Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaręczona 23

Buszując po necie znalazłam wymarzoną sukienke dl asiebie

Polecane posty

Sukienka firmy MAGGIE SOTTERO. Pytanie moje czy któraś z was kupowała sukienke tej firmie gdzie znajde w warszawie bądź niedaleko warszawy sklep z sukienkami tej firmy. I jakie przeważają ceny czy są bardzo drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez z Tarnowa
rusz tyłek i sama poszukaj a nie pytasz sie nawet nie podajac jaki model Ci sie podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj net i takie kafe istnieje po to by ułatwić sobie nawzajem życie. Owszem napewno poszukam ale najpierw próbuje na kafe może akurat ktoś wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda suknie z kolekcji Maggie Sottero sa piekne:) niestety, nie wiem gdzie sa salony wspolpracujace w Polsce, bo ja sukniami Maggie Sottero zajmuje sie niestety za granica. ale zycze powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie Sottero są w sieciach salonow \"Tylko Ona\" na Nowolipie , al.Jana Pawła II . Sa chyba 4 salony tej firmy w Warszawie. www.slubne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam tej firmy ale ja zamowilam przez internet suknie slubna i szczerze jestem zadowolona!! szyta na miare i lezy na mnie super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.ab
W Polsce jest tylko jeden salon, który ma suknie maggie sottero, bo poszukuje ich juz bardzo długo. Oto adres strony http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&cmd=show_col, jest to sklep "tylko ona" ul. Nowolipie 22 A w Warszawie, na stronce jest wiele innych fotek, ale mają one tytuły, więc widać która jest z maggie sottero. Salon ma 33 suknie tej firmy, ale po 11 listopada ma byc nowa kolekcja, która w sklepie pojawi się w grudniu, a te suknie ze stronki mozna zamawiać do 15 pażdziernika. Szczegółów można dowiadywać się mailem biuro@slubne.pl Jak ktoś chce sprzedać suknie tej firmy to jestem zaineresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale która ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania.ab - jesli jestes nadal zainteresowana sukniami Maggie Sottero, napisz do mnie na mail: ines.modaslubna@googlemail.com pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona23- odpisalam Ci na maila:) Magrat - jesli jestes nadal zainteresowana. Napisz do mnie na maila podanego powyzej. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona 23
dziekuje również odpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niula26
zamawiam te suknie bezpośrednio z fabryki w Honk Kongu i USA zależnie do tego gdzie w danej chwili szyją dany model, ich koszt 20-30% ceny salonowej.Jeśli ktoś jest zainteresowany: paurit@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaska
fkatycznie piekne te suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaannniiiiaa
ja biorę ślub 30.08.08 i zamówiłam sukienkę Maggie Sottero :) za jakieś 3 miesiące pierwsza przymiarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aaannniiiiaa
A gdzie ja zamawialas? Bezposrednio w butiku online w USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niula26
nie, nie w butiku (ceny mają nieziemsko wysokie), zamówiłam bezpośrednio od osoby która przyjmuje zamówienia na szycie tych jak i innych sukien (fabryka w honk kongu i singapurze i mniejsza w usa) i ja czekalam na suknie tylko 4 tygodnie, teraz wymaga tylko prasowania i odświerzenia i to wszystko za niecaly tysiac zlotych przeliczajac na polska zlotowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niula 26
pewnie zamówiłaś na ebay. no cóż jeśli sukienka ci się podoba to aiłąs szczęście bo przeważnie te sukienki (sa to podróbki) dużo odbiegają od tego co na fotce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niula26
a mysli Pani gdzie szyja te wszystkie suknie? moja suknia różni się tylko tym że nie ma metki, (metki wszywają w końcowej ale za metkę nie będę płacić 1300 dolarów bo to absurd. Moja suknia jest wykonana z wysoko gatunkowego materiału i pięknymi haftami - osoba od której kupiłam zajmuje się sprzedaża sukien od kilku lat i ma na swoim kincie ponad 2000 zadowolinych klientek-oczymś to musi świadczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do niula
A u kogo zamowilas ta suknie?Monesz podac namiary do tej osoby co ma 2000zadowolonych klientek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja mam do sprzedania dwie sukienki w rozmiarze 36/38 1.cymbeline Taylor couture 2.cosmobella 7187. jedna i druga w cenie 1500 do negocjacji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkolorowy
Cudne te sukienki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amica85
Ainom- Witam. wlasnie przegladalam Twoje suknie. Mam prosbe czy moglabys mi wyslac wiecej zdjec na maila. W zasadzie to interesuja mnie dwie :). Moj mail ak850@op.pl . Ja tez nosze rozm.36/38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
juz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikaaaa
Mam do sprzedania suknię Maggie Sottero. Po szczególy zapraszam na stronę www.suknia.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×