Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość utilona

PREZENT NA CHRZCINY dobry pomysł??

Polecane posty

Gość Ela Kapsuła Czasu
Warto podarować dziecku coś co w przyszłości otworzy, a nie rzuci w kąt :-) jako młoda mama stworzyłam Kapsułę Czasu :-) pozwoli zachować wspomnienia na wiele lat :-) https://m.facebook.com/commerce/products/2114098755274722/?rid=544824949213689&rt=6&hsi=0 Zapytacie czy ten prezent nie będzie kolejnym zbędnym eksponatem na półce..Otóż nie, bogata zawartość będzie pamiątką, którą dziecko będzie chciało pokazać w przyszłości swoim dzieciom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam dla chrześnicy pozytywkę. Pozytywki to fajny pomysł, bo posłuży długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja uważam, że najlepszą pamiątką jest piękne Pismo Święte dla najmłodszych, które w późniejszym czasie wykorzysta. Bardzo ładne można znaleźć na Wydawnictwodr naprawdę warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Tokarczyk

Cześć jeśli chodzi o prezent też miałam spory problem . Pewnego dnia usiadłam sobie do internetu wiadomo tam znajdziesz wszystko , w końcu trafiłam na bloga który mi podpowiedział co jest teraz na topie jeśli chodzi o prezenty flairacademygroup.pl Jak na pierwszą uroczystość małego szkraba idealny prezent 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×