Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

😘 dziewczynki😘 wpadłam tylko życzyć Wam miłej nocki obfitej w \"starania\":D:D:D:D validos27 kochana nie jestem złośliwa z tymi życzeniami bo wiem ,że ty do środy celibacik🌼 dziewczynki jutro z rańca się tu zjawie i Was obusze:D:D:D:D:D:D Michelle 😘 dla Danielka od cioci fisi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pisze by życzyć wam erotycznych snow ;-) i zmykam pod kołdre bo zimno. Dzis staranek nie bylo bo mi sie przysnęło. A ja jestem z podkarpacia a Dokladnie z Łańcuta. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki odnalazłam was. My dzisiaj mieliśmy rodzinny dzień więc nie miałam czasu zaglądać. Teraz ide spać. Odezwe się jutro. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Gosia Łańcut bede przejezdzac 26 przez to piekne miasto! jedąc do mojego rodzinnego domu do Jarosłwia oj w Krakowie strasznie zimno:( a ja juz w pracy!!! bleeeeeee miłego dzionka celibat do srody dobre!! mam nadzieje ze jak na złość wredna @ nie przyjdzie!!! mogla by juz sobie ta wredna odpuścic i mnie nie nawiedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validos u mnie też zimno brrrrrr. @ też już powinna przyjśc i mam nadzieje,że nie przyjdzie:D:D:D uwaga dziewczyny odganiam te wstrętne @ od nas...a kyszzzzzzzz.a kyszzzzzzzzzzzz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a ja nigdy nie byłam w Łańcucie:(:( w Krakowie byłam w maju. jak się wypuszcze autostradą to godzinka i jestem w Krakowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski! Ja jestem w pracy i nie moge sie skupić na niczym jestem zestresowana tym ginem. Powiedzcie mi czy TO badanie trwa dlugo? Dlugo on tam grzebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku:) wreszcie sie wyspalam ale nie zbyt dlugo bo siostra mi zaczela skakac nad uchem i puszczac melodyjki😠 validos kochana nie martw sie jak wroci twoj mezczyzna to kopulacji bedziesz az naddto:P fisia kochana witaj😘 ja dzis pospalam hehe:P gosia cos złabo zyczylas bo nic fajnego mi sie nie snilo;) demiluna🌻 cale szczescie,ze nas znalazlas bo juz sie balam ,ze przez tych *&^%$$#@ nie znajdziemy sie;) bede do was zagladac jak tylko bede mogla :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to badanko nie trwa dlugo, nie stresuj sie nie potrzebnie bo nie warto to dla twojego zdrowia! i koniecznie daj znac co powiedzial gin. zebysmy sie nie denerwowaly zbyt dlugo;) no i trzymamy kciuki za ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero na 15 ide do gina. W miarę ciepło dzis na dworze a ja siedze w tym biurze piszac WZ podjadajac orzeszki i piszac do was. Czas tak szybko leci a dzisiaj to jak na zlosc szybko ;-) oby wszystko w porzadku bylo. Pozdrawiam was 🌼 dla każdej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Zrobiłam dzisiaj rano teścik, a na nim 2 wyraźne kreseczki więc chyba to jest to.(mam nadzieje że to nie jakieś zaburzenia) przesyłam zaraźliwe wiruski . Nie mogę uwierzyć vhyba uwierze dopiero gdy mi lekarz potwierdzi. M jeszcze nie wie bo jest w pracy, Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia😘😘😘 GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana. mam nadzieje,ze nie opuścisz nas:(:( dziubassek Ty śpiochu jeden🌼 Gosia* jakbym mieszkała bliżej Ciebie to bym Ci dotrzymała towarzystwa w wyprawie do Gina:D:D:D:D.mam nadzieje,że jak tylko wrócisz zaraz nam dasz znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Ja wciąż czekam na @ Dzis 36 dzień cyklu,zrobiłam z ciekawości test i jedna krecha.Cykle mam góra 37 dniowe,małpa pewnie sie zjawi na ostatnią chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelle ja cykle mam 28 dniowe zrobiłam pierwszy test w dniu spodziewnaej miesiączki - negatywny, drugi zrobiłam 2 dni po pierwszym - negatywny, trzeci zrobiłam 3 dni temu - taki niepewny niby cos tam było widać ale kreska była tak cieniutka i blada że nie byłam pewna, no i dzisiaj(12 dni od dnia spodziewanej miesiączki) wyszły dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrobiłaś mi nadieje,bo w pierwszej ciaży to zrobiłam test już na tydzień przed spodziewaną @ i były dwie grube.No,ale każda ciąża inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelle Gdy byłam w ciąży z córeczką test wyszedł mi pozytywny zaraz po terminie spodziewanej miesiączki, a teraz dopiero po prawie 2 tygodniach. Głowa do góry wszystko jest możliwe, ja np nigdy bym nie uwierzyła że można zajść w pierwszym cyklu staran i to w obu ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej vischy! My sie zaczeliśmy starać po połowie cyklu dlatego moja nadzieja jest równa zeru.Niecierpie czekać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny jak do konca tygodnia nie dostane@ to w poniedziałek sobie zrobię teścik tylko znając moje \"szczęscie\" rano zrobie a wieczorem mnie krew zaleje wogóle to ja z tymi @ to mam dziwnie bo @ trwa u mnie max 2 dni:D:D:D:Drobiłam USG dopochwowe ale nic nie wyszło.muszę się udać do gin bo ten u którego teraz byłam(2razy) to jakiś dziwny.mało mówny i taki dziwny.powiedział,że wszystko u mnie oki tylko muszę zgubić troszkę kg.kolezanka która poszła tylko się przebadać do niego też usłyszała,że jest za gruba.a co ma piernik do wiatraka???? \"gruba\" to znaczy niepłodna?????? powalony ten gin i tyle.już do niego nie pojde wezme wyniki z USG i pójde na konsultacje do innego:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia,no co za lekarz!!!!!! Ja mam zaufaną kobiete,do której chodiłam całą ciąże i teraz też.Ze świecą takiego lekarza szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demilunia ale sie ciesze:) jesteś perwsza:):) fisia moja @ tez trwa dwa dni tez to dla mnie dziwne ale lekarz powiedział ze po odstwaieniu plastró moj organizm szaleje jak ogłupiały!! mam mało progesteronu za wysoka prolaktyne czyli wszystko !!! masakra ale musze wierzyc ze sie uda!! zmykam do moich papierów kochanych!!bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelle no dziwny jest ten lekarz i chyba ma kompleks jakiś bo on ma wzrostu z 150cm a wagowo to też nie ma się czym pochwalić\"waga piórkowa\" dziewczyny to chyba szczęśliwy topik bo istnieje od 4 dni a już koleżanke mamy w ciąży mam nadzieje,że coraz więcej bedzie tych dobrych wiadomości demiluna 🌼 raz jeszcze dla Ciebie i tysiące 😘😘😘 dla tej małej fasoleczki w Twoim brzusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie dziękuje żeby nie zapeszać (mam już złe doświadczenia - pierwszą ciąże straciłam|) ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Buziaki dla was i szybko mi tu pisać dobre nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna napewno będzie wszystko oki!!!!! dziubassek gdzie się włóczysz??🌼 Gosia* a Ty co ???? golisz się w dalszym ciągu:D:D:D:D:D:D:D:D lake tahoe 🌼odezwij się Michelle 🌼 i 😘 dla Danielka validos nie zapracuj nam się za bardzo🌼 vichy🌼 witaj i zapraszamy do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Fisia**❤️ Dziubasek❤️ Gosia❤️ Michelle❤️ Validos27❤️ Demiluna❤️ Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona straczek. Pozdrawiam Was Serdcznie🌼 Postaram się więcej naklikać póżneij lub jutro bo chwilowo nie mam czasu Demiluna SERDECZNE GRATULACJE 2 kreseczek-szczęściarak z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafe zrobilam pzrecież ja córeczki nie mam coś mi się pokiełbasiło muszę sobie suwaczek zmienić ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×