Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bounty66

Piękne włosy-co zrobić żeby takie mieć?

Polecane posty

Gość Bounty66

Używam różnych odżywek,kupowanych i naturalnych a moje włosy nadal wyglądają bardzo przeciętnie :( Jak niektóre dziewczyny czy kobiety to robią,że mają takie śliczne włosy wyglądające na bardzo zdrowe i wypielęgnowane?Bo nie uwierzę że spędzają pól dnia u fryzjera :P Czy to sprawa genetyki,diety??.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminki
skrzypowita odzywka wax tez dobra jedwab do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne włosy
Co robią inne kobiety? Głównie farbują, dzięki temu włosy mają głęboki kolor i lśnią. Inny prosty aposób na lśniące, jedwabiste włosy to prostownica + krem do prostowania albo wspomniany jedwab. No i rzeczywiście geny - część kobiet rodzi się z pięknymi, grubymi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli natura Cie nie obdazyla takimi pieknymi wlosami to proponuje zainwestowc w dobre odzywki (wax swietnie nabłyszcza wlosy), fryzjera, zmienic diete... no i jakies kosmetyki upiekszajace typu lakier nablyszczajacy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax to chyba najbardziej
kultowy kosmetyk na kafe :D Mi nic nie pomógł, a stosowałam kilka mięsięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwe? fakt, nie odzywia wlosow... ale blyszcza jak szalone :) a podgrzewalas glowe ?? wtedy lepiej dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wax to chyba najbardziej
Możliwe. Po prostu kosmetyki nie działają na wszystkich tak samo. Komuś pomaga a komuś innemu nie, niby oczywiste, ale często, zwłaszcza tutaj na forum o tym zapominamy;) Mam własnie nadzieję, ze od wewnątrz je odżywił, skoro nie było "zewnętrznych" efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się urodzić mną ;) A tak na poważnie to bardzo pomaga ograniczenie suszarki, ja suszę najwięcej 6 razy do roku i to chłodnym powietrzem i błyszczą mi się jak naświetlone i nie mam malowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spektakularnych efektow to po nim nie widac, asle nie wierze ze nie bylo choc roche lepiej :P poza tym jego uzywa sie max 1 w tygodniu... a najlepiej jeszcze rzadziej bo inaczej wlosy zniszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej kokosowy lub karite
to mój sposób, natłuszczam włosy od połowy długości mniej więcej i idę spać, potem myję naturalnym szmponem i wyglądają jak z reklamy Panten Provi :D ....włosy mam dlugie prawie do pasa i farbuje na blond..... kiedyś były suche i zniszczone, szczególnie na końcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie kupic te oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty66
Zaczęłam używać waxa z nadzieją że mi zagęści i odżywi włosy.Nawet już nie chodzi o to żeby bardzo błyszczły tylko żeby zdrowo wyglądały.Chyba spróbuję z tym olejem kokosowym,ale pewnie trudno się zmywa :( A cóż fryzjer może mi zrobić?Farbować nie chcę.....A co trzeba jeść żeby włosy były zdrowe i ładne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co fryzjer moze zrobic ? oj widze, ze dobego fryzjera nigdy nie mialas... obetnie ci pieknie wlosy (a przynajmniej koncowki) i odzywi... sa zabiegi pielegnacyjne przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty66
Heh,no nie miałam,bo w mojej metropolii takich nie ma :P Obcięte już mam,zresztą chciałabym je zapuścić.A jak odżywi,jakimiś maskami?I ile takie przyjemności mogą kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam kosmetyki Gliss Kur, mam bardzo długie włosy , w dodatku farbowane ,wiec wiem co mowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gliss Kur Hair Repair - płynny jedwab - raj dla włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty66
Używam już Profi Silka-jedyne efekty to gładkość.Ale poza tym nie widać żeby włosy były jakieś ładniejsze.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie wax nic nie zdzialal
Wlosy po jego zastos to istny koszmar:przyklapniete,szorstkie,a z roczesywaniem to poprostu jest tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam zabiegi nawilzajace :) koszt ok 50 zlotych, ale mysle,ze warto bo zabieg nalezy powtarzac max raz w miesiacu... :) teraz chce sobie kupic odzywke-pantent ta co niby odnawia zniszczenia wlosa powstale w ciagu 2 lat , czy jakos tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty66
Ja nie lubię Pantene,włosy są fajne jak się używa a potem jak się odstawi to wypadają i ogólnie pogarsza się ich stan :( To dlatego że oni tam pakują mnóstwo chemii,silikonu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula33
proponuję spróbować odżywkę Matrix pomarańczową, która nabłyszcza włosy (do kupienia w sklepach z art. fryzjerskimi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też używałam waxa i nie auważyłam jakiś super rezultatów. Ale dziewczyny naprawde polecam nafte kosmetyczną!!! raz w tygodniu robie sobie taka maseczke na włoski: 2 zółtka+ 4-5 łyżek nafty kosmetycznej(tak na oko), + troszke mleka.włoski mi po tym przestały wypadać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bounty66
Używałam nafty i miałam po niej okropne włosy,przyklapnięte i często nie chciała się zmyć :O I skóra mi się łuszczyła,bałam się że dostanę łupieżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu..........
ile trzyma się tą naftę na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaak
Rewelacyjny jest jedwab Biosilk po systematycznym stosowaniu widać bardzo duże efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam ze sklepu pieknewlosyonline.pl i jestem zachwycona produktami :) Dzięki nim mam super włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcierka bursztynowa jantar i olej kokosowy. Ewentualnie wcierka z nasion kozieradki (ma ostry zapach kostki rosołowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zachwyciłam się Chantal. I z nimi zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×