Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EVA1974

czy byliście kiedyś na wakacjach w jakimś kraju arabskim?

Polecane posty

Gość EVA1974

Witam wszystkich Forumowiczów, 2 tygodnie temu wróciłam z Egiptu.Zupełnie nieświadoma wybrałam się na wymarzony urlop do tego dzikiego kraju z moją siostrą.Słuchajcie !Zderzenie kultur było tak wielkie a przygoda tak traumatyczna,że powiedziałam sobie,iz niegdy więcej do żadnego z krajów islamskich nie pojadę bez bodyguarda:-) To,że nagabywanie to nic,to,ze dotykanie to też prawie nic,to,że brudno też nic....ukradziono nam pieniądze z zamkniętego sejfu,który to z kolei zamknięty był w naszym pokoju.Nieprawdpopodobne?Nam też się tak wydawało!To w zasadzie też nic bo to dopiero początek.Najgorsze stało się potem.Ochrona i kierownictwo hotelu obarczyło nas winą za kradzież.Sugerowano,iż po perwsze miałyśmy za dużo pieiędzy:-)po drugie na pewno przyjmowałyśmy mężczyzn,na pewno byłyśmy tak głupie,ze dałyśmy im kod dostępu do sejfu a poza tym całkiem mozliwe,ze chciałyśmy naciągnąć hotel pozorując kradzież!W związku z tymi podejrzeniami 4 arabów przeszukało nam dokładnie pokój nie szczędząc sobie zaglądania pod obrazy,materace czy do reklamówek z brudną bielizną(!).Niestety w pokoju nic nie znaleziono(ciekawe dlaczego:) Kierownictwo hotelu powiedziało nam wprost,ze jeśli zawiadomimy policję to będziemy miały "przechlapane"do końca pobytu.Cytuję:"będziecie szkodzić nam to hotel też wam będzie szkodził"Niestety i miałyśmy przechlapane.Wyobrażacie sobie! Wiem,ze byłyśmy głupie i naiwne myśląc,ze 5 gwiazdkowy hotel to oaza luksusu i europejskich manier na arabskiej pustyni.Rzeczywistość pokazała,ze arabowie nie tolerują niezależnych kobiet,kóre mają kasę i nie muszą prosić męża o pozwolenie udania się na wymarzone wakacje:-) DZIEWCZYNY NIGDY NIE JEDZCIE SAME DO KRAJÓW,W KTÓRYCH SAMOTNA(LUB SAMOTNIE PODRÓŻUJĄCA) KOBIETA MA TYLE PRAW ILE WILBŁĄD,KOZA CZY JAKIEŚ INNE KOPYTNE LUB NIEKOPYTNE ZWIERZĘ.Smutne ale nasze światy są na prawdę od siebie bardzo oddalone..... Ps.Pozdrawiam BP Exim Tours i personel hotelu Prima Life Makadi Bay k.Hurgady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVA1974
Hey, Piszcie proszę o waszych doświadczeniach.Jestem bardzo ciekawa czy ktoś miał podobne wrazenia po podróży do krajów arabskich. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantha_
ja tydzień temu wróciłam z Egiptu i już po wylądowaniu chciałam wracać :) ja i moja mama byłyśmy same bez żadnego faceta i traktowano nas bardzo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktorcze a ja chciałam z chłopakiem sie wybrac na wakacje do egiptu w przyszłym roku, widze ze z tego chyba zrezygnuje, moze włochy albo francja... hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVA1974
Miałyście dużo szczęścia Samantho:-) Nie tak,ze całkiem odradzam podróżowanie po tych krajach.Trzeba tylko wybrać dobry hotel i dobre biuro podróży bo w tym wypadku Exim Tours się też nie popisał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamkowa88
Wróciłam z Tunezji. Ulokowano mnie w Soviva Resort. Hotel bardzo blisko plaży i zejścia do morza, wiele atrakcji na terenie hotelu takich jak ogrody, baseny z natryskiem, sklepiki, pralnie, punkt wymiany walut i przechowalnia bagażu. Uśmiechnięta i rzetelna obsługa, skorzystałem z last minute i jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×