Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qawaa

duzy problem, moj facet idzie sam na wesele, ja zostalam z wesela wyproszona!!!!

Polecane posty

Gość ewbbbbb
chyba nas tu podpuszczasz-bo cos ta historia z lekka naciagana.Kolezanka ci tak powiedziala...? no nie przesadzaj...i te rozmowy nagrywane...wymyslilas cala historyjke co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta kobieta
Wiecie co, jak dla mnie ta historia staje się coraz bardziej dziwaczna. Klimaty jak w obecnym rządzie: jedni mają swoje widzimisie i fochy, inni biegaja z dyktafonami...brakuje jeszcze tyci-tyci pistolecików....oraz seksafery (ta pewnie będzie miała miejsce tuż po weselu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawaa
moge przysiac ze to prawda!!!! sama jestem w szoku! pisze cala prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipa
wiesz- moim zdaniem zdrowy rozsądek i honor podpowiada, żeby ich wszystkich olać i dac sobie spokój z tym weselem, ale z drugiej strony wiem, że zakochanie ze zdrowym rozsądkiem nie ma nic wspólnego- i że jak nie pójdziesz to sie będziesz zadręczać co Twój facet tam robi , no i nie bedziesz miała pewności że tej twojej koleżance nie udało się go zaciągnąć do łóżka( albo gdzie indziej....)- musisz sobie sama odpowiedzieć na pytanie- czy ten facet jest dla Ciebie na tyle ważny żeby schować honor w kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez osoby towarzyszacej
nie trzeba znac :O Ja nie znam dziewczyn, clopakow moich kuzynow i kuzynek - ale przeciez jak zapraszalabym ich to tylko z osoba towarzyszaca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa srodowoiska, w ktorych kobiety ze soba b.konkuruja i sa niezyczliwe. jesli qawaa spotyka sie z przystojnym chlopakiem, ktory podoba sie wielu kobietom, moze budzic niechec. Dziwne klimaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbbbbb
to opowiedz pozniej po weekendzie co sie wydarzylo:) Zycze obrony na 5 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak se pisze ----> sorrry ale moim zdaniem pierdzielisz głupoty straszne :P :P :P :P po pierwsze autorka topiku żadnego larum nie podnosi tylko najzwyczajniej żali sie na tym topiku (nie robi scen, nie stawia swojemu chłopakowi ultimatum ze albo z nią albo wogóle, nie dzwoni do panny młodej z pretensjami itepe itede) co jest oczywiste i zrozumiałe [przynajmniej dla mnie :P] po drugie załóżmy taką hipotezę: za pół roku ma się odbyć Twój ślub, więc teraz planujesz mniej wiecej menu, ilość gości i takie tam pierdoły masz brata, załóżmy 25 letniego i na dzien dzisiejszy wiesz, że jest sam tzn że nikogo nie ma i przychodzi moment pisania zaproszeń ślubnych więc piszesz również dla niego zaproszenie dla 1 osoby ==> i tu już jest pierwszy moim zdaniem poważny BŁĄD bo nawet jak myślisz, ze brat nie ma dziewczyny to nietaktem jest zapraszanie dorosłego faceta bez osoby towarzyszącej :O co będzie siedział sam przy stoliku i obtańcowywał kogoś, kto akurat nie bedzie zajęty przez swoją osobę towarzyszącą ? :O powinno sie napisać zaproszenie dla drugiej osoby, tak aby brat mógł przyjść z koleżanką, dobrą znajomą, przyjaciółką etcetera ale idźmy dalej : dajesz mu zaproszenie tylko dla niego na co on informuje Cie, ze od miesiąca ma kogoś i chciałby z tym kims przyjść i co wtedy ?? mówisz, ze NIE bo NIE ? :O ale załóżmy że na taką wiadomość każda siostra sie ucieszy że w końcu brat może znalazł miłość swojego życia i dopisze do zaproszenia drugą osobę i załóżmy że i Ty tak robisz na co Twój przyszły małżonek wyraża kategoryczny sprzeciw bo nie zna tej dziewczyny i nie ma ochoty widzieć jej na swoim ślubie :O no sorry ale ja bym z liścia takiemu przyszłemu małżonkowi sprzedała i postawiła na swoim bo to w końcu mój brat co nie ? więc mam prawo żądać aby przyszedł z tym z kim chce tym bardziej że ma z kim :O :O więc nie opowiadaj bajek, ze autorka nie ma prawa czuć się źle, smutno i tak dalej i ze przyszła pani młoda zachowała sie w tej sytuacji odpowiednio bo niestety ale z jakiej strony by na to nie spojrzeć zachowała sie conajmniej dziwnie, zeby nie powiedzieć niekulturalnie i bezczelnie :O no chyba, ze chce całą rodzinę skłócić już na samym poczatku - w takim wypadku uda jej się to w 100 % :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipa
a będzie kamerzysta? bo jak tak to potem sobie obejrzysz wszystko zobaczysz jak twój facet "cierpiał" bez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee tam ....................
nie wierze w to ze ta bratowa aż tak sie zaparła że wpiernicza sie w takie rzeczy jak kto z kim idzie ze strony pana młodego, i ze jego matka płacze i nic nie może zrobić, w końcu chyba płaci w połowie za to wesele nie ???? coś tutaj innego jest na rzeczy, może twój facet tej świadkowej przyrzekł że z nią pojdzie i teraz głupio mu to odwołać i woli poświecić ciebie, albo nie wiem już co ??? pierwszy raz czytam o czymś takim, bo zeby na weselu miała być dawna miłość jej narzeczonego albo ktoś kto jakąś przykrość jej zrobił to tak ale żeby narzucać bratu pana młodego z kim ma być na weselu i w dodatku rodzina nie umie jej przywołać do porządku, to dziwne..... i to nagrywanie przez twojego faceta własnej matki na dyktafon.... no wybacz ale żenujące, zamiast postawić sprawe jasno i nie dać sie ustawiać to nagrywaniem sie zajmuje, dupy dał najzwyczajniej i tyle nastepnym razem nie pojdziesz gdzieś do rodziny bo ciotce umarł mąż i ktoś tam ustali że twój facet ma jej dotrzymywać towarzystwa, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawaa
mam ochote wylaczyc komorke po prostuw sobote i pojsc na piwo z kolezanka...nie mam ochoty czytac smsmow od mego faceta i mojej kolezanki jak sie bawia--- o ile jeszcze beda wiedzieli o moim istnienu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipa
to jest chyba najlepszy pomysł z możliwych- poinformuj go, że Ty wybierasz się na dyskotekę z koleżanka, bo nie masz zamiaru siedzieć jak kołek w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipa
widzę, że nie masz zbyt dużego zaufania do tego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawaa
Tak tez zrobie, pojde gdzies bo mnie roznosi. Co najgorsze spotkalam mego bylego, powiedzial ze wygladam na strasznie smutna a ja mialam ochote sie przed nim rozryczec czego nie zrobilam ostatkiem sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta kobieta
Poza tym chyba najbliższej rodzinie nikt nie drukuje zaproszeń...hehe Można drukowac dla Cioc czy Babc czy kuzynostwa ale drukowac zaproszenie dla brata phi.....To może rodzicó też zapraszali oficjalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msyle, ze na twoim miejscu byloby mi b.b. przykro, ale jesli masz emocje na wodzy to zrob, jak juz ktos poradzil; idz do kosciola w pieknej sukience (tak, zebys byla zauwazalna), usiadz kolo swojego faceta podczas mszy, a potem podjedzcie RAZEM z kwiatami i z usmiechem zlozcie zyczenia. Mysle, ze czesc gosci (niezorientowanych w konflikcie) potem zauwazy, ze nie ma cie na weselu i zapyta mlodych, gdzie jest partnerka X (twojego faceta).A ty moze skus faceta, zeby po weselu szybciutko przyjechal do ciebie na mily wieczor :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta kobieta
Coś ta historyjka naciągana jest. Najpierw zła bratowa, potem dyktafon i płacz mamy, teraz były który się nią zachwyca....tiaaaaa im dalej w las tym więcej kfiatkuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy kiedyś mi facet oznajmił, że idzie na wesele z koleżanką jako jej osoba towarzysząca a ja nie mam nic do powiedzenia (byliśmy ze sobą 2 miesiące), poszłam z koleżanką na dyskotekę tej nocy. Bawiłam się super, do dziś pamiętam tamtem wieczór i wiem, że nigdzie indzie nie bawiłabym się tak dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta kobieta
No i oczywiście zapomniałam dodac że jest jeszcze koleżanka i jej seksowna piżamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawaa
zostawie ta decycje dla niego, cche zobaczyc jak on zchowa ie w sobote i czy rzeczywiscie bedzie o mnie myslal w tym dniu nie chce mu niczego proponowac, to juz jego dzialka tak sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawaa
tak , moja kolezanka idzie na to wesele bo poznalam ja z kolega mego faceta, ktory zaprosil ja na wesele i tez prawda jest ze moja kolezanka zaczyna mi dogryzac z tym weselem, ze ma zamiar swetnie sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawaa
i tak mi napisala wczoraj na komorke ze musi sobie kupic seksowna pizamke jak ma spac tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj kolezanke, czy pamieta, dzieki komu idzie na to wesele. I dlaczego probuje cie dogryzac? be zurazy autorko, ale chyba mieszkasz na glebokiej prowincji, tam czesto spotyka sie taka zajadlosc i zawisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qawaa
kim sie byly zachwyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta kobieta
Oj biednaś Ty biedna....każdy Ci kłody pod nogi: i bratowa i chłopak i jeszcze Twoja koleżanka. Zaczyna trącac jakąś paranoją. Ty się dziewczyno lepiej skup na tej obronie, bo jeszcze ją zawalisz i tele z tego będziesz miec. A wszystko to dla jakiegoś głupiego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta kobieta
Wesele weselem a w poniedziałek już wszystko będziesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarenka789
a może szykuje twojego faceta do świadkowej ( jesli woln)_?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i myślę sobie, że nie tylko Ty zostalaś pominięta i urażona tym brakiem zaproszenia, ale przede wszystkim w jakim świetle znalazł sie Twój facet, skoro on - jako brat - nie jest brany pod uwagę, że ma partnerkę i zostaje zaproszony sam. Moim zdaniem to policzek też dla niego. Ja - na Twoim miejscu - nie poszłabym nawet do kościoła, zachowaj klasę, bez zbędnego \"ujadania\", wyrzucania teraz komukolwiek - czegokolwiek ( na rewanż przyjdzie jeszcze czas). Ciekawa jestem tylko, jak długo na tym weselu zabawi Twój mężczyzna... Przykre, szczerze mówiąc - ale cóż , świat bez zawistnych zazdrośnic byłby może mniej ciekawy :P Trzymaj się i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×