Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blacckcat

Dlaczego faceci kochają pończochy u kobiet?

Polecane posty

Gość =xyz=
duzo facetow lubi ponczochy,,, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik
a ja lubie w rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosnik
ok ale rajstopy sa bardziej sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste! Kobiety w pończoszkach wyglądają bardziej seksy, niż w rajstopach lub bez nich. A przecież o to chodzi, aby kobieta była kobieca i seksowna - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dodam że ponczochy trzymają łydki i uda jędrne i w dotyku miłe (podniecajace) a jednocześnie cipka jest odsłonięta podczas baraszkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfasasz
to stereotyp. ja tam nie lubie ponczoch,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajne są pończochy ...
... lub brak czegokolwiek na nóżkach. Rajstopy to syf. Dlaczego? Bo wystarczy spódniczkę podciągnąć i nie trzeba niczego zdejmować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajne są pończochy ...
P.S. Oczywiście zakładam, że tylko brzydkie i kiepskie w łóżku kobiety chodzą noszą majtki i zakładają spodnie zamiast spódnic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajne są pończochy ...
Miało być bez tego "chodzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankomatoł
Bo można pożyczyć pończochę, ubrać ją na głowę i pójść napaść na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooleqqqqqqq
ponczochy niesamowicie podniecaja. mam taki wytrysk jak sie masturbuje patrzac na dode w ponczoszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię się kochać z żoną kiedy
mam założone na swoje nogi pończochy samonośne z koronką!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katykakukarwa
ja tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel rajszczak
Uwielbiam pończochy, a mój fetysz to pończochy do pasa, nylonowe rht lub o splocie z lat 60tych. Jak widzicie nawet jestem oblatany w tych sprawach. Polecam kobietom i nieśmiałym jak jak ja facetom. Mój ulubiony kolor to czerń, najlepiej jak maja szef a tzw. key hole jest dopelnieniem całości. Nie potrafię opisać co za cudowne uczucie móc je pomacac na nogach mojej kobietki albo ubrać je samemu. Wtedy naprawdę świruję. Nie wiem jaki kogiel mogiel leje się w mózgu ale chciałbym wyprodukować taką tabletkę i rozdawał bym ją nieszczęśliwym ludziom. Każdy facet "coś" kocha... tylko nieliczni się do tego przyznają;) Podpisałem się prawdziwie, więc jeśli macie jakieś pytanie baaardzo łatwo mnie znaleść z racji połączenia imienia z nazwiskiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Pończochy to magia,a szczególnie nylonowe.Kiedy wchodziły na rynek amerykański w 1943 roku ( Nylon Dey) to cała Ameryka zwariowała na ich punkcie.Nie będę przytaczał całej historii tego magicznego splotu nitki jakim jest nylon. Ci co mogą dzisiaj podziwiać nylony u swoich partnerek na nogach, nie dziwię się,że są szczęściarzami.Kobiece nogi w nich w niewytłumaczalny sposób stają się piękniejsze i delikatne,pociągające i ...Wiele jeszcze ma tą możliwość posiadania nylonów i same wiedzą,że gdy ubierają je facet staje się milszy,uległy,troskliwy itd.Ja też! Pończochy zniewalają i to jak :) Co dzień mogę je podziwiać na nogach mojej Kobiety.Życzę wszystkim miłośnikom pończoch nylonowych 360-ciu dni w roku,tego pięknego widoku,kobiety w nylonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
Noszę nylony i na nic innego bym się nie zamieniła :) Czuję się w nich cudownie i wyjątkowo.Noszę nieraz coś innego,ale gdy tylko mam ku temu okazję zakładam pończochy nylonowe no i oczywiście pas typu Rago 22 lub inne z mojej kolekcji.Kiedyś ich nie nosiłam,ale gdy tylko raz spróbowałam to najchętniej bym w nich spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnniegość
lubią patrzeć na zdjęcia, nie koniecznie na swoją kobiałkę w pończoszkach. A fotki są nęcące jak na http://www.soyelle.pl/Ponczochy-c18.html , smukłe kuszące , aż chce się je mieć - nóżki w pończochach. Ale kto to będzie nosił? Kobietki muszą to naprawdę lubić, większość kocha rajstopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię nic na nogach u kobiet, dla mnie muszą być gołe i pragnę je wtedy lizać od paluszków u stópek przez łydki i uda aż po różową myszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema, ja wolę jak kobieta ma gołe nogi bez żadnych pończoch, ten fetysz wydaje mi się jakiś pruderyjny, wielu mówi że kobieta jest atrakcyjniejsza jak ma coś na sobie niż jak jest cała naga, zgadzam się z tym, ale mnie podnieca jak laska ma długie najlepiej satynowe rękawiczki i gołe nogi. Jak większości mężczyzn, podobają mi się kobiece nogi i wolę jak nic na nich nie ma. Sam wolę bzykać w skarpetach i butach, jeśli kobietę razi jak nie mam na sobie nic więcej prócz skarpet/butów (bo wiem że często tego nie znoszą), to mogę też nie zdejmować spodni a tylko je opuścić, lub wyciągnąć interes przez rozporek. Mogę oczywiście zdjąć do seksu wszystko łącznie ze skarpetami i butami ale tylko jeśli ona nie będzie miała pończoch ani butów, tak samo ona może ostatecznie być w tych pończochach czy szpilkach ale wtedy ja nie zdejmę butów i skarpet. Nie uznaję opcji - facet na boso a kobieta w pończochach/butach, wydaje mi się to zniewieściałe i trochę pedalskie bo odkąd pamiętam na ulicach latem kobiety odsłaniają stopy w odkrytym obuwiu znacznie częściej niż faceci którzy zazwyczaj noszą skarpety i zakryte obuwie, dlatego odsłanianie stóp pasuje mi raczej do kobiety a zasłanianie ich bardziej do faceta i nie wyobrażam sobie tego odwracać. Ponadto natura mężczyzny jest agresywna a kobiety uległa, podczas bzykania wiadomo że jeśli jedna osoba jest obuta a druga boso, to ta bosa wygląda raczej na uległą wobec tej obutej. Kobiety podobno bardziej zwracają uwagę na męskie ręce, tak jak my na kobiece nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo da się je zdjąć, ale i tak niczego nie zasłaniają. No i cudowne jest że tam jest notorycznie zapewniony dostęp do psiochy, a nie jak w rajstopach że trzeba się przedzierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci ? Chyba raczej pedały jakieś... bo jak inaczej nazwać gościa który nie chce widzieć delikatnych kobiecych nóg i stópek nawet w łóżku i woli żeby były zakryte ? Odsłanianie stóp jest cechą kobiecą - w ciepłe pory roku dużo więcej lasek nosi odkryte buty pokazując np. pomalowane paznokcie albo ściąga niewygodne szpilki na imprezie lub łące a większość mężczyzn ma skarpety i zakryte buty. Więc taka odwrotność przy bzykanku - jeśli kolo woli laskę w pończochach / butach a sam bierze ją boso, to zniewieściała postawa. Prawdziwy facet woli jak panna nie ma nic na nogach, ewentualnie może mieć jakąś erotyczną bieliznę albo długie rękawiczki ( bo z rękami jest odwrotnie, kobiece w taki sposób zakryte są bardziej tajemnicze a to kobiety bardziej patrzą na męskie ręce więc ważniejsze jest chyba dla kobiety żeby widzieć ręce faceta lub przynajmniej ich część ) a sam raczej nie ściąga skarpet albo i butów i spodni i bierze ją na szybkiego, zamiast przywiązywać wagę do zdjęcia z siebie wszystkiego, błagać kobietę o ubranie jakichś pończoch i przez godzinę bawić się w grę wstępną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pie/rdo/le, facet podczas seksu goły i w skarpetkach tylko albo w butach to jest dopiero wiocha hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to swojej zonie kupilem ponczochy a ona pierw powiedziala mi ze jestem zboczony.któregos razu zalozyla je dlamnie i tak ja przelecialem ze teraz sama je kupuje i zaklada dlamnie dosyc czesto muwiac ze lubi mnie podniecac i ja to bardzo kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mój mąż lubi kiedy mam założone rajstopy, a nie pończochy. Same rajstopy,, dla jasności. Potem mnie atakuje, aż w końcu rozrywa je w kroku, co daje mu chyba namiastkę, kolejnego rozdziewiczania? Faceci są pokręceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Bo seksi wyglądacie i od razu chce sie Was je/bać w picze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×