Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybunia23

ile wodki

Polecane posty

Gość rybunia23

dziewczyny pomocy jak policzyc ile mi potrzeba wodki . jak to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
minimalnie licz, ze na osobę 1.5 litra , powiedz ile masz osob to powiem ci ile wodki to minimom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalnie chyba 0,5 l na głowę i tak większość osób liczy. Kto wypije 1,5 litra wódki? Jeśli robisz poprawiny to razy dwa. Do tego dolicz sobie jeszcze kilka butelek na bramy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybunia23
mam ok 100 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
masz około 100 osób, więc tak ze 130 flaszek, umow sie tak z hurtownią, czy byś mogła oddać jak zostanie. robisz tez porpawiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tez liczymy
1 litra na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
litr na osobe? poltora? to wesele w melinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litr na osobe licza w tych reg
ionach, w których daja gościom na odchodne butelkę wódki. Jesli tego robic nie zamierzasz policz po 0,5 l na każdego goscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub mieliśmy 8 września, wódki 1,25 litra na parę z poprawinami. Wydaliśmy około 20 butelek 0,7 gościom którzy nie pili, zwróciliśmy karton do hurtowni i zostawiliśmy kilka butelek na chrzciny ;), na które się na razie nie zanosi. 0,5 litra na osobę wystarczy w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kasiu 2020 twoja pozycja/alkohol/ obejmuje ilość na wesele góralskie,albo trzy dni trwające...no potem się troszkę poprawiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ma racje
ja mialam 80 osob na weselu fakt gorale a wodki bylo 150 litrow razem na poprawiny jeszcze,pozatym lepiej zeby zostalo niz mialaby zaistniec sytuacja ze wodki brak pozatym musisz policzyc dla orkiestry i na poprawiny nie zwracaj do hurtowni bo wodka nigdy sie nie zmarnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
to nieprawda ze sie nei zmarnuje - wszystko zalezy od rodziny przeciez. Sa ludzie ktorzy potrafia bawic sie bez wódy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste panienki
wódka dla orkiestry???? to beda oni grac czyli pracowac za okreslona kwote czy maja sie uchlac jak Kwasniewski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół przychodzący DO PRACY nie powinien pić wódki!!! Ci którzy podchodzą do tego powaznie, sami informują, żeby im nie stawiać alkoholu na stole. A wódki na jednodniowe wesele liczę 0,5 na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....na kulturalnym weselu wódka stoi na stoliku orkiestry,oczywiście zawsze pełna...w dobrym tego słowa znaczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pol litra
bosz... to strasznie oszczedzacie ;| najwyzej zostanie! a jak braknie to obciach :) wesele jest po to zeby pic :P a nie zeby sie zastanawiac czy jak wypije jeszcze jednego to wujkowi nie braknie :P ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2007
to chyba masz straaasznie pijacka rodzine..wspolczuje.. a jesli chodzi o bramy to mam nadzieje, ze nikt mi nie zrobi tego obciachu..niecierpie tych tradycji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2007
a jesli chodzi o orkiestre to ja nie chce aby pili..wlasnie to nie jest kulturalne wesele, gdy orkiestra pije-oni wkoncu sa w pracy..wybaczcie..oczywiscie jedzenia i napojow bezalkoholowych im nie bede zalowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pol litra
nie pijacka tylko normalna :P i przynajmniej nikt nie udaje, nie siedzi sztywno jak kolek i nie uwaza aby przypadkiem za duzo nie zjesc czy nie wypic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba właśnie zależy od rodziny, trzeba wiedzieć mniej więcej, kto jakie ma możliwości. Ja będę liczyć max. 0,7l. na osobę. Zresztą przeważnie spotykam się z tyką opinią, że ok. 0,5-0,7 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2007
to zalezy...bo moja rodzina potrafi sie bawic nawet bez alkoholu..po 1 litrze wodki nawet najwiekszy sztywniak sie wyluzuje..najczesciej pod stolem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×