Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*błyskotka*

gdzie teraz kupić spodnie nie-rurki?

Polecane posty

Chodzę po tych sklepach i dochodzę do wniosku, że w tym sezonie nie kupię dla siebie normalnych spodni. Potrzebuję jakieś klasyczne dżinsy, nie mogę nosić rurek bo mam zbyt masywne nogi i szerokie biodra, nie chcę na siłę kupować czegoś, w czym i tak nie będę korzystnie wyglądać ale w sklepach nie znalazłam nic oprócz rurek :O wiecie może gdzie dostanę normalne spodnie, ale bez żadnych wzorków-potworków typu hafty czy cekiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakaka
wszedzie rury, ja szukam od miesiaca fajnych rozszerzanych u dolu, i d... , nie wspomne juz o ciuchach w sklepach, lepsze w secondach, a buty> ?" koszmar, zwiedzilam z 20obuwniczych i to samo co rok, nic kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam że
w sklepach firmowych - w levisie, lee, wranglerze czy innym dieslu na pewno bedą inne fasony, nie tylko rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeważnie w tych sklepach typu wrangler itd. ale tam spodnie są na mnie za małe... Czasem fajne spodnie można znaleźć w Diverse ale chodzi mi o takie które będą pasować np do szpilek a tam przeważnie są mało eleganckie, tylko takie \"sportowe\". Jeśli oczywiście wiecie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sugestja
to może w tym sezonie dlaodmiany noś więcej materiałowe spodnie :-) a jak moda sie zmieni kupisz sobie porządne dżinsy :-) powodzenia w poszukiwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetnesss
moda na rurki to sie jeszcze dlugo nie zmieni,kolekcje zimowe najslynniejszych projetantow zawieraja glownie rurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trzeba będzie pomyśleć o spodniach materiałowych, może wśród nich się znajdzie coś ciekawego :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżola Dżola
Wczoraj w New Yorkerze widzialam rozszezane jeansy. Az sie zdziwilam, takie dzwonowate spodnie (i to kilka modeli) w zalewie rurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, tutaj jest sporo takich propozycji https://naia.com.pl/ . Ja jesli chcę kupić coś co trudno znaleźć to zwykle znajduje właśnie w tym sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli będziecie poszukiwały fajnych spodni dla Waszych mężczyzn, niekoniecznie rurek to śmiało wpadajcie do nas na rozeznanie. Pań niestety nie ubierzemy, bowiem jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Posiadamy szeroki asortyment produktów, a wszystko to w naprawdę NISKICH cenach! Znajdziecie nas tu → www.Ombre.pl Zaglądajcie i śmiało wybierajcie! W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie spodnie zamawiam sobie w Bialcon, bardzo ładne spodnie maja, dobre gatunkowo, mam juz kilka par od nich, nic się nie dzieje z nimi nawet po kilku praniach https://bialcon.pl/odziez.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalbe spodnie chyba nie wrócą do sklepow bo na rurki idzie mniej materialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam nierurki w Carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek 67
Rzeczywiście teraz wszędzie są rurki. Ale uwierz są jeszcze sklepy - ja kupuję w internecie - gdzie wykopiesz proste nogawki. Ostatnio szukałam biodrowek (wszędzie wysoki stan) i natrafilam na proste nogawki. Np. Straight Ankle High jeans czy boot cut Laura. Spisałam sobie tylko modele bo wpadły mi w oko i chciałam poszukać ich gdzieś taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziałam w Carry i do tego z materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×