Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EMuUuk

Czy widział już ktoś kogoś w PL w butach emu?

Polecane posty

mam do sprzedania buty emu model bronte lo w rozmiarze 42 (27cm) do polowy łydki. Polecam! Dostalam je na gwiazdke od babci, ale niestety posiadam juz jedna pare takich bucikow. I moge wszystkim je polecic, sa naprawde cieplutkie! Cena 319 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam do sprzedania buty emu model bronte lo w kolorze szarym, rozmiar 42 (27cm), do połowy łydki. Dostalam je na gwiazke od babci, ale niestety juz posiadam jedna pare identycznych;] Cena 329,99 zł Polecam!! Sa naprawde cieplutkie i w tym kolorze najpraktyczniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najbrzydsze buty na świecie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochająca emulki
Ja widziałam ,ale nie oryginalne Kocham je i mam 3 pary ...tych oryginalnych -trochę mnie to kosztowało :mam różowe ,beżowe ,i czarne ( ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emunowa
hej, mam taką wątpliwość, mam stope 26-26,5 cm i kupiłam EMU 39 które miały niby mieć 25,5. I co? wydają mi się za duże! pięta ucieka mi do góry! co mam robić? jestem zrozpaczona, tak długo na nie oszczędzałam z mojej studenckiej kieszeni, mierzyłam też w sklepie numer 40 (39 w styczniu już nigdzie nie mogłam znalezc) i wydawały mi sie odrobine za duże więc stwierdziłam że 39 bedzie ok, ale teraz jak sie rozbiły... czy myslicie że zapiętka przejdzie przyklejona do wełny? czy ogólnie wszystkim wemu pięta idzie do góry, czy powinna być "przyklejona" do podeszwy przy chodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr:)
rbk g-unit nike dunk high adidas polecam:) puma, aemu, glany, kowbolki - bleeee;) ale kazdy ma swo gust pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr:)
sorry za literowki ale polskiego jeszcze ucze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spryna
Polecam sklep www.figlarnie.com fajny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha.
Są! na heavy duty i w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifty
obejrzyjcie sobie butki na www.lasheep.pl ,są tam dużo lepsze wzory niż ma emu i są robione w Polsce a nie w Chinach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttyjhfeert
buty emu byly modne 4 lata temu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifty
dalej sa modne a przede wszystkim wygodne!sama mam dwie pary z LaSheep i żadne inne buty dla mnie nie istnieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loobeensky
Hej, mam pytanie: kupiłam sobie Emu Wool Bronte, rozmiar 39. Rozmiar wydaje się okej, były lekko przymałe, ale się rozbiły; przy chodzeniu lata mi jednak pięta (chociaż to, z tego, co czytam - normalne) i na dodatek - czego nie mogę ścierpieć - ściągają mi się skarpetki. Do połowy stopy, skutkiem czego pomykam z gołą piętą. Aberracja. Nie jest mi zimno, a buty są fantastyczne, ale... wydałam na nie kupę kasy (dobra, wiem, że to nie Stingery. I całe szczęście, bo szlag by mnie trafił) i fakt, że latam z półnagą stopą i zwiniętym flakiem z przodu buta, jest bardzo wkurzający. Oddać, nie oddam, bo się zakochałam. Co robić? Czy to znaczy, że rozmiar jednak jest nieprawidłowy? Czy mam jakieś dziwne skarpetki / specyficznie chodzę / Emu najlepiej sprawdzają się przy rajstopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My 2011rok
A emu wciąż na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanaananananananana
a ja chętnie sprzedam buty emu :) :D rozmiar 40/41 kolor rozowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe ja przymierzałam się do kupna emusów bardzo długo, lecz w końcu się udało. Normalnie nie wydała bym 400 zł + na takie buty ale udało mi się je wychaczyć po dobrych pieniążkach. Znalazłem je na jednym sklepie internetowy, chyba http://wygodnebuty.com/ . Na podstawie swoich doświadczeń mogę powiedzieć , że są super wygodne i ciepłe a to dla mnie było najbardziej istotne gdyż zawsze miałam problemy z zimnymi stopami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×