Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Oj dziewczyny dziewczyny..... U mnie wszystkie badania wyszły bardzo dobrze (m.in. hormony tarczycy) a pomimo to moja Pani dr kazała mi brac witaminy.....to napewno nie zaszkodzi a dzieciaczek skorzysta.... Pozdrawiam i dobrej nocy.... P.s. mam poleconą i bardzo dobrą Panią doktor ;) zajumuje się sprawami ginekologicznymi i niepłodnością - jak się później okazało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna!!!!! Gratulacje!!!!!! :)>):):) czekamy na zdjęcie syneczka, cmok!! 🌻 nuczka, robur - gratulacje!!!!!!!!! 🌻🌻 jest wspaniale, niedługo pierwszej tabelki już nie będzie :) idę dziś do pracy - po prostu jaskra analna do kwadratu mi się włącza. Jeszcze 2 tygodnie musze wytrzymać... jestem zmęczona :( ja chcę zostać w domuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..ja sie czuje coraz gorzej, i fizycznie i psychicznie. Mam dziwne objawy, jakis bole, skurcze ni to na sraczke ni na okres, ciale mokro w majtkach. Cos czuje ze nie wytrwam calego miesiaca, urodze wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) Melduję się na stanowisku A ja wczoraj wózek kupiłam. :D Spodobał mi się pewien model w katalogu ale w necie była informacja że jest niedostępny i nigdzie go nie ma. Wczoraj zjechaliśmy do centrum i wchodzę do sklepu (chciałam zapytać kiedy spodziewają się dostawy) patrze a tu stoi mój wóz. Cena obniżona o 40% bo to ostatni egzemplaż a o dostawie nic nie wiedzą. No to skorzystalismy z okazji i kupiliśmy :) Teraz będzie stał pół roku i czekał :D ale co tam, Weronice też wózek wczesnie kupowałam, przynajmniej wydatki rozkładaja się w czasie. Ach i jeszcze spodnie ciążowe sobie kupiłam... bo mieszczę się już tylko w dresy. Miłego dnia dziewczynki (choć to poniedziałek) ja zaraz odwiozę małego do żłobka i zostaję tylko z weronisią, bo dziewczyny już mają wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no a może pójdź do gina? Nie pamiętam jakie ą objawy sączenia się wód płodowych ale jak wcześniej nie miałaś takich objawów a do tego cię niepokoją to lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić to zawczasu. Trzymam kciuki byś jednak wytrwała ten ostatni miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode ide do gina. Na wizyte i KTG. Dzis ide do szpitala ale tylko w celu zalawienia sobie poloznej. cholera ja chce urodzic w terminie!!! ;( najlepiej pocztkiem sierpnia , jak Bog przykazal !!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to jak będziesz gadała z tą położną to może podpytaj czy to może być coś poważnego czy spokojnie możesz poczekać do środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no trzymaj sie kochana! jestes juz prawie na finiszu w srode na wizycie niech ci dokladnie przebadaja postaraj sie odpoczywac i zajmij sie czyms zeby nie mysle o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..boje sie.. do tego jestem zla, rozdrazniona, placze non stop.. i gdzie ten instynkt macierzynski??? bo ja go narazie nie odczwam ;( nie w stosunku do wlasnego bejbika. Jak widze na zywo male dzieci to sie rozczulam, ale do wlasnego narazie nie. Dlaczego? moze dlatego ze go nie widzalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- nic sie nie martw kochana, myslę, że to normalne uczucia związane z lękiem przed nieznanym, poród, macierzyństwo - przecież zdajemy sobie sprawę z tego że to niełatwe zadania. Pamiętam, że przed porodem też miałam chwile zwątpienia i strachu a nawet myśli co ja zrobię jesli nie będę umiała pokochać mojej kruszynki tak jak na to zasługuje, ale po porodzie okazalo się że przepełniła mnie taka miłość o jakiej sobie nawet nie marzyłam i nagle wiedziałam co robić z maluszkiem co dla niego najlepsze. Choć nie będę tu czarować, że tylko same różowe dni były. Ale matka dostaje takiej nadludzkiej siły że jest w stanie góry przenosić dla swojego Maluszka. Tylko nie rozmyslaj o tych swoich obawach zbytnio bo to tylko je wyolbrzymia raczej skup się na pozytywach i myśl ile pieknych chwil Cię czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania;) moze wyslesz fotki wózka:) Kurde no słonko musi być dobrze:) na pewno to chwilowa burz chormonów:) i minie po porodzie!:) ja dzis moja siostre wysyłam do Irlandii i bede wypoczwac:) miłego dnia:):) dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić botwinkę ;) Juz poczytalam Was, muszę się sprężać bo później wychodzę umówiłam się z mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczyny chyba za wcześnie mi składałyście gratulacje.Wczoraj wieczorem po przejażdżce rowerowej dostałam bóli brzucha tak jakby na okres a rano zauważyłam brązowe plamienie.Tym razem nie czekałam tylko pojechałam do szpitala.W jednym nawet mnie nie badając lekarz kazał się kłaść na oddział,nie zostałam.Pojechałam do drugiego,naczekałam się 4 godziny ale zrobili mi badanie i USG.W trakcie badania lekarka powiedziała,że nie ma czynnego krwawienia,tylko maciupeńkie brązowe plamienie,powiedziała,że dobrze to wygląda.Na USG pęcherzyk odpowiada wielkości tygodnia ciąży,jest wewnątrz macicy,ma 13 mm,ale jeszcze w nim nic nie widać,bo za wcześnie.Tak powiedział lekarz i USG dobrze rokuje,dał Duphaston i No-spę,mam nie współżyć i czekać.Kazał mi się przestać przejmować i z wyglądu zarodka wnioskował,że powinno być dobrze.Testowali na mnie najnowsze ich USG (byłam pierwszą pacjentką tego USG),więc badanie robili na dobrym sprzęcie.Prawdopodobnie to plamienie to niedomoga lutealna,za parę dni plamienie powinno zniknąć.Np. teraz kompletnie nic mi nie leci,czuję tylko troszkę ból w dole brzucha.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratulacje!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Zazdroszczę Wam że już tulicie swoje maleństwa... ale i ja się doczekam :) Cieszę się, że jesteście już razem a Maleństwa są zdrowe i kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Dziubassek....22.....Trójmiasto...........................2 cykl....13.06 🌻Schering.......35.....Wrocław..............................3 cykl....05.04 🌻Basiunia*.......29....śląsk...........Szymon 4 lata....................... 🌻Yennyfer.......31.....Lublin...........Wojtek 12lat.......5 cykl....07.05 🌻Gooosha.......24.....Ballymena.............................4 cykl....28.04 🌻Majek123......22 ....Zakopane.............................1 cykl....22.06 🌻Titowa1........28.....Irlandia...............................5 cykl....22.06 🌻Anucha26......27.....Śląsk..................................2 cykl....05.05 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat.........2 cykl....06.06 🌻Anna6889.......40....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.....5 cykl....21.05 🌻Iwona+..........25....Inowrocław............................1 cykl....17.05 🌻Pszczolka_78...30....warszawskie...........................2 cykl....02.05 🌻Magda84........24....Wrocław...............................8 cykl....20.05 🌻Bolerka34.......34....Warszawa.............................1 cykl....25.05 🌻Azifik............27....Police/Szczecin......................1 cykl....06.06 🌻Gonia_fr...............Paryż..................................15 cykl....21.05 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Harbatka .......29....Warszawa.........................ciąża.....05.07.08 🌻Agital............26.....Żywiec............................ciąża.....20.07.08 🌻Avinion..........30.....Kraków...........................ciąża.....02.08.08 🌻Wiktoria80......27........................................ciąża......22.08.08 🌻Dafodilek .......28....Wrocław..........................ciąża......12.09.08 🌻Koug.............34....Opole......Michał 11,Ola 7......ciąża......18.09.08 🌻Kasika1..........23....Rzeszów...Kacper 21m-cy......ciąża.......02.11.08 🌻Zuzita............25....Pomorskie........................ciąża......07.11.08 🌻B_eata22........22....Wielkopolska.....................ciąża......21.11.08 🌻Gargamelka.....25....Chorzów..........................ciąża......21.11.08 🌻Fisia**............29.....śląskie........Marta 3lata.....ciąża.......21.12.08 🌻Mania23..........23....Warszawa........................ciąża......23.12.08 🌻Validos27........28....Kraków............................ciąża......25.12.08 🌻Agi37.............37....Warszawa........................ciąża......26.12.08 🌻Maliwina29......30.....Warszawa........................ciąża......09.01.09 🌻Ania.K_81.......26.....Dublin.......Weronisia 2lata....ciąża......11.01.09 🌻Kołderka*........24....Żyrardów..........................ciąża......13.01.09 🌻Banitka27........26....Koszalin...........................ciąża......16.01.09 🌻Cebulka30.......30....Piotrków Try....Nadia 6lat.......ciąża.............. 🌻Lorunieczka......24....UK.................................ciąża.....22.01.09 🌻Nuczka............27....podlaskie.........................ciąża.............. 🌻Robur.............30....Zach.pom.....Daniel 8 lat......ciąża.............. ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Agital...................Magdalena/Karolina, Piotr/Marek 🌻Avinion.................Wiktoria/Oliwka 🌻Dafodilek...............Karolek 🌻Koug....................Agata/Asia 🌻Validos27...............Blanka 🌻Mania23................Patrycja/Pawełek 🌻Ania.K_81..............Adrian/Robert, Wiktoria/Agatka ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Sylwia .........29....Trójmiasto ...................Natalka ur.20.06.08 w. 3690 🌻Demiluna......26....Anglia........Wiki 3 lata.....Julian ur.27.06.08 w. 3640 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur skarbie, skoro na takim dobrym sprzęcie Twoja fasolinka wyglądała na zdrową to znaczy że będzie wszystko dobrze, my tu wszystkie trzymamy kciuki za Was. Dużo wypoczywaj i nie forsuj się zbytnio. A wierzę, że na następnym USG zobaczysz piękną zdrową fasolinkę z dużym i silnym serduszkiem. Tego Ci życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Aniu.Rano tyle płakałam,że już nie miałam łez.Teraz natomiast się wzruszyłam jak przeczytałam Twoje słowa pocieszenia i znowu płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, no nie gadaj!!!! :) gratulejszyn z całych sił!!! 🌻 🌻 🌻 Jak będziesz miała chwilkę, to prześlij jakieś zdjatka! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no Sylwia gratulacje przyslij focie swojej dzidziuni:) Robur kochana najwazniejsze,ze wszystko jest ok a teraz rob wszystko na spokojnie, duzo wypoczywaj i glowa do gorym bo chyba nie chcesz zeby dzidzia byla płaczka:P buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia --- GRATULACJE!!!! Robur--- głowa do góry, wiem to nie łatwe ale nie stresuj sie i odpoczywaj, najlepiej to spij ile sie da, bedzie dobrze. ja tez miałam takie plamienie w 6tc i tez usg dobrze wyszło, nie było krwiaka ani odklejania pęcherzyka i po zwiekszeniu dawki duphastonu ( bo brałam go jeszcze przed plamieniem) przeszło w 2 dni, takze u Ciebie na pewno tez tak bedzie, trzymamt kciuki!!! kurde no--- jesli bedziesz w szpitalu to od razu o tym powiedz ze tak Ci mokro, moja kolezanka miała tak ze z dnia na dzien tez zauwazyła zwiekszona wilgotnosc i myslała ze to norma, poczekała troche i potem jak na wizyte poszła okazało sie ze ma juz rozwarcie i ze sie wody sacza, a ona nie czuł zadnego bólu, takze zawsze lepiej to niech lekarz oceni a Ty za wczasu sie nie martw, oststnio sie denerwowałas i te bóle to moze od stresu malwinko--- my nie kwestionujemy to koniecznosci suplementowania diety witaminami i minerałami tylko mówimy ze lekarze zazwyczaj zalecaja to od II trymestru, a wczesniej jesli np morfologia jest ok i nie ma stwierdzonych niedoborów jakiegos składnika odzywczego to tylko kwas foliowy :) cebulko--- wiesz co ja tez miałam przed ta ciaza tsh w normie ok 2,4 a mimo to endo mi dała euthyrox25, teraz co 4 tyg badam FT3 i FT4 i tez sa w normie a dawke euthyroxu mam zwiekszona do 50. gin wie ze chodze do endo i nie wtraca sie w to leczenie wogole, powiedzial tylko ze jesli kiedys były kłopoty z niedoczynnoscia a były (tsh pow4,3) to warto bym była pod opieka endo, ale wiadomo ile lekarzy tyle opinii, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis nie mam najlepszego dnia, od rana mi słabo i niedobrze. jechałam autobusem i ledwo zdarzyłam wysiaść by nie zwymiotowac w srodku, głupio mi było bo pełno ludzi na około i pobiegłam w krzaki pobliskie ale co miałam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania Dzięki za pocieszenie.Ale wiesz jak to jest jak się przeżyło jedno poronienie to każde plamienie i ból brzucha to dramat.Od kilku godzin nie mam plamień za to mocniej mnie boli dół brzucha i nawet kłuje w okolicach nerek.Nie mam już nawet siły płakać i nie wiem co ze sobą zrobić.Masz rację,chyba pójdę wcześniej spać,bo bolą mnie już oczy i głowa od wiesz czego.Do tego mało dziś jadłam a nie mam ochoty na nic więc mnie mdli z głodu.Tak że dzień do luftu.Ale Twoja historia stanowi dla mnie pocieszenie.Może faktycznie to od seksu i od roweru jak powiedziała ginekolog.Kazała mi na siebie bardzo uważać.A lekarz zakazał seksu do czasu jak skończą się plamienia i bóle brzucha.W sumie to dobry znak,że nie ma żywej krwi tylko takie brudzenia brązowe i leciutko zaróżowione kawałeczki skóry chyba a tak jak mówiłam teraz mi absolutnie nic nie leci.Ale i tak się strasznie załamałam.Męża w domu nie ma ale jak do niego zadzwoniłam to już chciał brać zwolnienie lek. i do mnie wracać tak się zdenerwował.Kochanego mam męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Robur kochanego masz meza:) tak sie toba przejmuje! wszystko bedzie dobrze jak widzisz nie tylko ty mialas plamienia😘 badz dzielna zjedz cos i kladz sie lulu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziubassku za miłe słowa i wszystkim Wam kochane dziewczyny za pocieszenie.Nie mam z kim porozmawiać,bo nikt nie wie o ciąży oprócz męża. Nie wiem co bym bez Was zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem baby Demilunia GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Julianek jest Boskiiiii.bedzię panny wyrywał. życze Wam dużo zdrówka i wracaj szybko do sibie Sylwuniu GRATUUUUUUULUJE Natalci.czekamy na zdjęcia. Proszę ucałować maleństwa od topikowych cioteczek Nuczka i Roburku Gratuluje zaciązenia. Roburku nie wolno Ci myśleć inaczej jak tylko ,że będzie dobrze.A BĘDZIE NAPEWNO tak Was babeczki wyrywkowo podczytałam bo dochodzę do siebie po weselichu.Oczywiście zero alkoholu ale brak snu zrobił swoje.nie mogę się odnaleśc :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a autkiem jeszcze się tyle nie wyjeżdziłam jak w ten weekend.Hulałam za Was wszystkie chyba.Mojemu bejbusiowi sie to podobało bo tak dobrze jak w ten weekend to sie nigdy nie czyłam. powpierniczałam dużo dobrych rzeczy a owoce to już podbierałam z innego stołu bo z mojego już wmuciłam wszystko. Jutro z rana do Was kukne na chwilke bo na 12 jade do ginka na macanko.oczywiście po macanku dam znać jak było całuje Was cmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur--- tym bardziej nie martw sie jesli plamienie było po stosunku, słuchaj nie wiem czy oststnio to czytałas jak ja po oststniej wizycie plamiłam przez 3 ni bo lekarz mi nadrzerke naruszył. duzo odpoczywaj, oszczedzaj sie na maksa, bierz lekarstwa, no-spe jak boli brzuch i bedzie ok! acha i przede wszystkim bo to najwazniejsze badz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to po tych lekarstwach czy z nadmiaru wrażeń ale boli mnie już od paru godzin głowa i mnie mdli.Natomiast cieszę się,bo wreszcie mnie nie boli brzuch a bolał od rana. Jeśli chodzi o ten seks to był on w nocy z soboty na niedzielę i przez cały dzień mi w sumie nic nie było tylko leciutkie ciągnięcie w dole brzucha.Pojeździłam z godzinę na rowerze (zrobiłam normalną trasę taką jak zwykle),potem jeszcze sobie poćwiczyłam na dywanie bo się dobrze czułam a za jakąś godzinę zaczął mnie boleć brzuch.NIe jakoś bardzo,bo całą noc spałam spokojnie,bardziej mnie bolał od rana tak gdzieś do 18.00.Plamien nie mam.Właśnie wzięłam na noc Duphaston i No-spę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Mania faktycznie lekarz się mnie pytał czy nie mam nadżerki.Chyba nie mam skoro lekarka nic nie mówiła na badaniu.Ale faktycznie w 25dcyklu po stosunku to mi leciała normalna krew myślałam,że to początek okresu,to może jednak coś tam mam a lekarka nie wypatrzyła.Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczyny. no troszkewas przetrzymałam, ale bałam sie odrazu tu powiedziec zeby nie zapeszyc, zeby to tak nie było jak pierwszym razem.Mam nadzieje ze bedzieobrze. Tez jestem na zwolnieniu bo mialam plamienie, oczywiscie nopsa bo mam bole brzucha i luteine dostałam. Wiec duzo odpoczywam. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×