Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

👄 Poczytałam troszku i glowa mnie rozbolala :-D Ciut dużo , może n na wyscigi piszecie, zwolnijcie mam do nadrobienia cale 10 stron:-D To był tylko żart:) hihihi! Zlota jesien, super Babka :classic_cool: Alisaria,Wiosna, Amelka, Wanilia, Janna, Sara, Ulala,Wybaluszona :classic_cool: Granat super \"Nick\" Mamy obstawę w oazie.... Nikt nam nie podskoczy...:-D prawda? Wszystkie jesteście :classic_cool: A teraz zapraszam do pomocy hihihi http://www.lodz.lasy.gov.pl/s/p/62/462/grzyby.jpg Musze kończyć do jutra ! Pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim ! Ladne grzybki nazbieralas Listeczku... Ja przepadam za grzybami smazonymi n maselku z cebulka... Az slinka leci:-D Ja jadlam obiad w stolowce, ale nie byl za smaczny... Nie ma to jak czlowiek sam sobie ugotuje... Odświeżę sie troszke i zjem cos konkretnego... Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się wysiedziałam u doktorów, ze pospałam se dwie godzinki... Teraz jestem obecna , ale nie przytomna:-D Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i życzę przyjemnego wieczorku.. Jana, biedulko Ty moja ❤️ Serce Serce jest ptak biały, z drzew bialych nie oderwany ptak, jak owoc niedojrzały, jak nieznajomość potęg, które w kolebach ziemi kolysały trwogę i miłość, nim w cialo stężały, nim się nie stały młotem. A teraz młot, a nad nim cóż, gdy bije o ziemie lodowate, o serca niczyje, cóż nali nim? Serce - ptak biały z drzew nie oderwany, karmiony krwią z Chrystusa pięciorany, wzejdzie czy spadnie? Serce - ptak biały - nocą lot rozwija jak wstęgę albo skrzydla jak kolumny wbija w eiemność czy światło? A kiedy ptakom - ptakiem, ludziom - wiosłem, sobie jest tylko śpiewem niedorosłe, to już odgadło. luty 42 r. Krzysztof Kamil Baczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ostatnio miałam urwanie głowy ... Ale już prawie kończymy... Tapetowaliśmy przedpokój i sypialnie... Dlatego mnie brakowało w Oazie:-D Mam straszne zaległości:( I nie mam czasu tego nadrobić ,wiec wpadam od razu w wir poezji... Zachłysnęłam się jesienią Zachłysnęłam się jesienią na dobry dzień Odeszłam za ranną mgłą w czerwień zórz w zieleń drzew w popołudniowy blask odchodzącego słońca Zachłysnęłam się jesienią na cichą noc Odeszłam za szarość snów w srebro gwiazd w granat nieba w niezapomniany czas w ramionach nocy Zachłysnęłam się jesienią na miłość warg Odeszłam za ciepło rąk w błękit oczu w czułość serc w zmysłów szał w nieznany marzeń świat Jerzy GRANOWSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor: soroka Banał jesienny Gdzie się nie zwrócisz same banały, jak życie, które szybko przemija. Wiatr porwał liście, znów pospadały. Takie klimaty już się ograły, czerwono-złota dżdżu kołomyja. Gdzie się nie zwrócisz same banały. Jak to opisać, temat nie mały, gdy jesień swoje barwy odkryła. Wiatr porwał liście, znów pospadały. Sens się zagubił, jak mgła nietrwały. Złapać choć frazę, może niczyja. A w moim wierszu same banały. Od nowa deszcze słotnie załkały, wszyscy zbierają grzyby więc i ja. Wiatr porwał liście, znów pospadały. W tej porze roku element stały w swym życiu znajdziesz, jakby się śniła jesień, gdzie spojrzysz same banały. Wiatr porwał liście znów pospadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej _______hejhejka
mozna pogadac?czy wiersze tylko i słowa piosenki a od siebie cos .......prosto z serce..... mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Pozdrawiam Wszystkich wieczorkiem.......... Wiosenko ja Ciecie nie rozumiem ? Napisz jasniej ...co ja zle zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tracz.pl/i/porady/sorbus.jpg Autor: hewka Jarzębina w ogrodzie stoi, cicha, milczaca. Zimna sie nie boi, wiatr galezie jej plata. Pozrywal wszystkie liscie. A ona nadal cicha, cierpliwa,stoi nieruchomo jakby byla niezywa. Czeka na wiosne spokojnie, co przyjdzie ogrzac ja sloncem. Wtedy liscmi okryje sie cala, potem kwiaty bedzie miala. Jesienia w czerwien sie ubierze. Korale wlozy na galezie i nadal cicha stac bedzie. Zycze miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej _______hejhejka
lubiem poezyje ..ale nie samym chebem ...na tematy... wszytko co ludzkie ...nie jest nam obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej _______hejhejka
u mnie jazebine obzarly co do kulki .....ptaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej _______hejhejka
chcialm jedna kuleczke zezryc a tu puste drzywko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej _______hejhejka
boje.... granata.....ksywde zrobi....chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek 64 ja myslalam , ze ty sie ze mnie wysmiewasz, i z mojego przyjaciela Jaska hihihi! Ale jak to naprawde twoj nick to sorry:) A Co to za przekomarzania sie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Wosenko, ja mam na imie naprawde Jasu tak do mnie mowia przyjaciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ze ja wlacze kaloryfer rece mi zgrabialy z zimna:) Sorry Jasiu Ok! Swoja droga mam szczescie do Jaskow hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 64
Ok! problem rozwiazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Witajcie ! Ale tu dzis gwarno:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu, nie bylo sprawy:) ) Moj Jas nie nawidzi jak go tak nazywam ... Jest na to slowo uczulony... A teraz zaparze dla Januszka cytrynowa herbatke.... pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Myslalam, ze mnie nie zauwazacie:( OK! wiosenko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×