Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudunnnia

prezent slubny??

Polecane posty

Gość piotrek_piotrek9999
Zaliczyłem w tym sezonie kilka slubów/wesel, sprawdzony prezent na nową drogę życia to zastawa stołowa, taki prezent zdecydowanie przyda się nowożeńcom i zostanie na długie lata. Wszyscy byli zadowoleni i nikt nie wstawiał tego później do szfki za szkłem. Porcelana z talerzami w kształcie kwadratów (zbliżone do keadratów) są nadal w modzie, okrągłe nowoczesne kształty również, myślę że to dobry pomysł na prezent ślubny. Ja zaopatruje się w sklepie internetowym www.filizanka.pl, początkowo bałem się o wysyłkę tego delikatnego towaru poprzez kuriera, ale profesjonalnie pakują towar, wszystko dotarło w całości i jakie piękne.... sam bym chciał dostać coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja ...
na przyklad nie lubie nowoszesnych i modnych ksztaltow - tylko staroswieckie, delikatne kwiatuszki, czy wzorki ;) Trzeba dobrze znac jakas osobe, by trafic z prezentem ;) Oczywiscie, ze kazdy sie bedzie cieszyl! To bardzo nikulturalne nie cieszyc sie z prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek_piotrek9999
to fakt, mysle ze tradycyjne wzory będą zawsze w modzie, kwadraty mogą przeminąć, ale co do wzorków to też nie byłbym taki przekonany, w dobie zmywarek mogą stracić swój wdzięk, a poza tym kwaitki nie wszystkim się podobają, może zatem tradycjne kształty bez dekoracji, w kolorze białym lub ecri. to bedzie chyba moj kolejny zakup, ale to juz nie w tym roku gdyz wesela sie skonczyly dla mnie na ten rok. Jedno wiem napewno, kolejne zestawy kupię w www.filizanka.pl... dla bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ja ...
ja nie mam zmywarki - myje recznie ;) Ale jakby sie juz uprzec na taki prezent to chyba faktycznie tradycyjne ksztaly bez kolorkow. Chociaz i tak zawsze bede twierdzic, ze kasa lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy zastawę tradycyjną, z klasycznym wzorem z Chodzieża, piękny prezent, bardzo przypadł Młodym do gustu:) wierzę przynajmniej, że było to szczere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GracjaSpacja
Z Chodzieży, moja droga, nie z Chodzieża. Mam kilka kompletów wyprodukowanych przez Porcelanę Chodzież, do tego ze trzy stare serwisy po babci i multum filiżanek, kubeczków, talerzyków... Dlatego też dawaniu porcelany w prezencie mówię stanowcze nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, z Chodzieży. Gdybym wiedziała, że moja koleżanka też może się poszczycić takimi zbiorami, na pewno nie dawałabym takiego prezentu - wszystko wedle gustu i potrzeb obdarowywanego, nieprawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się przekonalam do pieniędz
2 nieudolne prezenty, które dostałam: piękna duża lampa za ........ 600 zł. Nie pasuje do wnętrza. Zastawa obiadowa- 300 zł. Jest biała, a ja nie lubię czystej bieli. I tak 900 zł poszło w długą, a ja za te pieniądze mogłabym kupić serwis obiadowy, który mnie się podoba i jeszcze garnki.:( Wolałabym dostać mniej pieniędzy, aniżeli droższy prezent. Skoro komuś nie szkoda 300-500 zł na zastawę stołową, to dlaczego jest mu szkoda dać te pieniądze w kopercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne super wszystko
ja mam tv, dostalam do kogoś ze znajomych, nie jest jakiś hiper super, ale chodzi, jest kolorowy, ma pilota itd i więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Sens mojego życia nie dotyczy kina domowego, bo: 1. nie mam gdzie postawić 2. nie mam czasu oglądać TV i robie to sporadycznie, a jakby nawet TV nie bylo to bym przeżyła (wcześniej z półtora roku nie mialam i się odmóżdżyłam i pamiętam szok, jak zobaczylam rekalmy w TV i jakimi bzdurami i śmieciami nam TV głowę nabija) Tak więc nie każdy marzy o telewizorze w prezencie. Mam ślub za 2 miesiące i jeśli ktos pyta, co chcę, to proszę o pieniądze. Rzeczy do użytku codziennego mam jakie chciałam, sama sobie nabyłam, natomiast pieniążki możemy przeznaczyc według swojego uznania. Rodzice fundują nam wyjazd w podróz poślubną w prezencie. Przyjęcie robimy na 40 osób i cudów od nikogo nie oczekujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asde
ten tekst: "mażenie mojego merza zutnik" wstawie sobie w stopke :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułeczka-maslana
a my dostalismy telefony komorkowe:)dwa takie same moim zdaniem to jest fajny pomysł na prezent slubny, markowe obydwa prada lg, to był prezent od mojego brata maniaka komorkowego bardzo fajny prezen i pozyteczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja np wole nokie
i nie chcialabym LG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułeczka-maslana
oj gdybys chwilke miała w rekach prade zmieniła bys zdanie, moim zdaniem jest bezkonkurencyja, brat nie mógł lepiej tarfic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam rozne w rekach
i wole nokie... Sa gusta i gusciki - o to mi chodzi, ze trudno komus cos spasowac ;) Zeby prezent kupic trzeba dobrze znac obdarowywanego i wiedziec co lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janielka
A ja dostalam od brata telewizor LCD LG, co prawda brat ma kase i mogl sobie pozwolic na taki prezent, ale jestem super zadowlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×