Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świeżynkaXL

Jaki bank? -Pomóżcie!

Polecane posty

Gość jednajedna
a co to jest to token? w mbanku to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank..b
ja bym sie bała tego toyota bo nikt o nim nie słysxał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilio
No coś ty, jak to nikt nie słyszał o toyota bank? Kilku moich znajomych i ja mamy u nich konto. Ja zanim się zdecydowałem na konto w tym banku, w wielu miejscach w necie o nim sobie poczytałem, poszukałem opinii ludzi na forach i wiem, że coraz więcej ludzi tam się przenosi. Mają naprawdę dobre warunki (dobre oprocentowanie), a poza tym uważam, że to bank bezpieczny i pewny, bo marka toyota za dużo ma do stracenia, żeby sobie nieodpowiednio poczynać z nami klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwfwfwe
Konto internetowe w Inteligo - najwięcej bankowmatów w Polsce (wszystki pko) i do tego 1zł za prowadzenie. Przelewy sobie robisz w domukiedy sie Tobie podoba - dobre dla leniwych i nowoczesnych ludzi, ktorzy oszczedzaja. polecam 200%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek_t
ktoś wcześniej napisał, że za korzystanie z karty w toyota bank płaci się 240 zł rocznie. To chyba jakieś nieporozumienie. Ja mam u nich kartę i aż sprawdziłem, bo mi włosy dęba stanęły, że coś przegapiłem. I rzeczywiście płaci się 240 zł, ale za kartę duogold (czy jakoś tak), a nawet jesli dostajesz taką kartę (z tego co wywnioskowałem, to jest dla vip-ów), to bank zwraca ci całą kwotę, jak operacje wyniosą jakąś tam okresloną kwotę. W przypadku zwykłej karty historia jest podobna, tylko że płaci się o ile dobrze pamiętam 30 zł i też to jest zwracane. Więc w zasadzie używanie karty staje się w tym momencie bezpłatne - i ja tak to zrozumiałem, kiedy zainteresowalem się ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszty_bankwe
Nie mogę uwierzyć jacy ludzie są naiwni, albo inaczej nie czytają umów, podpisują w ciemno, a potem dziwią się, że im kasa z konta znika na "niewiadomo na co". A wystarczy wziąć do rączki kalkulatro jak są problemy z dodawaniem i odejmowaniem do stu... Załóżmy, że mamy konto w banku x, który to pobiera co miesiąc od nas 7-8 zł za prowadzenie rachunku, co więcej ten sam bank pobiera z naszego konta (średnio patrząc na rynk rachunków bankowych) około 1 zł za przelew. Średnio robi się tych przelewów około 5-8 w miesiącu. A i jeszcze zapomniałem o karcie debetowej - średnio 30 zł w ciągu roku. Sumując wszystko w miesiącu nasz rachunek kosztuje około 17-18 zł, a w skali rocznej to już 220 zł. Przyznacie, że to dużo? Ja uważam, że tak. A teraz najlepsze, czysty chwyt socjotechniczny zastosuje, podziała na ludzi mających dzieci. Wiecie, że za te pieniądze możecie kupić zestaw klocków lego dla dzieci (np. Farma albo zoo), z których to klocków dzieciaki będą się bardzo cieszyććć... Kto ma dzieci i klocki lego ten wie... Dlatego nikt mnie nie przekona do innego konta! Wybieram świadomie Toyota Bank, bo dają mi zaoszczędzić kupę kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejka26
Też wybrałam konto w Toyota Bank. Na razie wszystko jest ok i nie mogę narzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuszzz
plusy konta w Toyota Bank? Darmowe przelewy, dostęp 24 h on-line, darmowe konto, darmowa karta (jeśli masz wydatki co miesiac w odpowiedniej kwocie), możliwość spersonalizowania swojego konta, 3 wypłaty w miesiącu z każdego bankomatu bez ponoszenia żadnych kosztów. Nie znam lepszej oferty na rynku i dziwię się ludziom, którzy jeszcze tego konta nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Aga
Teraz mają tez fajną podwójną loterię - można wygrac Toyotę Priusa, notebooki, telewizory jak się placi za zakupy ich kartą Visa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzi
Tyle osób tak zachwala ten bank Toyoty, a ja nawet nie słyszałem o takim banku. Jakoś mnie nie przekonuje, że firma samochodowa bierze się za finanse. Dla mnie to jakaś ściemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekonto w mBanku (razem z kontem eMax). Chwalę sobie. Prowadzenie konta gratis, karta gratis, karta do zakupów w necie 25 zł rocznie (można nie mieć), przelewy wewnętrzne gratis, zewnętrzne 50 gr - jeśli się dokonuje przez internet. No i żadnego jeżdżenia, wszystko się załatwia przez telefon, obsługa konta przez net, żadnych deklarowanych wpłat na konto. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notty
ozzi, zapewniam cię, że to nie żadna ściemka, mam u nich konto prawie od samego początku (tzn. od marca) i to jest całkowicie profesjonalny bank, z bardzo dobrymi warunkami, świetnie działającą bankowością internetową. Moje wrażenie jest takie, że bardziej dbają o klienta niż niektóre banki od dawna zakorzenione na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absetka
Ja jestem w Raiffeisen Bank - na początku, jak weszli na rynek, to naprawdę było u nich super, a teraz z każdym rokiem jest gorzej. Ciągle jakieś problemy z dostępem przez internet, ciagle informacje, że bankowość internetowa będzie niedostępna, poza tym ich oprocentowanie też przestało być konkurencyjne i prawdę mówiąc chyba tylko z lenistwa jeszcze się nie przeniosłam do innego banku, ale może zacznę się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notty
No to absetka się nie zastanawiaj, tylko sprawdź sobie na stronie toyota bank ich ofertę i zobacz, czy ci to pasuje. A jak się zdecydujesz, to nawet nie będziesz musiała z domu wychodzić, bo wszystko można u nich przez internet załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notty
No to absetka się nie zastanawiaj, tylko sprawdź sobie na stronie toyota bank ich ofertę i zobacz, czy ci to pasuje. A jak się zdecydujesz, to nawet nie będziesz musiała z domu wychodzić, bo wszystko można u nich przez internet załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notty
No to absetka się nie zastanawiaj, tylko sprawdź sobie na stronie toyota bank ich ofertę i zobacz, czy ci to pasuje. A jak się zdecydujesz, to nawet nie będziesz musiała z domu wychodzić, bo wszystko można u nich przez internet załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notty
Rany, coś mi się za dużo razy przycisnęło i chyba ostro się powtarzam. Sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kretdka
Pierwszy raz przeczytałam tu o Toyota Bank. Zadzwoniłam i sprawdziłam: prowadzenie konta 0 zł, przelewy 0 zł, pierwsze trzy wypłaty z dowolnego bankomatu za darmo, za płacenie kartami- udział w loterii (autko do wygrania). Dodatkowo co miesiac jakaś premia odsetkowa. Jak dla mnie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _unix_
Toyota Bank - ja wybrałem ten bank świadomie. Bank wchodzi na rynek i wiadomo, że siłą rzeczy musi dać produkt, albo lepszy albo tańszy, a najlepiej, żeby był i lepszy i tańszy. Wtedy powodzenie sprzedaży pewniejsze. Toyota to bank na naszym rynku młody, więc o klientów dbać musi. Nie wiam jak będzie dalej (z czasem), gdy tych klientów trochę "nałapie", ale póki co jest dobrze. PS Zapomniałem dodać, że można wygrać u nich samochód (na co liczę), laptopy (na co liczę również) i telewizory (j.w.). Pozdrawiam /unix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alonsa
No tak, muszę przyznać, że te nagrody to miły potencjalny bonus, jak się ma u nich konto. Ja jeszcze wprawdzie nigdy w życiu niczego nie wygrałam, ale kto wie. Poza tym co mi szkodzi wziąć w tym udział, skoro i tak korzystam z karty i tak, nic mnie to nie kosztuje i nie ma żadnej ściemki, a taki laptop byłby miłym prezentem (o Toyota Prius nie wspominam, zeby nie zapeszyć). Ale to co się liczy na dłuższą metę jak się zakłada konto w banku, to czy ludzie tam pracujący są kompetentni, czy bank jest user friendly, a tak właście jest w TB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorskuel
Tak sobie czytam i czytam ten wątek. Piszecie o kompetencji bok`ów oraz o terminie "user friendly" - piękne nazwy, to już polskich nazw nie ma? Więc, obsługą klientów w większości banków zajmują się większości wypadków studenci, którzy nie identyfikują się ze swoim pracodawcą, przychodzą jedynie odbębnić parę godzin i tyle. A, o subiektywnym terminie user friendly to wogóle szkoda wspominać. Bo, czyż nie jest tak, że kto załatwił formalności bez żadnych kłopotów to uważa dany bank (toyota) za przyjazdny (???), a ten, który tych formalności nie załatwił w sposób prosty (np. spóźnił się kurier), tak nie uważa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiggaa
kazdy byleby nie BGŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 22.02
Porówananie Kont -----> Osobistych: Oszczędnościowych: Firmowe : Top 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 22.02
Porówananie Kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 22.02
Porówananie Kont Osobistych: http://www.uslugibankowe.com.pl/kontaosobist e/ Oszczędnościowych: http://www.uslugibankowe.com.pl/kontaoszczed nosciowe/ Firmowe : http://www.uslugibankowe.com.pl/kontafirmowe / Top 3 1.Mbank http://www.uslugibankowe.com.pl/mbank/rachun ki_osob.html 2.Bank Millenium http://www.uslugibankowe.com.pl/millennium/k onta_osobiste.html 3.Multibank http://www.uslugibankowe.com.pl/multibank/ko nta_osobiste.html Mam nadzieje że w/w adresy bedą pomocne !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka podała za mało szczegółów. Odpowiedź brzmi - wybierz bank który spełnia Twoje oczekiwania i oferuje najniższe koszty przeprowadzanych przez Ciebie operacji. Podaj więcej szczegółów, to coś postaramy się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different
Proponuję Allior Sync, czytałem tabelę opłat ostatnio i jest faktycznie całkowicie za darmo, dodatkowo daje 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu, co jest bardzo ciekawą opcją. Generalnie odradzam PKO BP oraz Pekao, bo są to drogie banki. Płaci się dużo za prowadzenie kont. Podobnie później przy kredycie też płacimy sporą ratę. Jak założyć konto bankowe, zapraszam do poradnika http://toniepotrzebne.pl/moja-bankowosc/jakiekontobankowe2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcecie toyotę, to proponuję o nich poczytać sporo w necie, np. na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953268, ponieważ jest wiele sprzecznych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×