Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prallinka

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW - czy dla taty alkohol wypada i jaki?

Polecane posty

Gość prallinka

Chciałam zrobić albumy ale nie mam gdzie skorzystać z drukarki i nie znalazłam odpowiednich albumów. Pomyślałam o jakimś alkoholu dla taty, kwiatach dla mamy i ramce z naszym zdjęciem ślubnym i może dedykacją, podziękowaniem pisemnym na takim rulonie jakie sprzedają na allegro. Czy to byłby dobry pomysł? Nie wiem już co wymyślić :( mam tydzień czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem butelka dobrego alkoholu dla taty (jeśli oczywicie lubi:)) i kwiaty dla mamy to dobry pomysł. Te rulony czy dedykacje mi się nie podobają, a co do zdjęcia to byłoby fajne, ale moga wystąpić tu problemy techniczne - bo jeśli chcecie rodzicom dziękowac na weselu to nie będziecie jeszcze mieli zdjęć ze ślubu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o rodzaj alkoholu to zależy co Tata lubi - może być np jakiś koniaczek:) w niektórych sklepach są fajnie zapakowane np ze szklaneczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
Wiesz właśnie moi rodzicie to tacy skromni, prości ludzie, tata raczej nie kupuje alkoholi z wyższej półki, nie wiem czy mu będzie smakować i oc wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ale nie wypada raczej dać mu takiej zwykłej flaszki:) A może wiesz jaki rodzaj alkoholu lubi? jeśli na przykład lubi wódeczkę to możesz znaleźć w sklepach takie lepsze w ciekawym opakowaniu np skrzyneczce Albo moze masz jakieś ładne zdjęcie swoje i rodziców, a ze strony narzeczonego jego zdjęcie z rodzicami (albo takie gdzie jesteście wszyscy) - można im takie zdjęcia dać w ramkach:) a po ślubie dacie im też takie ze ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony ;) https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×