Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość OL
Milego dnia życzę WBW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cię Olu, jakaś ty kochana ,,,, Przesłałaś nam tyle słońca:-D Popatrzcie:-D » Anna Jantar » Tyle słońca w całym mieście Dzień - wspomnienie lata Dzień - słoneczne ćmy Nagle w tłumie w samym środku miasta Ty po prostu ty Dzień - godzina zwierzeń Dzień - przy twarzy twarz Szuka pamięć poplątanych ścieżek Lecz czy znajdzie nas Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze Popatrz o popatrz! Szerokimi ulicami Niosą szczęście zakochani Popatrz o popatrz! Wiatr porywa ich spojrzenia Biegnie światłem w smugę cienia Popatrz o popatrz! Łączy serca wiąże dłonie Może nam zawróci w głowie też Dzień - powrotna podróż Dzień - podanie rąk Ale niebo całe jeszcze w ogniu Chcę zatrzymać wzrok Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze Popatrz o popatrz! Szerokimi ulicami Niosą szczęście zakochani Popatrz o popatrz! Wiatr porywa ich spojrzenia Biegnie światłem w smugę cienia Popatrz o popatrz! Łączy serca wiąże dłonie Może nam zawróci w głowie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Witajcie witajcie . Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynko👄 Zycze zdrowia, czy czujesz się już lepiej ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na otwarcie stronki... Winogrona bez pesteczek....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynko ty pewnie znasz tego greka.... !!!Costa Cordalis... On podobno mieszka w Niemczech... Ja lubię jego piosenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po obiedzie wrąbałam kalafiora i 3 kartofelki !!! Zaraz idę na ogródek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
saro , piękne piosenki... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Przychodzi babcia do sklepu i pyta sie sprzedawcy: -Czy są kosmiczne stringi? Sprzedawca odpowiada że nie ma Na drugi dzień babcia znów przychodzi do sklepu i sie pyta: -Czy są kosmiczne stringi? Sprzedawca odpowiada że nie ma Na trzeci dzień babcia znów przychodzi i znów się pyta: -Czy są kosmiczne stringi? A sprzedawca odpowiada: -Kurde po co pani kosmiczne stringi? -Bo mój mąż ma dupe nie ztej ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Jest babcia i dziadek. Mieszkają w jakieśą tam wiosce i muszą pojechać do wsi o nazwie Dupce. Następnego dnia babcia budzi dziadka o 7 rano. Pogrzeb w dupce Pogrzeb w dupce A dziadek: sama se pogrzeb w dupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
-Babciu mogę usiąść ci na kolana? -A dlaczego nie chcesz usiąść obok mnie? -Bo tu jest napisane "świeżo malowane"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoloski
Starsza pani prosi młodego chłopca: -Pomóż mi mój drogi przejść na drugą stronę ulicy. W moim wieku jest to niebezpieczna przeprawa. -Mieszka pani po drugiej stronie ulicy? - pyta chłopak w trakcie pokonywania ulicy. -Nie, ja tylko zaparkowałam tam swój motocykl... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Witam , pozdrawiam! Wczoraj byłam na imprezce do 1 w nocy a dziś tak odsypiam... Ale było fajowo impreza była w lokalu,,,moja kuzynka wyprawiała 25 lecie ślubu , rodziny i znajomych było około 80 osób... Wszyscy bawili się przednie nawet ja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
teraz nie mam czasu na czytanie bo do mnie na kawę wpadnie znajoma z pracy ,,,, Umówiłam się z nią tydzień temu... gdyż na ta imprezę nie miałam zamiaru iść.. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
autor nieznany - "Życie" życie to miłość miłość to łzy więc po co żyć? żyć żeby kochać , kochać by żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
- autor nieznany - Smak miłości Jak smakuje miłość? Ty znasz jej smak! Jest gorzka? - czasem tak, gdy ktoś zostawi, opusci, skradnie twe serce, zostawi na dnie... Jaka jest miłość? słodka? gdy tonę w twych pocałunkach i dusze ci oddaję, byś został ze mną... Jaka jest miłość? -nienasycona ciągle chcę więcej, Jaka jest jeszcze? - potrzebna bo dając szczęście innym, uszczęśliwiasz siebie, nawet gdy tego nie widzisz... Więc warto żyć miłością do drugiego człowieka, być dla niego ostoją on tylko na to czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
- autor nieznany - A może... A może dane jest mi Żyć samotnie Tylko dla siebie Wstawać rano I patrzeć na słońce Pić kawę południową I myśleć o sobie Nie kupować róż Nie pachnieć fiołkami Nie pisać wierszy Nie słuchać muzyki serca Nie kraść pocałunków Nawet nie brać oddechu Nie mieć... Nie nazywać sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala
Zycze wszystkim miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha ha ha ha
ja tez lecę na basen poćwiczyć.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×