Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tartulka

Biała suknie i welon pasuje tylko cnotliwej dziewczynie

Polecane posty

Gość tartulka

Wy jesteście hipokrytkami, bo przeleciało Was pół miasta, a Wy potem w biała suknię za 4000 wcisniecie swój przejechany od prawa do lewa tyłek i w dyrdy do kościoła.I udasjecie cnotki niewydymki i składacxie raczki niemalze tak fałszywie jak ksieza Pieprza sie po katach a potem ubiora sie jak dziewice orleanskie Albo co gorsza brzuch po nosem i welon i biała suknia niby nie ciazowa hahah Nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartulka
czyz sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mylisz się, bo biała suknia i długi welon, to tradycyjny strój weselny. Nie kojarzy się ani z dziewictwem, ani z cnotą, ani z niewinnością. Oznaką dziewictwa jest biały wianek, a tego żadna z nas nie zakłada. Znajomy ksiądz uświadomił mnie, że białą suknię z trenem może założyć nawet matka, bo to najzwyczajniej w świecie tradycja, która przyjęła się w Polsce. Tak jak czerń jest oznaką pogrzebu, tak biel ślubu. O tym, że dymało nas pół miasta nie masz pojęcia, więc tego wątku rozwijać nie będę. Następnym razem zanim założysz topik o czymś, o czym nie masz pojęcia udaj się do biblioteki i zaczerpnij wiedzy na dany temat, a unikniesz takich wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartulka
HAHAHAHHA dobre Haris bardzo dobre musze odszukac ta biblioteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartulka
Biel oznacza czystosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
te tartulka czy jak ci tam..,a z ciebie to taka cnotka jak z koziej dupy trabkaaaaaaaaa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartulka
nie cnotka wiec nie zamierzam brac slubu wcale a wy / udajecie je i pakujecie swoje przejechane tyłki w biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tartulka, nie zamierzasz brać ślubu czy nie masz z kim? Subtelna różnica:-P BTW dajcie mi namiary na tę bibliotekę gdzie się dowiem czy dymało mnie pół miasta, bo mogłam nie zauważyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartulka
Nie zamierzam bo uwazam ze to smieszne jest namiary na te biblioteke da ci Marta.. Nie pamietasz Laura ile cie dymało i musisz to sprawdzic w owej ksiedze dumań? Ładnie zaszalałas ze nawet nie zauwazyłas tego ilu ich było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartulka
Ksiedze dymań*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubduss
tartulka lesba.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tartulka nie zamierza brać ślubu, bo w Polsce małżeństwa lesbijskie są zakazane:-P Wiemy już wszystko:) Spadam, idę się podymać do biblioteki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, dziewczyny, co się dzieje? Kolejny topic, który czytam jest tak przesiąknięty jadem, że zastanawiam się, co w was wstąpiło? Czy to pogoda ma na was taki wpływ, czy może wiek :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henry garbus vv
picujesz autorko jak polamana, ja bylem wdowcem, moja Fela tez i co do slubu koscielnego mielismy sie ubrac na czarno, a kogo to obchodzi czy panna mloda jest cnotliwa, jesli tak to pan mlody duupa nie chlop i kota w worku kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie spotkałam
z takim przypadkiem,byłam na ślubie gdzie dziewczyna była w 6 miesiącu ciąży,szła w białej sukni i miała welon!czekalismy 45 minut,ksiadz nie chciał wyjść i dać ślubu,powiedział,że da jak panna młoda ściągnie welon!!!!ja sama osobiście w ciąży nie szłabym do ślubu w białej sukni i welonie!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie...czy wdowa ma do ślubu iść na czarno? Przecież cnotliwa już nie jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris Pilton----> W bibliotece nie znajdzie informacji, o której wspomniałaś. Oczywiście włazisz na każdy topik by zasiać zamęt. W bibliotece znajdzie informacje np. o tym, że biała suknia łączy się z tradycją, a nie z dziewictwem partnerki. Rozumiem, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Może pora cofnąć się do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi jej o taki
poszukaj lepiej swojego skarbczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak atk
Ja tez byłam na slubie na którym ksiadz zakazał pni młodej miec na głowei welon wczesniej była u niego u spowiedzi a w ciazy nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro ją wyspowiadal i pewnie dał rozgrzeszenie to wara mu od welonu jak jest taki z niego chojark to powinien był jej to od razu w konfesjonale powiedziec i właśnie za tego typu zachowania nie lubię kleru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak atk
widocznie uznał ze moze ja rozgrzeszyc ale na welon zasługuja tylko cnotliwe panny ona nia nie była i wzieła slub z kwiatkiem we włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak atk
Haris ubieranie welonu skoro on nie jest odzwierciedleniem jej stanu fizycznego jest bez sęsu to zwykła hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak atk
dla mnie ksieza i ci co bioras slub koscielny nie przestrzegajac nauk koscioła sa takimi samymi hipokrytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×