na knedle sie pisze :) bardzo chetnie :) . Ty tez powinnas sobie cos mocniejszego na sen zaaplikowac, moz by Cie Brianek w nocy nie obudzil i M by musial do Niego wstac :P ...? Weszlam dzisiaj kolo nas na basen zapytac o zajecia dla dzieci... i okazuje sie ze sa... ale qrde, ponad 400E za rok, raz w tygodniu po godzince... i nie mozna wykupic np na pol roku... a skad ja moge wiedziec czy sie Ali spodoba ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozesz tej podlogi na jutro zostawic?.... Ja w tamtym tygodniu sobie odpuscilam sprzatanie ,bo zbieralismy slome i na niedziele wybieralam sie do mamy i wiesz co dostalam okropna nauczke:(:(....wlasnie wyjezdzalismy do mamy i juz mijalismy brame a z przeciwka.......patrze i widze,ze jednak ten moj balagan skali moja opinie dobrej gospodyni....przyjechala moja chrzestna,ktora nie byla u mnie ok,15 lat i prawie jak mialam burdel na kolkach :(:(....zla bylam jak osa,ale mam nadzieje ze jakos przyjmie moje wytlumaczenie ... ale Ty chyba sie gosci nie spodziewasz?.... a Brian narazie to tak przy meblach ,ale nadal preferuje raczkowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok...jak knedle tylko beda to podesle... a co do basenu,to moze najpierw sproboj gdzies sama sie wybrac zAla i zobaczysz ,czy sie jej podoba...bo w somie ,zadne Euro na ulicy nie lezy.... A z moim mezem ,to roznie bywa....kiedys udalo mi sie go zbudzic ale jakos nie wsawal wiec szturchalam go tak pozadniej,a on mi na to:no poczekaj musze zaskoczyc....:Pno to ja juz bym kilka razy tego malego obsluzyla w tym czasie ,ale przynajmiej sie posmiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy gospodarce to mozna zrozumiec... Gosci to raczej nie :P, ale ja po ubrankach Ali (zwlaszcza po skarpetkach) oceniam stan moich podlog :P... i tak kolo piatku zazwyczaj dochodza do stanu alarmowego :O :D Zreszta sama sie zle czuje jak nie mam na WE posprzatane... troche odpuscilam bo nie mam czasu na szorowanie drzwi i sprzatanie na szafkach, ale takie podstawowe rzeczy MUSZE zrobic bo przez WE nie odpoczne ze swiadomoscia ze w domu brudno... Moge sie nie wyspac ale posprzatac musze... niestety, taka natura :O... Tak mi sie widzi ze Brianek lada moment ruszy... A jak juz ruszy to Go nic nie zatrzymie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zamienilam jeszcze z M dwa slowa na ten temat zanim do pracy wyszedl i On mowi to samo... Sama nie wiem co zrobic, jakbym sie zapisala to mialabym motywacje zeby z Ala co sobote na ten basen isc a tak to bede miala 10 tysiey wymowek zeby nie isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, faceci troche w tym wzgledzie sami troche jak dzieci :P :D ... ale za to przeciez w innych sprawach mozna na Nich liczyc... wiec jakas rownowaga w naturze jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na sama mysl truchleje,co to bedzie....wlasnie sobie prztrzasnal paluszek szufladka a tata w lazience.... no juz sytuacja opanowana...tata poszedl go ululac,ciekawe czy sie mu uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze pisze jak potluczona ;)... po kawalku i nie wiadomo na jaki temat :O... ale moze zrozumiesz o co mi chodzi ...? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysmy byli teraz w tym aqua parku i gdyby gdzies blisko bylo cos podobnego ,to chyba bym sama skorzystala...troszke trzeba sie sprezyc ale wydaje mi sie ze warto....zawsze to jakas odskocznia od codziennosci....niestety u mnie tylko taki duzy basen i na nim sa zajecia dla dzieci niepelnosprawnych,a na nic innego juz nie ma czasu,bo z tego basenu korzystaja wszystkie szkoły w okolicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynioslam soebie wlasnie plasterek szynki i zoltego sera... musze przed tymi podlogami sil nabrac :D A prpops, u Ciebie dalej sie kielbaska na kaloryferze suszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani nie mow takich rzeczy,bo jak maz padnie to mu Brian z rak wyleci i wtedy na pewno nici ze spania:P... mam na nich oko i maly juz odplynal ,a maz jeszcze cosik tam w okienku oglada... R...tak do 11.30 wytrzymasz,czy moze juz sie stesknilas za szmatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asaser
Dziewczyny może mi któraś pomoże, wystarczy że wygracie grę i się zalogujecie za 1,22 zł. Wtedy będą napływać mi punkty a potem prześlą mi trochę kasy. oto link http://puzz.org.pl/?p=EMpR0gnYtkum Mam 4 miesięcznego synka i każdy grosz się liczy tym bardziej że wychowuje małego sama i obecnie nie mam pracy. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kielbaska to obowiazkowo,ale niestety do tego musi byc cieply kaloryfer,a na to jeszcze troszke poczekam....no i teraz mi sie slinka zebrala i musze do lodowki zajrzec...qurcze,a ja juz po kolacji...tyle ze u mnie bez mieska caly dzien i jakos taki niedosyt czuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aquaparc to super sprawa, tam naprawde mozna sie wyszalec.. a nawet takie posiedzenie w brodizku jak Ty mialas w niedziele yez fajne :) U nas niestety dzieci wpuszczaja dopiero od 3 lat :O... A na tym naszym basenie tez troche nie tenteges ;), bo tez sa godziny zarezerwowane dla szkoly ...a jak jest otwary dla wszystkich to duzo ludzi :O Jakos nie podoba mi sie za bardzo plywanie slalomem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, za szmatka sie nie stesknialm...ale za chwilke i tak bede musiala do niej isc, bo rano nie bedzie "zmiluj sie"... Ala w lozeczku stoi i tak dlugo wola az sie do Niej wstanie... I tylko sie zastanawiam od czego jutro zacznie : "babus", "tatus" czy mamus" ? :D ... bo na te ktore mnie nie dotycza nie reaguje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam jablko...daleko mu do kielbachy,ale cosik przynajmiej mi sie w gebie miesza..... no qurcze,nupel sie nam zgubil i przed chwilka musielimy akcje poszukiwawcza zrobic :)na szczescie sie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R...no to chyba bedziem sie zegnac,niestey jak mus to mus...ale jeszcze sobie to kiedys odrobimy...a teraz zycze zeby Ci jakies krasnale pomogly ,albo podlogi zeby Ci na chwilke zmalały i ....potem dobrej nocy,moze z jakims fajnym snem:P...a sama ide pogonic mojego slubnego i tez do lozia 🖐️...a ze dzisiaj sama jestes to posylam 👄 na dobranoc...tak bez podtekstow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie ...nupel to smoczek...tak juz mi sie przyjelo od mojej tesciowej:)a teraz juz znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Witam i goraca aromatyczna kawa kusze ;) : > > > > > > ... Ala pozwolila sobie mamusi pospac, wstala o 8h00 :), teraz juz po siadaniu obie jestesmy :) Zaraz wlaczam pralke i chyba na maly spacerek wyskoczymy, bo za oknem slonko :) ... MILEGO DNIA dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja i tez czestuje kawa....taka popoludniowa:)... troszke sie juz obrobiłam i na chwilke przycuplam,niestety musze jeszczepodloge w kuchni umyc,a potem na msze i do obory i moze znowu uda mi sie na chwilke klapnac... Rebeko🌻 no ja juz od 7 na nogach,moj brzdacsie zdenerwowal ,ze matka spi i zrobil takie cos pachnacego:P,ze sie zerwalam z lozka w te pedy,u nas pada i nie szlo okna otworzyc,wiec w innym wypadku groziloby mi zagazowanie:):)...ja Ci powiem zero litosci,jakby nie wiedzial ,ze ja troszke wczoraj pozniej spac poszlam...a jak juz wstalam to po tej calej operacj lozko mi wychlodlo i poszlam do kuchni po dawke kokainy coby sie dac do roboty:p...zajrzyj na wanadoo i powiedz co myslisz...pasuje ten chlopak do Niki? Wesoła🌻 u nas tez deszcz od rana,ale ja sie nie dziwie,bo jak rozmawialam ostatnio ze szwagrem to mowil ze u nich leje,a tak zawsze bywa ,ze za chwile ta sama pogoda do nas wedruje:( Kaszubko🌻tobie tez cosik poslalam,a jak bedziesz chciala przepis to melduj...bo musze przyznac ,ze bardzo to dobre bylo,tyle ,ze jakos tak jak sobie pojadlam to teraz tylek mi ciazy i nie chce mi sie ruszac:(... No dobra musze isc w koncu po te szmate i umyc podloge w kuchni,bo reszta juz blyszczy:P i glupio byloby tego nie dokonczyc,a malo czasu mi zostalo...no to 🖐️milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Wysłałam do Kaszubki zdjęcia, tylko 3 sztuki z widokiem z mojego tarasiku. Wieczorem do Was zaglądnę. A teraz spadam na plażę. Pozdrawiam gorąco. Łapcie słoneczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×