Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perłowa panna

Perły...

Polecane posty

Gość perłowa panna

Lubicie? Nosicie? Ja osobiście jestem fanką,ale posiadam tylko kolczyki i przewieszkę. Mam straszną ochotę kupić taki sznur cały z dużych pereł ale strasznie drogie są :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam perły
mała czarna +perły to strój na każdą okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubię czarne perły :-) Na drugim miejscu białe ;-) Są śliczne. I wyłącznie naturalne. Perły to elegancja.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z \"prawdziwych\" mam niestety tylko hodowlane:(:( ale przepiękne malutkie 3 sznury cudo:) uwielbiam je:) marzą mi się czarne perły eh... niestety tez cena przerasta moje możliwości:(:(:( według mnie najpięniejsze są w kolorze szampana a później czarne :) uwielbiam perły i bardzo mi się podobają:) kiedyś bardzo tanie perły były na Ukrainie. ostatnio kupiłam 3 pary korali stylizowanych na perełki w kolorze szampana i coś al burgund tylko ciemniejsze. według mnie perły to kwintesencja elegancji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłowa panna
Witajcie :) Mi się strasznie podoba także biżuteria gdzie perły stanowią dodatek np wisiorki z perełkami złote lub pierścionki. A czarne perły mmmm :) Pamiętam,że jak byłam nad morzem w pewnym sklepie z bizuterią widziałam sznur grubych, czarnych pereł. Oj.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pereleczkaaa-----
zawsze chcialam kupic sobie dlugi sznur perel, ale byly drogie i zawsze rezygnowalam, ale ktoregos dnia mama i ciocia robily porzadek w szafie w mieszkaniu po babci i znalazly 3 rozne sznury perel, ktore daly mi :). potem dokupilam bransoletki, kolczyki. miodzio ;) chcialabym jeszcze krotki naszyjnik, bo mam same dlugie. ale fakt, perly sa urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwielbiam perly sa
przesliczne tylko nie mam gdzie ich nosic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłowa panna
dlaczego nie masz gdzie nosic? przecież gustowna przewieszka czy kolczyki pasują nawet do dżinsów i jakiejś fajnej bluzeczki (tylko bez nadruków) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwielbiam perly sa
po pierwsze w moich ciuchach przewaza czern-z polaczeniu z perlami robi to bardzo eleganckie wrazenie po drugie nie znosze eleganckich butow a adidasy jeansy i jakas czarna bluzka+perly-to raczej dobrze nie bedzie wygladac szczegolnie ze szklane pseudoperly jakos mnie nie przekonuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuleczka2345434
Perły są śliczne <3 Ostatnio kupiłam sobie bransoletkę taką ze wstążkami na https://meikapearls.pl/ :) Ciekawe jaka przyjdzie! Już się nie moge doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×