Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość jababadada
hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jababadada
- To dziwne - myśli wojownik światła. - Spotkałem w życiu wielu ludzi, którzy przy pierwszej nadarzającej się okazji, starają się pokazać to, co w nich najgorsze. Zasłaniają swoją wewnętrzną siłę agresją, a lek przed samotnością kryją pod maska niezależności. Nie wierzą we własną siłę i możliwości, ale bez ustanku przechwalają się nimi na cztery strony świata. Paulo Coelho Cytat z książki "Podręcznik wojownika światła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jababadada
Abecadło: pierwszy stopień do mądrości. Anonim Przysłowie rosyjskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jababadada
Ani pies za darmo nie szczeka. Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jababadada
A szczęście tak jak skrzypce im starsze tym młodsze. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jababadada
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa..
Milo witam wszystkich i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa..
*.*✬⋰´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬ *.*✬¸•´¸✬⋰.•*´¨)✬ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. ✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬ 100 lat oazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halll0
oazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna jarzebinka
pozdrawiam milutko wbw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nora...
Milego i slonecznego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwyćmy się jeszcze raz...
Witam Wszystkich! Wczoraj przypadkowo natknęłam się na tę stronę i bardzo mi przypadła do gustu, rozczytuję się we wpisach, a szczególnie w wierszach już drugi dzień. Serdecznie Was pozdrawiam i gratuluję Założycielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opjk
hej , ho , hej ho do lasu by sue stlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dla Ciebie Teraz wiem co to miłość jest To uczucie zniewoliło mnie Bo Ty rozpaliłaś we mnie je Zobaczyłem kiedyś zdjęcie Twe No i wiem że tylko Ciebie chcę Już dziś wyruszam by odszukać Cię Może kiedyś powrócę tu Alę najpierw muszę odnaleźć Cię Bo teraz wiem żyje tylko dla Ciebie I musisz to wiedzieć że... Urodziłem się aby kochać Cię Więc spełnił dziś marzenia me I daj mi chodź jedną noc 2# Długa droga czeka mnie Nie kończące się noce i dnie O nie teraz nie zawrócę już Może nigdy nie odnajdę Cię Zawsze będę kochał zdjęcie Twe Bo mam przed oczami tylko je. Może kiedyś powrócę tu Alę najpierw muszę odnaleźć Cię Bo teraz wiem żyję tylko dla ciebie Urodziłem się aby kochać Cię 2x Więc spełnij dziś marzenia me 2x I daj mi choć jedną noc 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Dzika Różę... Pewnie mnie jeszcze pamięta ? Smutno teraz w Oazie, jesienią w zeszłym roku, oj to tu wrzało... Zycze tym co zaglądają miłych snów... Dobranoc Oazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Dzika Różę... Pewnie mnie jeszcze pamięta ? Smutno teraz w Oazie, jesienią w zeszłym roku, oj to tu wrzało... Zycze tym co zaglądają miłych snów... Dobranoc Oazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina27
Piszcie na tym watku tu jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIEGO DOBREGO
wejdz na www.intymnosc.pl/aff/7733 i dowiedz sie jak polepszyc swoje zycie seksualne :) Polecam i zycze wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa..
Piekne tu są wiersze... Piszcie coś..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa..
A Ciebie kocham Ja ciebie kocham! Ach te słowa Tak dziwnie w moim sercu brzmią. Miałażby wrócić wiosna nowa? I zbudzić kwiaty co w nim śpią? Miałbym w miłości cud uwierzyć, Jak Łazarz z grobu mego wstać? Młodzieńczy, dawny kształt odświeżyć, Z rąk twoich nowe życie brać? Ja ciebie kocham? Czyż być może? Czyż mnie nie zwodzi złudzeń moc? Ach nie! bo jasną widzę zorzę I pierzchającą widzę noc! I wszystko we mnie inne, świeże, Zwątpienia w sercu stopniał lód, I znowu pragnę - kocham - wierzę - Wierzę w miłości wieczny cud! Ja ciebie kocham! Świat się zmienia, Zakwita szczęściem od tych słów, I tak jak w pierwszych dniach stworzenia Przybiera ślubną szatę znów! A dusza skrzydła znów dostaje, Już jej nie ściga ziemski żal - I w elizejskie leci gaje - I tonie pośród światła fal! Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny 60.....
Pozdrawiam oaze... Cichutko tu ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichutko bo woda wyschnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×