Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale przykro jest

gdy przyjaciolka odsuwa Cie, bo nowy facet jest wazniejszy

Polecane posty

Gość ale przykro jest

po raz drugi, ta sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zrozumiec
ze zawsze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przykro jest
:(:( juz nie mam sily walczyc o ta przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggf
bo facet wazniejszy od ciebie. Chyba, ze ta przyjaciolka to lesba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaa
nie prawda , to nie jest normalne , i tak nie powinno byc ! Wiem cos o tym bo sama mialam kiedys taka przyjaciolke, jak miala chlopaka to sie prawie do mnie nie odzywala, a znalysmy sie 10 lat :/:/ oczywiscie bylo mi przykro ale ile mozna walczyc o taka "przyjazn" Teraz sama jestem w zwiazku i mam inna przyjaciolke , miedzy mna i chlopakiem bywa roznie ,ale ja zawsze staram sie dzielic czas i spedzac , go tez z moja przyjaciolka , chlopak w zasadzie nie protestuje , kazde z nas ma czastke swojego starego zycia , czas dla siebie . Wiec przykro mi ale niestety Twojej kolezance nie zalezy tak na waszej przyjazni jak Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle tez ze ten problem nei jest normalny. Ja tam sie zawsze godze ze swoja przyjaciolka czasem odpowiednia. a predzej ona ze mna bo szczerze przyznac musze ze czesciej jest w zwiazku:) Eh chyba przyjazn to jedyne co mi sieu dalo w 100 %. mysle ze do przyjazni trzeba dojrzec! Szukajcie prawidzwych przyjaciol. i sami traktujcie ich takjak byscir chcieli byc traktowani . bratnie dusze powinny miec bratni tok myslenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaa
dokladnie co to za przyjaciolka , jak spedza z Toba czas tylko z jak jej sie nudzi , a jak juz ma chlopaka i trzeba sie cos poswieci zeby sie z Toba spotykac to juz nie :/ Eh........ nie martw sie na pewno jeszcze spotkasz prawdziwych przyjaciol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beorm
A moze nie ma na tyle duzo wolnego czasu, zeby spedzac go zarowno ze swoim facetem, jak i przyjaciolka? Wiec z was dwojga, facet wazniejszy. Dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyynka
też to przerabiałm ,taka kolej rzeczy :(( czasu nie ma się dla wszystkich i trzeba dokonać wyboru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaa
przeciez my tu nie mowimy zeby spotykac sie codziennie itp. ale jak codziennie sie widzi z facetem to chyba raz na tydzien albo 2 moze poswiecic przyjaciolce troche czasu , zreszta ja tego w ogole nie rozumie , maja przyjaciolka jest mi na tyle bliska ze to nie zadne poswiecenie , poprostu lubie spedzac z nia czas, i jak jej nie widze dluzej niz 2 tyg. to zaczynam tesknic. A pozatym ciekawe co ona zrobi jak z facetem nie wyjdzie powinnas wtedy ja olac tak jak ona Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przykro jest
ale jego zna duzo krocej niz mnie, jak byal sama to szukala kontaktu, a tak nawet jej nie interesuje co u mnie slychac rozumiem, z ejest zafascynowana, ale to nie powod, by o mnie zapomniec mam jeszcze dwie przyjaciolki, a one potrafia dzoelic swoj czas miedzy mezow czuy facetow i przyjaciolki a ona nie ma pracy - wiec rzeczywiscie jest b. zajeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przykro jest
a jak juz zaczelam to dodam jeszcze jedna rzecz., ktora mnie boli, to z eona wysyla do mnie smsy tylko z sieci - bo 20 gr to powazny wydatek i to,z e nasze 2 ostatnie spotkania spedzila prawie caly czas na wysylaniu smsow do niego, nie miala czasu by poriozmawiac znikam, nie walcze, czekam, az sie sama odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jednaa
a w ogle mozna sie przeciez jak sie spotykamy to moze wziac tez czasami faceta , ja tak robie i sie bardzo ciesze ze sie dogaduje z moja przyjaciolka :) a jesli chodzi o tamta wczesniejsza to chyba ona byla zazdrosna o swojego faceta :/:........ i pomyslec ze ja ją tak bardzo lubilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beorm
Spokojnie. Dlugo go zna? Moze daj jej sie nacieszyc facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przykro jest
poznala go w necie, znaja sie jakies 2 mce , spotykaja od 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
zrozum ja, to poczatek znajomosci, dziewczyna jest zauroczona. z czasem jak ich zwiazek stanie sie bardziej solidny to znow zacznie cie uwzgledniac w tym co robi prawnie jak dawniej. ludzie zrozumcie, ze przyjazn przyjaznia ale czlowiek chyba ma prawo do wlasnego zycia, do tego by sie zakochac i spotykac z ukochanym. ty chyba masz tez innych znajomych, przyjaciol, zacznij widywac sie z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne moim
zdaniem, nie wiem dlaczego się dziwisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Dla mnie tez to normalne, zachowujesz sie jak zazdrosna kolezanka w przedszkolu spotyka sie z nim 3 tygodnie i jestes zdziwiona ze nie ma dla Ciebie czasu, kurcze pomysl nad swoja postawa bo mi cos tu nie gra, do dupy z taka przyjaciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy tak robi, że znajdując partnera ma mniej czasu dla znajomych, a w fazie początkowej czasem nie ma go wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 16.09.2007 o 20:42, Gość taka sobie jednaa napisał:

przeciez my tu nie mowimy zeby spotykac sie codziennie itp. ale jak codziennie sie widzi z facetem to chyba raz na tydzien albo 2 moze poswiecic przyjaciolce troche czasu , zreszta ja tego w ogole nie rozumie , maja przyjaciolka jest mi na tyle bliska ze to nie zadne poswiecenie , poprostu lubie spedzac z nia czas, i jak jej nie widze dluzej niz 2 tyg. to zaczynam tesknic. A pozatym ciekawe co ona zrobi jak z facetem nie wyjdzie powinnas wtedy ja olac tak jak ona Ciebie.

Dokładnie ale jest mnóstwo idiotek  bluszcz które widzą już tylko misia i najchętniej spotykałyby się z nimi 7 dni w tygodniu 24h na dobe a koleżanki idą w odstawkę...tylko jak misio coś odwali, zdradzi, porzuci itp. To lecą do kolezanek im się wypłakać w rękaw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życie

Standard. Zrób krzyż na drogę i tyle. Ludzie mają wybiorcza pamięć w większości... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×