Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca.

męska masturbacja

Polecane posty

Gość jazda
Całe szczęście mój, podczas masturbacji, patrzy na akwarium i pływającego w nim majestatycznego welona - teleskopa. Wiem, że myśli wtedy o nim i nie muszę być zazdrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klęczy , stoi jak już . i szczerze mówiąc , może potrzebna jest mu raz na jakiś czas stymulacja jakąś fantazja , lepsze to niż żeby szukał jakiejś cipki poza domem . i tak jest mój :D wogóle się tym nie przejmuje , a jakie to byłoby życie gdybyśmy byli tak ograniczeni w naszy fantazjach tylko do osób z bliskiego otoczenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.
niezłe masz jazdy, jazda :O jak ci twój powie, że tego nie robi to mu uwierz, bo inaczej do końca życia zostaniesz starą panną. wszyscy to robią a po twoim podejściu wnioskuję, że bardzo niedojrzała dziewczynka jesteś. nie zastanawiam się o czym on wtedy myśli. tak samo, kiedy jest ze mną, mało mnie to obchodzi ... grunt że nie z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda
spadaj podszywaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda
ja nie powiedzialam ze moj tego nierobi!!!czytaj dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.
to nie wiem już o co ci chodzi. o to o czym myśli, czy gdzie się spuszcza? takie było moje pytanie przecież, a ty piszesz, że jaką to ja żoną muszę być , skoro on sie masturbuje. pomyśl o co ci w końcu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.
to nie wiem już o co ci chodzi. o to o czym myśli, czy gdzie się spuszcza? takie było moje pytanie przecież, a ty piszesz, że jaką to ja żoną muszę być , skoro on sie masturbuje. pomyśl o co ci w końcu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Same
Facet musi robic to sam jak ty nie jestes w stanie niezaniedbywac waszego zycia seksvalnego... Ja na jego miejscu dalabym ci kopa na pozegnanie kórwo! On moze robic to co chce i gdzie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Same
Facet ma to do siebie ze lubi sex a masturbacja to wlasciwie to samo.. On musi robic to sam jesli ty nie umiesz utrzymac waszego zycia seksualnego.. Jak kobieta tego nie akceptuje to znaczy ze nie nadaje sie do zwiazku..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz19
Ja lubię sobie walić freda w pokoju przy filmie jakimś dobrym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha
gratuluje meza ktory wali konia :D zalosne i jeszcze ci o tym mowi, chyba to twoja porazka plakac a nie smiac sie z tego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOL3
@ hahahhaha "gratuluje meza ktory wali konia zalosne i jeszcze ci o tym mowi, chyba to twoja porazka plakac a nie smiac sie z tego" ty niby oczywiscie jestes i po wsze czasy bedziesz tak rewelacyjna ze twój nigdy nie spojrzy ani nie pomysli o innej... gratuluje samooceny :D ja pierdole... niektóre to naprawdę są bezkrytyczne wobec siebie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak71
Jestem facetem. Masturbuje się pomimo tego iż jestem w związku małżeńskim. Robiłem to wcześniej, pozniej zaprzestalem bo nie bylo takowej potrzeby, teraz od kilku lat niestety jest to jedyna forma seksu. Przykre, ale niestety tak to jest jak sie trafi na kostke lodu..... Nie ma sie co użalać :) Jest fajnie, mogłoby byc lepiej, ale cóż nikt nie ma wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjamin0
Mutual masturbation to jest masturbacja we dwoje.Jest to najlepsza i najprzyjemniejsza forma masturbacji. Moze byc stosowana z uzyciem zabawek jak plastikowe wibratory penisy, pochwy czyli cipki i inne co sprawiaja wspolna przyjemnosc. Poczawszy od ubiorow skonczywszy na pompkach czy elektrycznych pulsatorach. Nie jest to zboczeniem ale wspolnym zainteresowaniem. W formie samodzielnej indywidualnego czyli independent masturbation okreslenie zboczenie moze dojsc w stosunku do osob ktore skad innad moga miec partnerke czy partnera , ale przedkladaja wage samodzielnego seksu ponad wszystko. Ale mozna sie pocieszyc ze Sexually Oriented Material nie jest forma pervercji, jest nazywane raczej tylko lekka odchylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasturbatorT
Ja uwielbiam spuszczać się na siebie na brzuch klate nieraz doleci na twarz to wtedy mam okazje połknąć taką ciepłą.Lubie ją rozsmarować po jajkach i kutasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroslyfacet68
Masturbacja jest potrzebna każdemu facetowi, który ma nadmiar testosteronu. Mam super żonę i masturbacja jest dla nas czymś normalnym. Mamy ponad cztery dychy. Budzę się co rano z erekcja. Robię to przy mojej żonie i ona często robi też sobie dobrze przy mnie. Jest to dla nas rzecz normalna i potrzebna. Nie ma to wpływu na nasz seks. Robię to od 35 lat i żona także od trzynastego roku życia. Pomaga nam to w codziennym bezstresowym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doroslyfacet68
Pierwszy wytrysk miałem w wieku czternastu lat w czasie snu. Moja mama pokazała mi następnego dnia jak mam to robić, aby się nie męczyć. Tak że uświadomiła mnie i zrobiła mi to pierwszy raz. Było to cudowne i naturalne. Do dzisiaj to robię. Za debilne komentarze dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micio
Matylda 34 2007.10.04 przecież to śmieszne jak facet się masturbuje...zobacz się w lustrze.. ---tak,tak,jak facetka sie masturbuje to jest dopiero ani smieszne,tylko cool,ty idioto jedna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janciajancia
Matylda 34 2007.10.04 coż....mam prawo wygłosić swoją opinię... ....durna,bo durna,ta twoja opinia,no ale jest.Dla mnie nie ma nic bardziej smiesznego niz widok masturbujacej sie facetki.To tak dla scislosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubietryskac
Spuszczam się na papier toaletowy, albo chusteczkę. Czasem w skarpetki mojej dziewczyny albo jej majtki. Ale ona wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniej to do buzi ukochanej :) Sperma zdrowa jest. Ale nie ma to jak dobrze się uzbiera na konkretnego strzała, wtedy wszyściutko do pochwy, z***biście się wchłania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzioanal
Ja wale sobie samodzielnie, czasem razem z dziewczyną, jednocześnie ona mi wali a ja jej masuje łechtaczke, mineta i lodzik też jest, często pozycja 69. Każda forma zaspokajania jest dobra, a najważniejsze rozmawiać o swoich potrzebach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi żonka zwaliła dzisiaj po obiedzie ,ale jak sam to robię to w chusteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodzioanal
Jak sam to nakładam gumke, albo do umywalki, fajnie też jest nogi za głowe i tryskasz we własne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonatyokoło40
Hej wystrzał kieruję do umywalki, no chyba że jestem pod prysznicem. Trzeba sobie jakoś radzić, gdy moja lady nie jest skora do seksu. Średnio 2 razy w miesiącu mnie nie wystarcza. Potem kobiety się dziwią, że ich mężowie szukają uciech. Nigdy nie zdarzyło mi się tak, żeby doszło z moją żonką 2 lub więcej razy do zbliżenia w ciągu jednego wieczoru, choć bardzo tego pragnę. Słyszę tylko, że już ma dość i dziwi mnie się, że po 30 minutach seksu (tzn. samej penetracji waginalnej) mam ochotę na więcej. Chyba, że wykończam ją zbytnio stymulacją boskiej clitoris. Powiedzcie co mam robić, żeby było więcej. Pytanie kieruję do szanownych pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×