Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ąć

PRALKA POLAR- dobry wybór?

Polecane posty

Gość ąć

A może lepiej dołożyć i kupić Boscha? Proszę o Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest BOSCH
moi rodzice używają tej pralki już z 10 lat jest nie do zajechania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
Dziękuję za odpowiedzi :) Chętnie słucham dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
polary dawniej były dobre a teraz montują je gdzieś za wschodnią granicą, nie są rewelacyjne ale za to tanie... ja mam indesit - też dosyć kijowy szczerze mówiąc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broń Boże
tylko nie Polar, ja mam polar i po 2 latach zaczęła rdzewieć, teraz mam ją 5 rok i już niestety muszę wymienić na inną. Moja teściowa ma Polar i jest to samo, moja koleżanka ma Polar i jest to samo.... Lepiej dołóż i kup coś porządniejszgo, nie sugeruj się ceną bo stracisz na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry Warszawiak
Bosk jest dobry tyle że stosunkowo drogi Indesit ma bardzo solidny i nowoczesny sprzet który jest tańszy od Miele czy Bosha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech z płocka
odradzam rdzewieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnego bosha mam 3 lata, nie widać nic, dalej jak nowy, przeżył przeprowadzkę bez żadnego uszczerbku na zdrowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry Warszawiak
Generalnie jest tak Polar, Bego, Amica, Ardo - ten sprzet jest na ogół gówniany i awaryjny Indesit, Gorenje, Whirpoll - sprzęt solidny za przyzwoite pieniądze Bosch, Miele. Privileg - sprzęt solidny i drogi zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
ja z polarem nie mam problemów; jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dwóch sklepach sieciowych AGD powiedzieli mi że obecnie jak kupować sprzęt tylu pralka to wybierać między LG a boshem. to ponoć będzie najlepszy wybór. ja mam lodówkę LG od 2 lat jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko powiedziec - ja sama mam boscha,i jestem bardzo zadowolona,praktycznie od 6 lat pralka jest bezawaryjna:) Natomiast siostra ma polara,i poki co tez nie narzeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffff
Polecam WHIRLPOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam ze Polar i amica to szajs. A polar to juz totalny szmelc. Najdluzej dzialala pralka Polara mojej mamy,az 5 lat ale zżarta przezr rdze masakrycznie.Tesciowej Padła po 3 latach ten sam model.Szwagierka tez miala polara troche nowszego,ta padła po 2 latach na amen. Ja mialem whirpoola 10lat,przez 10 lat nikt do niej nie zagladał.Sprzedając mieszkanie zostawiłem ją i ponoć działa do dzisiaj. Teraz oczywiscie mam tez whirpoola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie, tak naprawdę to bez różnicy w gruncie rzeczy. Tak naprawdę to wszystkie te pralki są do siebie bardzo podobne. Wszystko zależy od tego, jak gruby masz portfel. Wydaje mi się, że to nie jest zły pomysł z tym poralem. Choć może bosh byłby lepszy... sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZISIAJ kupiłam sobie pralkę
Indesit. Czy to na pewno dobry wybór? Zastanawiałam się nad Boshem i Whirlpoolem. Teraz miałam Whirlpool właśnie, ale po 10 latach (prawie bezawaryjnych) umarła kompletnie. Indesit w sumie była najtańszą, ale z drugiej strony miała najmniejsze zużycie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafirowa321
Polar odradzam. Miałam jaja z gwarancją, musiałam dopłacać, po tym jak monter powiedział, ze coś tam innego pokrywa gwarancja ale muszę dopłacić ... Bosche za drogie i przereklamowane. Electroluxy i Candy są spoko, akurat to co mnie najbardziej interesuje najwięcej obrotów na minutę w dobrej cenie , tym właśnie dobra pralka się charakteryzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5*10*15*
polar sie popsuł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zdecydowałabym się na polar... Rodzice mieli i szybko się popsuła. Nową już wybrali LG i są bardzo zadowoleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież od kilku
Lat Polar to jest marka Whirpoola. W jednej fabryce to przecież robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to nigdy jeszcze o niej nie słyszałam. Zakup pralki to jednak bardzo ważna sprawa, trzeba nie tylko zastanowić się jaką markę iwybrać,ale również jakie funkcje będą nam potrzebne. H=Gdybym miała dzisiaj kupować taki sprzęt to zdecydowałabym się na pralko-suszarkę na przykład taką http://www.moderni.pl/show.php?id=10018010 jej cena nie jest zbyt wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to nigdy jeszcze o niej nie słyszałam. Zakup pralki to jednak bardzo ważna sprawa, trzeba nie tylko zastanowić się jaką markę iwybrać,ale również jakie funkcje będą nam potrzebne. H=Gdybym miała dzisiaj kupować taki sprzęt to zdecydowałabym się na pralko-suszarkę na przykład taką http://www.moderni.pl/show.php?id=10018010 jej cena nie jest zbyt wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanillla_ice
Nie jeszcze raz nie! U mnie polar się zepsuł po 2 imesiącach, wymieniłam na candy z lepszymi parametrami w tej samej cenie i bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój bosh był całkowicie bezawaryjny i niezawodny przez 6 lat. Potem uszkodził się krzyżak bębna i pralka umarła. Nadal bierze wodę grzeje rusza się, bęben uderza o komorę i pociera i uszczelkę i to koniec tej pralki. Czy 6 lat na dość drogą pralkę to dużo- myślę że nie. Stanowczo za krótko żyła ( bosh maxx 6 1200 obrotów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz6518
No cóż Polar to jak postkomunistyczne samochody - po pierwszej zimie trza było podmalowywać - bo tu rdza i tam. Ja kupiłem 09/12/2013r - teraz jak piszę jest 11/09/2014r i rdzewieje jak należy po pierwszej zimie. Na domiar złego whirlpool polska jest właścicielem polara nie chce naprawiać w moi przypadku klapy zamykającej pralkę (jest ładowana od góry). Tłumacząc to że jest to obudowa a ona nie podlega gwarancji . Serwisanci którzy przyjeżdżają do napraw z góry odmawiaj wymiany zardzewiałej klapy mimo że pralka jest na gwaranci i wiedzą ze to wina producenta. Whirlpool polska nie zwróci im z taką wymianę zardzewiałej w moim przypadku klapy. Whirlpool polska to dno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
U mnie jest lodówka polar .. Chodzi 12 lat i nigdy nie była naprawiana .. Ale lodówki to proste urzadzenia .. Pralke mam innej firmy wiec sie nie wypowiadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×