Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilaRouge

Coś wyjątkowego w sobotę

Polecane posty

W sobotę wyjeżdżam z moim facetem na weekend. Gdzie? nie wiem, to niespodzianka. Jesteśmy razem od 6 lat. Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że oswiadczy mi się. Chciałabym, żeby ten dzień był niezapomniany nie tylko dla mnie. Ale jest coś czego się obawiam. Zilustruję to taką krótką historyjką. Kiedyś postanowiłam zrobić mojemu lubemu super niespodziankę i w dniu jego urodzin przyjechałam do niego w samym płaszczu, pod spodem piękna bielizna, pończochy itd. Ja super wyciaciana, wydepilowana, nastwiona na super sex. Zajechałam i okazało się, że jakoś przez to wszystko nie jestem wcale tak podniecona jak zazwyczaj, a po fakcie dowiedziałam się, że na krótko przed moim przyjazdem zaczął go boleć brzuch.;) W rezultacie sex wcale nie był taki gorący. Zdarzało się też na odwrót, czyli ja w stanie, w którym ostatnia rzecz jaka przyszłaby mi do głowy to seks, a uniesienie takie, że pamiętamy do dziś. Historyjka trochę przydługa, ale już chyba wiecie czego się obawiam. Nie chcę się za bardzo rozpisywać w pierwszym poście. Dodam tylko, że przypomniałam sobie, że mam coś, co dostałam od niego na pewnym spacerze na początku naszej znajomości. To rzecz zupełnie bezwartościowa, ale miała być i jest symbolem nieskończoności (to oczywiście aluzja do naszego uczucia ;)) On pewnie nie ma pojęcia, że ja to coś mam do dziś. Zamierzam przekazać mu to. :) Jakie są wasze doświadczenia, pomysły czy przemyślenia? P.S. Kupić jakąś nową piękną koszulkę nocną czy wręcz przeciwnie zabrać ze sobą bawełniany zestaw z Trolla? Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto podejmie wątek. Najchętniej widziałabym mężatkę, bo te zawsze mają odpowiedni dystans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokka
Pomysł z prezentem który ma być symbolem i wspomnieniem jednocześnie jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielizna fajna nie zaszkodzi, tylko ma być fajna, żeby było więcej odkryte niż zakryte.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam raczej o koszulce nocnej, ale w sumie może masz rację. Jakaś nowa, ładna bielizna na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×