Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_30

odszedl by przespac sie z inna

Polecane posty

Po pierwsze: jestes o 10 lat za długo z facetem Po drugie facetowi NIC sie nie poświeca, bo on tego nie doceni tylko wejdzie Ci na głowę Po trzecie po jaka cholere Ci taki facet??? za jakis czas odejdzie spróbowac z nastepna albo nawet z dwoma na raz??? Nastepna cierpietnica za miliony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie lubi
dokladnie - nie rob z siebie cierpietnicy, bo jakims czasie staniesz sie zalosna i gorzka. bedziesz nie do wytrzymania i wszystkich obwiniac za swoj los. nie rob sobie tego dziewczyno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oenb
"Po drugie facetowi NIC sie nie poświeca, bo on tego nie doceni tylko wejdzie Ci na głowę" konkretnie temu facetowi, czy wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze na 4 lepiej
a czy facet poswieca cokolwiek kobiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xera
Nie wracaj do niego, bo nigdy nie dasz sobie z tym rady. Zawsze będziesz o tym myśleć. Odeszłam od faceta w niedzielę, bo okazało się, że mnie oszukiwał i spotykał się z innymi kobietami. Nie wiem czy z nimi spał, nie ma to już znaczenia. Oszukał mnie. I zawsze podejrzewałabym go, że znów to zrobi. I Ty też będziesz go już zawsze podejrzewać. Dlatego nie wracaj do niego nigdy, bo nie będziesz szczęśliwa. I wierz mi, że też było mi ciężko odejść. I ryczę od niedzieli. Ale tak jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franekk
Tacy Wam imponuja, pewni siebie samce alfa. A potem przychodzi cierpienie. Wasza sprawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka _30
rozmawialam z nim, wiecie. Powiedzial ze nie spal z nia choc mial tysiac okazji bo jak mowi ze gdyby to sie stalo to ciezko byloby mu gdybysmy w przyszlosci mieli byc znow razem.. Co o tym myslicie? i wogole jest dla mnie mily, nazywa miskiem, ale ani slowa o powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka _30
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie lubi
co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie lubi
wiesz co, daj sobie z nim spokoj. obok mnie siedzi moj facet i wlasnie jest tego zdania. kopnij go w dupe i nie wierz w jego podlizywanie sie. koles jest kompletnie pogmatwany. sam nie wei o co mu chodzi. nie marnuj swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jak sie zakonczyla ta historia? to sprzed 9 lat...juz .Ciekaw jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×