Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaggódka

kraków-fajne miejsce na randkę ???

Polecane posty

Gość jaggódka

hej. zmnacie może w Krakowie jakieś fajne, zaciszne miejsce odpowiednie na pierwszą randkę?? np jakąś fajną kawiarnię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka knajpka na Kazimierzu, nazywa się Le Scandale. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne, jest tam spokojniej niż na rynku, nie ma też naćpanej młodzieży i awantur. Odpowiednie miejsce, żeby wziąć dziewczynę na wino albo jakąś kawę i przekąskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickonicko2010
szukaj w którejś z bocznych uliczek na starym mieście,na pewno znajdzie sie jakaś urokliwa knajpka ... http://tnij.org/fajneubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dużo fajnych knajpek w bocznych uliczkach :) napewno wybierzecie coś co Wam się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemia??? ja bylam polecam mnostwo jest fajnych knajpek na Kazimierzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo spacer nad wisłą a potem można iść do knajpki na wiśle :) rewelacja :) sa takie dwie restauracje na barkach zacumowanych na Wiśle koło Wawelu :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zla baba ma racje fajnie tam jest ja uwielbiam siedziec u Turnaua :) w sali kokardowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa - zgadzam się, że Kazimierz jest super ;) Ja za każdym razem odkrywam tam nowe, fajne miejsce. Jestem nim zauroczona po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie tylko na Kazimierzu znajdziecie fajne miejsca na randkę :) A Scandale są też przy Placu Szczepańskim i tam też można się rozejrzeć. ROmantycznie może też być nad Wisłą czy na Kładce Bernatce i po dwóch jej stronach czyli zarówno na wspomnianym Kazimierzu, jak i na Podgórzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam CAFE ZAKĄTEK na ulicy Grodzkiej. Przepiękny wystrój i niepowtarzalny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam polecam park koło AWF, dużo ławeczek w niewidocznych miejscach ale to raczej nie na pierwsza randke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonykaktus
zależy co kto lubi, ja kiedyś będąc na randce przejechałam 30 km na rowerze. To też jest na pewno jakaś opcja, ale wolałabym jednak żeby mnie chłopak zabrał na spacer, albo na kolację do jakiegoś romantycznego miejsca, jak Wanilla Sky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie jest dużo fajnych Kawiarni. NP jedna na Wiśle na dużej barce Mieści się bardzo przytulna Kawiarnia. Nie wiem tylko czy o tej porze też jest otwarta czy tylko w sezonie letnim. Fajne są też kawiarnie czy bary w Hotelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że tak, że w Krakowie nie ma większego problemu z tym, żeby znaleźć jakieś fajne miejsce na randkę, moim ulubionym jest restauracja Augusta, świetny klimat, taki kameralny, pyszne jedzenie, fajna lokalizacja. Wszystko, czego tylko można oczekiwać od miejsca, gdzie chcemy spędzić czas z ukochaną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
przestan spamowac z tym stefanbatory.com musi to byc bardzo kiepskie miejsce skoro w szczycie sezonu musicie fora spamowac aby ktos rpzyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pierwszą randkę swoją(już teraz) dziewczynę wziąłem na barkę Stefan Batory a później na spacer po Bulwarach :) spędziliśmy na barce bardzo dużo czasu a nawet nie wiedzieliśmy kiedy to minęło :) świetna obsługa i kuchnia a ten klimat, widok na Wawel i Wisła, no to trzeba przeżyć samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zarezerwować sobie stolik w Da Pietro. Od jakiegoś czasu mają lokal pod nowym adresem, ale jak ktoś chodził do nich wcześniej to bardzo nie będzie musiał zmieniać lokalizacji – teraz są w piwnicach kamienicy Pod Obrazem parę metrów dalej od starej miejscówki. Dalej ten sam skład na kuchni i na sali, więc jest wciąż smacznie i w dobrej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na obiady wegetariańskie chodzę do indyjskiej restauracji przy ul. Pijarskiej 9 w Krakowie. HotChilii, za niecałe 20 złotych można się nieźle najeść. Spróbowałem kilku dań i przyznam, że ostre rzeczy zaczynają mi coraz bardziej smakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze lepiej zaproś do domu i zamów jedzenie z Hurry Up Shrimp? Bardzo dobre jest! Bardzo często sama zamawiam i jest super! Bardzo smaczne i dobrze doprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Krakowską Manufakturę Czekolady. Dla mnie najpyszniejsze takie miejsce w mieście. Naprawdę jak lubicie gorącą czekoladę czy inne słodkości to to bedzie dla Was raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na randkę polecam się wysilać i no do Myslenic do coffee House maja pyszna kawę a ciasta piecze właścicielka - niebo w bębnie to jest na słonecznej ulicy a potem można iść na spacer po parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka

dodam tu jeszcze miejsce gdzie się mozna super zrelaksować otóż Studio masażu Dewi. Dla mnie najlepsze w jakim byłam, polecam szczególnie mojego ulubieńca pana Piotra, wspaniały masażysta . Na randkę polecam spróbować masażu lomi lomi czy tantrycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×