Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

KTO IDZIE TERAZ ZE MNĄ NA FAJKE??

Polecane posty

wielbicielu --> sprzet warty grzechu :P , zbiera na to cacko, bede Ci kibicowac :D juz sie pozegnam 🖐️ dobrej nocy :) jutro sie znow spotykamy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno określić, umiem liczyć tylko do dwóch, wiec zakładam ,ze są dwie.Aleeee są i pozytywy takowej inteligencji, jakoże nie umeim liczyć, nigdy nie dowiem się co to znaczy życie w trójkacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalicze :O ale w wordzie - pisze prace 😭 jak teraz nie pojde, to juz zostane, wiec mnie wygoncie.. jak zachce mi sie palic, to wstapie jedna noga do palarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danse macabre -> wiesz ze jest to bardzo mozliwe :D :O wspomnienia oniryczne -> nie jest to jeszcze praca magisterska, ale to mnie wcale nie pociesza :O teraz z ciekawosci, bede zagladac co 5 minut... zeby nie przegapic, wielbicielowego pokazu :D IDE 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️:-) Widze,ze jeszcze imprezowanie trwalo do 1.00 w nocy:D czy cos mnie ominelo o czym nie wiem?:D;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moza i ka
umie ktos angielski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whispers--:Dw sama pore ,oczywiscie ,ze reflektuje;-))a Ty masz ochote na cos mocniejszego? Ja to chyba wina sie napije ,albo glowa mnie przestanie bolec ,albo rozboli mnie na dobre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers ---> wczoraj już nic nie pokazałem, odpadłem :p ale pokazów narazie wystarczy ;) Dzisiaj mam West Ice, kto ma ochotę - zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka :D pewnie, ze bym sie napila, ale chetnie grzanego czegos ;) np wina :D bo tu u mnie zimno jak cholera :O prosze - L&M dla Ciebie - Ty palisz? wielbicielu wiem ze juz nic nie pokazales ;) czekamy co to bedzie dzis :D ;) danse macabre - masz do tego wina L&M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję czerowne półwytrawne, a L&M mam napoczęte i zleżałe( nie paliłam dawno) - przejdzie to? fajki jak wino , im starsze tym lepsze, czy raczej nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers-->ja nie pale ,czasami tylko przy alkoholu i to malo ,ale ze dzis mam taki domry humor to czemu nie:D Wielbicielu--🖐️👄,a wiesz co najlepsze na bol glowy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×