Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Halo ! Pozdrawiam i życzę miłego dnia ! Tak brakuje tu troszkę zwierzeń jak zauważyła Klaudia... Podoba mi się oaza , choć może troszeczkę wiosenna, ale my kochamy wszystkie pory roku...:classic_cool: Pozdrawiam wszystkie bez wyjatku i życzę miłego dnia:) Ja jestem kobieta po 50 ... od paru lat rozwódka, mam przyjaciela, ale o żadnym ślubie już na starsze lat nie myślę... Mam zamężna córeczkę która od 3 lat mieszka w Anglii ... Kocham przyrodę, książki, poezje. kocham świat Piosenki: Zdzisława Sośnicka Tekst: Mam w ramionach świat Ile spotkań, ile miast Gdzieś pozostał tamten czas Pejzaż, który z każdą chwilą bardziej tracę Coraz dalej biegnie myśl To się liczy, co jest dziś Zacierają się w pamięci słowa, twarze Pośród ludzi, zdarzeń, miejsc Czas mój tylko iskrą jest Nie zawrócę go spojrzeniem, kiedy minie Lecz niczego nie żal mi Nawet tych zgubionych dni Póki naprawdę, naprawdę żyję i... Mam w ramionach świat, błękitu strumień Mam w ramionach świat, wysoki słońcem Niosę jasną twarz i serce, które Na pewno, choć szalone, nie zawiedzie w drodze Mam w ramionach świat, piękniejszy co dnia Mam w ramionach świat, pod progi nieba Chcę, by po nim ślad w pamięci został Z nadzieją idę dalej, bardziej pragnę, bardziej kocham Śpiewam... Dni i godzin szybszy rytm I rozmowy aż po świt Jakaś przyjaźń - dziś nieważna, wtedy bliska Młode drzewa wschodzą w las Pierwszy ogień w oczach zgasł Co dziś znaczą czyjeś słowa w tamtych listach Ile pragnień, ile spraw utraciło jasność barw Czasem nie wiem, skąd powracam, dokąd idę Lecz niczego nie żal mi Nawet tych zgubionych dni Póki naprawdę, naprawdę żyję i... Mam w ramionach świat, piękniejszy co dnia Mam w ramionach świat, pod progi nieba Chcę, by po nim ślad w pamięci został Z nadzieją idę dalej, bardziej pragnę, bardziej kocham Śpiewam... Chcę, by po nim ślad w pamięci został Z nadzieją idę dalej, bardziej pragnę, bardziej kocham Śpiewam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Mnie sie wszystkie Oazy podobaja , ale musicie wy o tym zdecydowac! fajny pomysl❤️ Listeczku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGor
🖐️ Kownacki Thomas Jerzy DŁUŻSZE BAJECZKI - KONIECZNIE NIE DLA DOROSŁYCH » BAJKI GADAJĄ LUDZIE Różne to bajki gadają ludzie, W szczególności po większej wódzie, A ode mnie faktów się dowiecie, Wystarczy, ot, po secie i galarecie. Widzę, brachu, że nie wierzysz, Więc mi zanim z sakwy co odmierzysz Dla zachęty o królewnie zdradzę to i owo I o miejscu zdarzeń powiem słowo. Tak więc będąc młodym, z zajęć braku Przemierzałem świat na rączym rumaku. Wiesz jak jest, jesteś młody - Wiatr we włosach i takie tam pierdoły. W tym pędzie tak się zapomniałem, Że aż siedem gór i rzek przejechałem. Patrzę, a tam stoi willa pod lasem, Wielka jak zamek, miast wież - z tarasem. Na balkonie tym, przyznasz - wysoko, Będzie ze trzy metry, na moje oko, Cud dziewczę stało przy balustradzie, Mówię ci, aż rumak siadł na zadzie. Wzrok nasz się spotkał, klękajcie narody, Zadrżały serca, opadły brody; Co będę kadził, wesele było w sobotę. Nalej! powiem ci co było potem. Pierwszy rok, owszem, pełen wdzięku - W kapciach, fotelu, z gazetą w ręku, Lecz krótko trwała ta sielanka - Kochanka znalazła ma wybranka. Wiedz, niełatwe jest życie rycerza. Użyłem przyłbicy, miecza i pancerza. Zdybałem gacha i flaki mu wyprułem, A żonę kolacją przy okazji otrułem. Sprawa mogła inny wziąć kierunek, Rzekłbym, ale skończył mi się trunek, Więc nie dowiesz się no, brachu Jak mnie później ścięto dla postrachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Witam wszystkie Panie i panów W oazie:) Podoba mi się \"Oaza \" Klaudii, ale i Jaska są nie złe.... Wiec proszę wybierzcie sami , jak wiecie z czasem u mnie ostatnio na bakier:-D Jesteście tu wszyscy mile widziani i nie zrażajcie się żadnymi dokuczliwymi wpisami... :-D My mamy taki a nie inny gust i styl i się z tym jednogłośnie zgadzamy... Wiec na głupie docinki nie zwracamy żadnych uwagi... kochani my będziemy pisały kiedy bedziemy miały ochotę a nie wtedy jak ktoś chce... Myślę, ze tak będzie lepiej niż przekrzykiwani się i wypytywanki... Ja nie mam Czasu na dłuższe posiedzenia przy kompie, ale nie mam za złe tego osobom co maja czas i na to ochotę- Powiem tylko róbcie co chce ta:- D hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Witam wszystkie Panie i panów W oazie:) Podoba mi się \"Oaza \" Klaudii, ale i Jaska są nie złe.... Wiec proszę wybierzcie sami , jak wiecie z czasem u mnie ostatnio na bakier:-D Jesteście tu wszyscy mile widziani i nie zrażajcie się żadnymi dokuczliwymi wpisami... :-D My mamy taki a nie inny gust i styl i się z tym jednogłośnie zgadzamy... Wiec na głupie docinki nie zwracamy żadnych uwagi... kochani my będziemy pisały kiedy bedziemy miały ochotę a nie wtedy jak ktoś chce... Myślę, ze tak będzie lepiej niż przekrzykiwani się i wypytywanki... Ja nie mam Czasu na dłuższe posiedzenia przy kompie, ale nie mam za złe tego osobom co maja czas i na to ochotę- Powiem tylko róbcie co chce ta:- D hi hi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Witam wszystkie Panie i panów W oazie:) Podoba mi się \"Oaza \" Klaudii, ale i Jaska są nie złe.... Wiec proszę wybierzcie sami , jak wiecie z czasem u mnie ostatnio na bakier:-D Jesteście tu wszyscy mile widziani i nie zrażajcie się żadnymi dokuczliwymi wpisami... :-D My mamy taki a nie inny gust i styl i się z tym jednogłośnie zgadzamy... Wiec na głupie docinki nie zwracamy żadnych uwagi... kochani my będziemy pisały kiedy będziemy miały ochotę a nie wtedy jak ktoś chce... Myślę, ze tak będzie lepiej niż przekrzykiwani się i docinanki... Ja nie mam Czasu na dłuższe posiedzenia przy kompie, ale nie mam za złe tego osobom co maja czas i na to ochotę :) Powiem króciutko róbcie co chce ta:-D hi hi Kilka słów o sobie: Kocham wszystkie cztery pory roku! To znaczy kocham żyć ! Lubie luxus, podróże, nowe wyzwania i znajomości... Od dawna jestem szczęśliwa mama i mężatką ... Jesteśmy po prostu ! Szczęśliwą i kochająca się rodzina:) Kocham zwierzęta i kupie sobie takiego pieska jakiego ma Alisaria... Alisario czy zajmujesz się fotografia ? Twoje zdjęcia są takie cudowne Jeśli nie sprawie Ci kłopotu to bardzo prosze o parę fotek z pieseczka:) Alu, jesteś wspaniałą wróżką :classic_cool: Wszyscy jesteście :classic_cool: Wszystkim miłego dnia !!! Za godzinę będę już w domku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Mnie się klauduni oaza podoba:) I zglaszam swoj glos:) Z lota jesienio, jakas Ty madra i kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
takich piosenek nam nie wysylaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
A coś taka swieta ? nieśmiała i święta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoj
No już nie obrażaj się spadam!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Dobrze, ze sobie poszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjoj
Los Trabantos - Chryzantemy Chryzantemy złociste W kryształowej po czystej Stoją na fortepianie Pod fortepianem to ja Ref: tak to ja leżę tu Jestem piękna jak ze snu Tylko oczy podkrążone I zgubiłam gdzieś koronę Coś jest w środku mego brzucha Czemu rozpacz z niego bucha Wejdę tam i sama zbadam Czemu tam odwiecznie pada Poprzez łzy srebrnomgliste Do nich wyciągam dłonie Szepcząc wciąż jedno zdanie Czemuś odeszła w dal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojjoj
Nieśmiała , lepsze to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis sobie poleniuchowalam ...nic mi sie nie chciało robic i chciało mi sie spac. Totez po obiedzie przytulilam sie do mojego Januszka i pospalismy jeszcze sobie... Planowalam wymyc lodowke, ale poczekam az bede w lepszej formie. Musze poleciec jeszcze po cytryny, jakies owoce i make ... Mam chec na racuszki z jablkami... Wpadne pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszczęśliwienie kobiety nie jest trudne :-D Należy tylko być : 1. przyjacielem 2. partnerem 3. kochankiem 4. bratem 5. ojcem 6. nauczycielem 7. wychowawcą 8. spowiednikiem 9. powiernikiem 10. kucharzem 11. mechanikiem 12. monterem 13. elektrykiem 14. szoferem 15. tragarzem 16. sprzątaczką 17. stewardem 18. hydraulikiem 19. stolarzem 20. modelem 21. architektem wnętrz 22. seksuologiem 23. psychologiem 24. psychiatrą 25. psychoterapeutą. Ważne też są inne cechy. Należy być : 1. sympatycznym 2. wysportowanym ale 3. inteligentnym ale 4. silnym 5. kulturalnym ale 6. twardym ale 7. łagodnym 8. czułym ale 9. zdecydowanym ale 10. romantycznym ale 11. męskim 12. dowcipnym i 13. wesołym ale 14. poważnym i 15. dystyngowanym 16. odważnym ale 17. misiem ale 18. energicznym 19. zapobiegawczym 20. kreatywnym 21. pomysłowym 22. zdolnym ale 23. skromnym i 24. wyrozumiałym 25. eleganckim ale 26. stanowczym 27. ciepłym ale 28. zimnym ale 29. namiętnym 30. tolerancyjnym ale 31. zasadniczym i 32. honorowym i 33. szlachetnym ale 34. praktycznym i 35. pragmatycznym 36. praworządnym ale 37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli 38. zdesperowanym [ z miłości ] ale 39. opanowanym 40. szarmanckim ale 41. stałym i 42. wiernym 43. uważnym ale 44. rozmarzonym ale 45. ambitnym 46. godnym zaufania i 47. szacunku 48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim, 49. wypłacalnym. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby : a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę. B. ważne jest aby nie zapominać jej : 1. urodzin 2. imienin 3. daty ślubu 4. daty pierwszego pocałunku 5. okresu 6. wizyty u stomatologa 7. rocznic 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci. Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka. A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje : 1. seksu i 2. jedzenia Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań. Wniosek : Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimiera 61
Witam serdecznie wszystkich na tym topiku a szczególnie założycielkę tego topiku Złotą Jesien............ Czytam Was od początku, ale nie mam odwagi się odezwać . Jestem w dużej depresji.. Cóż życie mi nie szczędziło i nie szczędzi przykrości i stresu. Chętnie bym popisała, ale boje się ,ze stanę się wariatka topikowa... Niestety, większość ludzi nazywa depresje wlasnie tak . Ja bardzo szukałam topiku dla zagubionych i samotnych ludzi. Czy mam szanse tutaj ? Was w każdym razie serdecznie pozdrawiam i życzę słonecznej jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Kazimiero, wpadaj do nas kiedy tylko chcesz :) pozdrawiam cie kobietko kochana ... Ja tez mam te problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Wiosenko ! jakas ty kochana... Ale smakuja dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja tez poprosze o jeden, ale w oazie zapachnialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Witam wszystkie panie i poprosze o herbatke.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
gdzie granat ? aj oj go lubie ma duzego i twardego ma sie rozumiec granata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna kobieta
Nie jedzcie tak szybkooooooooooo! Ja tez prosze o jeden:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Oczywiscie, czestuj sie sa jeszcze J. kobietko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janna. W
Czy i ja dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×