Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Nie mam dzisiaj czasu ! zycze kolorowych snow:) Kołysanka Muzyka / słowa: Andrzej Janusz Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo ...... Śpij i zamknij oczy śnij - śnij Śpij i zamknij oczy śnij - śnij A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię Jak, wytłumaczyć Tobie mam Że jesteś wszystkim, tym co mam Tym co jest dobre i co złe Uwierz tak bardzo Kocham Cię A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie A ja będę twym aniołem Twą radością, smutkiem, żalem Będę gwiazdą na twym niebie Będę zawsze obok Ciebie Twym aniołem, twym aniołem Twym aniołem, twym aniołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina. W
Witam wszystkich w naszj Oazie... Czytam wpisy i sie smieje ... Wesole z Was dziolchy, czuje sie tu ta dobra atmosfere... Ale widac , ze juz Halo------------- Halo :-D:-D:-D chcialo zaatakowac, ale kto wygra z przebojowym Granatem:-D toz to super babka👄 Wiosenko Ty tez masz wigor i teperament... Dobrze miec taki optymizm, moze i ja naucze sie tego? Powiem krociutko kochana "Oaza" Morowe dziewczyny i chlopaki:) Zycze przyjemnych snow:) Janina... http://karino.wrzuta.pl/audio/gfmy7fL1gC/krzysztof_krawczyk___to_wszystko_sprawil_grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana.W
To ja! Jak sie mi sie uda ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granacie👄 To ja Janina .W! Ja sie tak mecze by zalozyc czarna kiece.-D Jak teraz nie dam rade to sie rozplacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az nie wierze wlasnym oczom , z Janiny sie przechrzcilam, trudno od dzis bede wasza Janna, W.... hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Dostalam laptopa od wnusi i sie ucze, moge do waswpadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jle masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
To bylo do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
No wiesz, co za tupet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Jzabelo , przepraszam bo ja myslalem , ze to trzegba lata podac...I ja podalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazabela
dobra powiem ....99! Trzymam sie niezle ,,,poręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazabela
Jasiek mlody jestes ...Twoje 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Bozenki
Pani Bożenka Gdy ostry głód wali Cię z nóg, to w chwilach tych pomoże Ci pani Bożenka. Gdy marsza kiszki grają Twe walcząc o słuszne prawa swe, pani Bożenka. Gdy nie masz sił, by dalej iść, bo w brzuchu rwie wierci i ssie, pani Bożenka ukoi ból, znów będzie cool, złagodzi głód i zniknie chłód, nie będziesz sam. Gdy nie chcesz żyć, bo chce się pić kroplę Ci z życia swego da pani Bożenka. Gdy znowu suszy Cię na duszy, łaski deszcz wymodli Ci pani Bożenka. Gdy żywej wody braknie Ci, a w oczach znowu widać łzy, pani Bożenka pragnienie zaspokoi Twe, nim się obejrzysz otrze łzę, nie będziesz sam. Ref. Bożenko! Dla Ciebie wiosna kwiatami okrywa oblicze swe. Bożenko! Dla Ciebie ptaki na skrzydłach przynoszą anielską pieśń. Bez Ciebie gwiazd jest mniej na niebie. Bez Ciebie o chlebie i wodzie żyć przyjdzie nam. Bez Ciebie usycham w potrzebie. Bez Ciebie naprawdę świat nie jest ten sam. Gdy w Twojej głowie myśli sobie smutny dom budują znów, pani Bożenka. Gdy raz kolejny w beznadziejny sposób dobrych braknie słów, pani Bożenka. Gdy ciepła brak i wszystko w spak i nie wiesz kiedy, gdzie i jak, pani Bożenka otworzy serca swego drzwi, przytuli, pocałuje i nie będziesz sam. Gdy zdarzy się za jakiś czas, że już nie będzie razem nas, pani Bożenko. Gdy swoją drogą w wielki świat wyruszą siostry, każdy brat, pani Bożenko. Gdy błękit nieba skryje się, tęskonota dotknie serce Twe, pani Bożenko. Znów rozwiń wspomnień barwny szal, słońcu roztopić pozwól żal, będziemy tam. Ref. Bożenko! Dla Ciebie wiosna... ------------------------------ Autor.SylwesterLaskowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Piotr Szczepanik » Zanom zaśniesz Kiedy Sen nie chce przyjść Naucz się na jawie śnić, Marzyć chcesz, światło zgaś, gwiazdy licz. Pragnę w snach, twoich snach, Uwić gniazdo tak jak ptak, Bliżej gwiazd, w cieniu drzew, w szumie traw. Szukam słów, aż znajdę Klucz dla twych snów. Miłość twą, jej barwę, Kim jesteś, mów, Szukam słów, które by Otwierały twoje sny, Chce je znać, tak jak zna, twoje łzy. Wino, sól, owoc, kwiat, Wszystko znajdę w twoich snach, Tylko mnie nie ma tam, nie ma tam. Szukam słów, aż znajdę Klucz do twych snów. Miłość twą, jej barwę, Kim jesteś, mów. Kiedy sen nie chce przyjść Naucz się na jawie śnić, Marzyć chcesz, światło zgaś, gwiazdy licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moje ulubione piosenki:) Piotr Szczepanik - Puste koperty Noc z nieba już gwiazdy zmazała i ranek się budzi ze snu. Od dziś będziesz długo znów sama, a mnie będzie brak Twoich słów. Więc żegnaj, już żegnaj Kochana i nie płacz, wiesz, na mnie już czas. Nim statek się z portu oddali pocałuj mnie, proszę, choć raz. O jedno chcę tylko Cię prosić, czy będzie Ci dobrze, czy źle, przyrzeknij, ze nigdy nikogo nie będziesz tak kochać jak mnie. A jeśli już kogoś pokochasz, przypomnij ostatni nasz dzień! Przesyłaj choć puste koperty, chcę wierzyć, że wciąż kochasz mnie. Chcę wierzyć, że wciąż kochasz mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ostatnia:) na dzis:P Piotr Szczepanik - Żółte kalendarze Czy znasz morza brzeg, Bez poszumu fal? Czy znasz rzeki nurt, Co nie płynie w dal? Czy znasz? Jeśli nie, To dlaczego chcesz zatrzymać Prąd rzek, szum fal Twoje łzy, mój płacz. Żal nic tu nie pomoże, Łzy twoje i mój płacz. Nikt nie uciszy morza, Nie zatrzyma biegu fal. Czy znasz taki wiatr, Co w bezruch trwa? Czy znasz taką noc, Która nie ma dna? Czy znasz taki dzień, Co nie kończy się zmierzchaniem, Gdy sen ma przyjść, Słyszę znów twój głos. Wróć do krainy marzeń, Gdzie wiecznie wiosna trwa. Spal żółte kalendarze, Żółte kalendarze spal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Widze, ze to moje pokolenie..................... Chcialbym tu tez wpadac, ale czy moge bom chlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Nikogo juz nie ma... Ja bardzo lubie takie piosenki. Bywaj dziewcze zdrowe Bywaj dziewcze zdrowe, Ojczyzna mnie wola, Ide za kraj walczyc wsród rodaków kola. I choc przyjdzie scigac jak najdalej wroga, Nigdy nie zapomne, jak mi jestes droga. Po cóz ta lza w oku, po cóz serca bide? Tobiem winien milosc, a Ojczyznie zycie. Pamietaj, zes Polka, ze to za kraj walka, Niepodleglosc Polski to twoja rywalka. Polka mnie zrodzila, jej piersi wyssalem Byc Ojczyznie wiernym, a kochance stalym. I choc przyjdzie zginac w ojczystej potrzebie, Nie rozpaczaj, dziewcze, zobaczym sie w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Hej, panienki posłuchajcie Hej, panienki, posluchajcie, raz, dwa, trzy, I gazety przeczytajcie, raz, dwa, trzy. Sa tam wesole nowinki, wesole nowinki: Bedzie pobór na dziewczynki, raz, dwa, trzy. Najpiekniejsze z okolicy, raz, dwa, trzy, Przeznaczaja do konnicy, raz, dwa, trzy. A która nie ma ochoty, nie ma ochoty To ja wezma do piechoty, raz, dwa, trzy. Pulk najpierwszy - z warszawianek, raz, dwa, trzy, Ma sie nazwac pulk ulanek, raz, dwa, trzy. Wielkie wezma do dragonów, wezma do dragonów, Stare panny - do furgonów, raz, dwa, trzy. Tluste, grube i pekate, raz, dwa, trzy, Powsadzamy na armate, raz, dwa, trzy, A gdzie beda twierdze puste, beda twierdze puste, Wsadzimy Zydówki tluste, raz, dwa, trzy. Do sztandarów zakonniczki, raz, dwa, trzy, A do szturmu baletniczki, raz, dwa, trzy, Szwaczki zostana w rezerwie, zostana w rezerwie, Gdy sie której co rozerwie, raz .... itd Te, co pieknie wyspiewuja, raz, dwa, trzy, Na trebaczy sie promuja, raz, dwa, trzy, A co ciagle wykrzykuja, ciagle wykrzykuja, Do doboszy sie zwerbuja, raz ... itd Która panna urodziwa, raz, dwa, trzy, Bedzie w wojsku dosc szczesliwa, raz, dwa, trzy Wezmie szlify, akselbanty, szlify, akselbanty, Tak, jak maja adiutanty , raz...itd Wygadana - porucznikiem, raz dwa, trzy, Wyksztalcona - pulkownikiem, raz, dwa, trzy, Gdy bedzie chlopców kochala, grzecznie z nimi spala, Dojdzie stopnia generala, raz....itd Najladniejsze zas dziewczyny, raz, dwa, trzy, Przydzielimy do kantyny, raz, dwa, trzy. I szepniemy im do uszka, szepniemy do uszka, "Mozesz, panna, przyjsc do lózka?" Raz...itd Gdy bernardyn sie dowiedzial, raz, dwa, trzy, Juz w klasztorze nie wysiedzial, raz, dwa, trzy, Zglosil sie wiec z takim planem, zglosil z takim planem, By go zrobic kapelanem, raz...itd dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
jeszcze do kolekcji dodam to , bo jutro mnie pewno juz pogcacie... O mój rozmarynie O mój rozmarynie , rozwijaj sie O mój rozmarynie rozwijaj sie Pójde do dziewczyny , pójde do jedynej Zapytam sie . A jak mi odpowie : nie kocham cie , A jak mi odpowie nie kocham cie , Ulani werbuja , strzelcy maszeruja Zaciagne sie . Dadza mi buciki z ostrogami Dadza mi buciki z ostrogami I siwy kabacik , i siwy kabacik Z wylogami . Dadza mi konika cisawego Dadza mi konika cisawego I ostra szabelke , i ostra szabelke Do boku mego . Dadza mi uniform popielaty Dadza mi uniform popielaty Azebym nie tesknil , azebym nie tesknil Do swej chaty Dadza mi manierke z gorzalczyna Dadza mi manierke z gorzalczyna Azebym nie tesknil , azebym nie tesknil Za dziewczyna . A kiedy juz wyjde na wiarusa A kiedy juz wyjde na wiarusa Pójde do dziewczyny , pójde do jedynej Po calusa . A gdy mi odpowie-nie wydam sie A gdy mi odpowie- nie wydam sie Hej , tam kule swiszcza i bagnety blyszcza , Poswiece sie. Powiodą z okopów na bagnety , Powiodą z okopów na bagnety , Bagnet mnie ukluje , smierc mnie pocaluje , Ale nie ty. A gdy mnie przyniosa z rana w boku , A gdy mnie przyniosa z rana w boku , Wtedy pozalujesz , wtedy pozalujesz Z lezka w oku. Za te nasza ziemie skapana we krwi , Za te nasza ziemie skapana we krwi , Za nasza niewole , za nasze kajdany , Za wylane lzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Jasku! Czy ty wojak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
A ja lubie piosenki takie.. Czerwona jarzębina Czerwona jarzębina Szumiała gdy tuliłam Cię. Pod czerwoną jarzębiną stałeś Ty obok mnie. Jak czerwona, czerwona jarzębina stałeś obok mnie... Pod czerwoną, czerwoną jarzębiną całowałam Cię. Jej zielone małe listki szumiały gdy tuliłeś mnie. Aż jesień, przekreśliła Spędzone mile chwile te Zapłakała czerwona jarzębina gubiąc listki swe Mówiąc, że kiedy, kiedy przyjdzie wiosna Będzie tulić nas. ...... Jak czerwona, czerwona jarzębina stałeś obok mnie... Pod czerwoną, czerwoną jarzębiną całowałam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
A ja lubie piosenki takie.. Czerwona jarzębina Czerwona jarzębina Szumiała gdy tuliłam Cię. Pod czerwoną jarzębiną stałeś Ty obok mnie. Jak czerwona, czerwona jarzębina stałeś obok mnie... Pod czerwoną, czerwoną jarzębiną całowałam Cię. Jej zielone małe listki szumiały gdy tuliłeś mnie. Aż jesień, przekreśliła Spędzone mile chwile te Zapłakała czerwona jarzębina gubiąc listki swe Mówiąc, że kiedy, kiedy przyjdzie wiosna Będzie tulić nas. ...... Jak czerwona, czerwona jarzębina stałeś obok mnie... Pod czerwoną, czerwoną jarzębiną całowałam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×