Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zrobić

NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA JAKIE USŁYSZELIŚCIE

Polecane posty

dociekać \"matkostwa\" nie trzeba - matka jest zawsze znana... natomiast ojciec :P ich moze byc wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego, gdyby miał lęki tej natury powinien sam sobie życzyć syna podobnego do siebie:) ale na szczęście nie ma, dlatego już kilka ładnych lat spotyka się ze mną a nie nadal z którąś poprzednich:P nie to oczywiście, aby tamte miały dzieci niewiadomego pochodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Oj ja słyszałam dużo słów najpiękniejszych,takich dzieki ktorym poczułam się kochana i wyjątkowa,ale na pewno naj naj było jak mi powiedział,że chce mieć ze mną dziecko i czy zostane jego żoną.A le niestety wszystkie te słowa i czyny to były nędzne kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja slysze caly czas komlementy typu: moje najukochansze i piekne slonce, moja piekna, ze tylko do mnie cche, ze jestem cudowna .... Ale najpiekniejszy sms ktory dostalam na poczatku znajomosci i nie byl wcale komplementem ale rozczulil mnie bardzo... pewnie ktos pomysli, ze glupia jestem :P ale to nic :P \"obudze Cie, zebys miala wiecej czasu na myslenie o mnie :) \" nie wiem czemu, ale uwazam, ze to bylo slodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeden mi sie przyomnial, jak rpzeczytalam wpis takiejcomanadzieje :) \"mysle o Tobie w kazdej chwili skarbie, dzis sobie nawet uswiadomilem, ze wiecej niz myslalem ze mysle \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Eh mój tyż kiedys ładnie pisał: "Nie patrzeć w twoje oczy nie słuchać twego głosu nie całować twoich ust nie oddychac twym oddechem nie leżeć u twych stóp nie budzić się wplątanym w twoje włosy… to jest samobójstwo" "Dw centr tez nie lubie gdy cie tu nie ma!miejsca bez ciebie moglyby zniknąć" "Gdy patrze w twoje oczy zapada no gdy patrze w twoje oczy budzi się dzien gdy patrze w twoje oczy powraca sens…" itd itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tak bardzo tekstow facetow do siebie nie biore,często sa tworzone na potrzeby chwili, zaznaczam \"często\" co nie znaczy zawsze!Zaraz mi sie oberwie;) Najlepszy komplement od pewnej pani, ze łzami w oczach:-Jest pani lepsza dla niego niż matka Najlepsza zapłata jaką kiedykolwiek dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie slowa
sie licz a czyny, slowa sa piekne, nie jestem w stanie zacytwac nawet ilosci peiknych slow jakie usllyszalam i teksty ludzi jestescie idealni, "jacy oni sczzesliwi spojrzcie jak w siebie wpatrzeni...plakalam przy nim ze szczesia kchalam ponad wszystko. Mowil ze jestem jego szzcesciem, ze ucze go kochac i zyc...ze jestem jego aniolem, tak bardzo pragnal dziecka ze mna.... wiele tu rzeczy wpisalyscie, ja slyszalam niemal identyczne...... zostawil mnie pol roku temu powiedzial ze jest tchorzem, ze boi sie zmian dzielilo nas 250 km powiedzial ze cos peklo pozniej wielkorotnie pisal jak teskni.... obiecal ze mnie nei opusci....do niczego nigdy go nie zmuszalam, sam mowil...slowa plynely z serca, klamal ze tak kocha/?????? pamietajcie kochane, nie slowa a czyny sie licza...troszke dystansu ja ciagle g kocham ciagle placze...... ciagle slysze slowa.......ogromnie mnie to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna_taka
"nie chcę spotykać się z Tobą w lesie ani u mnie ani u Ciebie chcę ....u nas .... w naszym domu ......... kocham Cię .....chcę być z Tobą........ rozwiodę się......"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Tez sie zgodze ze słowa sie nie licza,teraz mysle ze nawet te popierane czynami nie zawsze sie licza,potem czar prysnie i jest tylko żal że kłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w danej chwili nie kłamał ,może w tym przypadku czuł tak naprawdę... w każdym bądź razie jak się kończy to jest żal ,że słów nie dotrzymał... i już człowiek dłuuugo w piękne słówka nie uwierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
U mnie każdy czyn był żartem,nawet pierscionek zareczynowy byl kpiną.Nigdy nikomu juz nie uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj mąż powiedział
po zakończonym porodzie ze łzami w oczach : "byłaś cudowna, dziękuję za cudowną córeczkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...moj exik
powiedzial mi przed 20 laty " nigdy w zyciu ci nie powiem, ze cie nie kocham ". Ani wczesniej, ani pozniej nie powiedzial, ze kocha. Jestem mezatka od 18 lat, a on ciagle sam kroczy przez zycie. Czasami teskno mi do niego.......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczne jest że
czyny się liczą, ale słowa też w jakiś sposób budują związek dwojga ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi moja Kruszynka
powiedziała dziś "bo bez Ciebie nie ma nic"szczerze to az łezki zakreciły mi się w oczkach.Ale ja ją Kocham!Jak bardzo słowa mogą dowartościować człowieka...nie prawdaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę ale macie
super tez bym tak chciał:)Poszanowanie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _cmk_
A ja kilka miesięcy temu, przeczytałam takie słowa, które juz na zawsze pozostaną we mnie... "...Chcesz wiedzieć jak Cię kocham? To wyobraź sobie że kocham Cię za każdym razem mocniej,za każdym razem kiedy o Tobie pomyśle... To wyobraź sobie że chcę z Tobą dzielić życie... I do tego każdego razu, do tej każdej myśli poświęconej Tobie, dodaj lczbę godzin naszego wspólnego życia ...podziel przez sekundy, pomnóż przez nieskończoność... a i tak będziesz miała ledwie pojęcie o mojej milości..." To było coś na ten moment najpiękniejszego co ktokolwiek,kiedykolwiek mi powiedział... Ale niestey było tylko wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kiedyś mnie opuścisz, Jeśli inną będziesz miał, Ja i tak Cię nie zapomnę, Choćbyś tego bardzo chciał, Będę wciąż Cię w seru mieć, Nie zapomnę Twojej twarzy, Będę zawsze kochać Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kocham Cie\" - mysle ze tyle wystarczy. Poprostu dwa najpiekniejsze i najwazniejsze słowa. Kocham cie. To mówi za wszystko. Zadne słoneczka, skarby, kropelki deszczu, aniołki w niebie... To te dwa słowa wystarcza do szczescia. To one są najpiękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia*
ale fajnie......niektórym nie dane było słyszeć takich słów nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow jestem
pod wielkim wrażeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, jakie słowa sprawiły, ze poczułam się cudownie? Nie uwierzycie. \"no już nie rycz ty durna babo\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiola
Moja 4 letnia córka leżąc rano w łóżku i obserwując jak krzatam się po pokoju i szykuję ją do przedszkola powiedziała " mamusiu ja chcę być taka piękna i pachnąca jak ty zawsze jesteś....." i wiem że to było szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miło jest tak
usłyszeć coś miłego od kogoś kto znaczy dla nas wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widze
ze wiekszosc tekstow jakie piszecie to tandetne cytaty z filmow... przykre jest to ze niektorzy nie potrafia wyrazac swoich uczuc wlasnymi slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes tandetny
wynocha z tego topiku jak nie masz w sobie szacunku dla innych. Niech i bedą sobie cytaty z filmów, choć wątpie ale są to słowa które dla kogoś mają jakieś znaczenie...i wiesz co zapewne sam czy sama nigdy niczego pieknego nie uslyszales/as , choćby cytatu z filmu...zazdrość...brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższym
co zazdrość robi z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×