Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Haniu wielkie szczere gratulacje!!! Wynika z tego że czasami cykl cyklowi nie jest równy, ale moja koleżanka dokładnie tak samo miało 4,5 roku temu jak zaszła w ciążę z córeczką. Co najlepsze oni dopiero wyszli za mąż wtedy chcieli sobie dać rok wtedy, zaganiani współżyli tylko raz w ciągu cyklu pod koniec cyklu, czyli prawdopodobieństwo ciąży prawie wcale. Ona jak jej się @ spóźniała wcale nie brała pod uwagę ciąży, zupełnie, a tu po tygodniu test pokazał podobnie jak Tobie 2 kreseczki:) Nasze ciało ale i chyba całe życie jest widać nieprzewidywalne. Planujesz sobie coś, chcesz coś przewidzieć na dłuższą ale jak widać na krótszą metę nie zawsze się udaje, ale w TYM WYPADKU HANIU STRASZNIE SIĘ CIESZĘ.... Napisz jak się czujesz kiedy do lekarza.....KONIECZNIE, wczoraj po południu byłam myślami z Tobą, czytałam tylko nie miałam czasu odpisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskoczyło :) Napisz będę wchodziła tutaj częściej bo jestem ciekawa co u Ciebie....:) Buziaki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka jesteś druga po meżu, ktorej powiedziałm:) Na razie jak najdłużej do ok 12 tyg chciałabym to ukryć przed rodziną bo wszystko moze się zdarzyć. Wiem niestety z doświadczenia bo pierwsza ciaża "poszła" w 10 t. Ale liczę, że będzie dobrze. W piątek idę do lekarza. Na razie czuję się dobrze ale to za wczesnie na mdłosci więc wszystko przede mną! W poprzedniej ciazy było masakra. Ale wtedy od razu poszłam na L4. Teraz mam pracę która sprawia mi przyjemność więc chcioałabym jak najdłużej pracować. Ale wszystko przed nami nie chcę za dużo planować bo potem nigdy nie wiadomo. Z tą ciążą miałam przeczucie do tego przyślniło mi się, że z piersi dosłownie leci mleko:) zaraz po przebudzeniu zrobiłam test i dwie krechy. Jestem 17 dni po owulacji i zastanawiam się co w piatek lekarz bedzie w stanie zobaczyć na usg? Do tego łapie mnie grzybica to może pójdę we wtorek... zobaczę jeszcze. Bedę pisać!! Teraz Wy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu wszystko będzie dobrze, ja w tym tygodniu robię podstawowe badania hormonalne. Jestem dzisiaj w 11 d.c. Haniu napewno będzie wszystko dobrze, może lepiej jak nie będziesz mówiła masz rację, wtedy miłe zaskoczenie u najbliższych będzie :) A wyliczyłaś sobie kiedy masz mieć termin porodu???? Pozdrawiam, pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu odezwij się co słychać?????? A u mnie 15 d.c. , jestem tuż tuż przed albo za chwilę owulacja albo może po.....Ostatni cykl miałam 28 dniowy i mniej więcej wszystkie mam takie. Badania mam zrobić w 2 i 3 dc. odpowiednich hormonów. I w połowie cyklu z nimi umawiam się do lekarza. A na razie działamy :) i cieszymy się chwilami :) Haniu miałaś iść dzisiaj do lekarza nie trzymaj mnie w niepewności. Pozdrawiam, czekam na wieści, dziewczyny odzywajcie się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) tak, byłam wczoraj potwierdzić ciążę:) Na razie to tylko mała czarna plamka bez serca. Bo za wczesnie i za 2 tyg znów. Termin mam na 18 wrzesnia. Oj chyba mi się mdłosci zaczynaja bo od środy mnie mdli w ciągu dnia. A;e na razie tylko tak lekko. Pozatym czuje się rewelacyjnie i na razie nikomu nic nie mówimy! Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędzaj się Haniu a u mnie 17 d.c. coraz bliżej końca cyklu.... A później albo 2 kreseczki i ciąża albo badania w 2 d.c. wedle wskazań lekarza... Trzymaj się cieplutko i odwiedzaj i zdawaj relacje.. Haniu a jakie miałaś objawy miałaś jakieś kłucia, proszę napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam się jak przed okresem tylko może mniej mnie brzuch bolał a w dniu spodziewanej miesiaczki bóle ustąpiły. W 8 dniu od poczęcia był jeden moment w którym myślałam, że mam wyrostek bo takie mocne ukłucie poczułam w dole brzucha. Ale było to dosłownie kilka sekund i od tego czasu nic mnie nie zabolała. myslałm, ze to okres dostaję a tu nic:) moze to był ten moment zagniezdzenia? kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj kciuki za mnie, u mnie cykle są 28 dniowe, dzisiaj 18 d.c. czuję takie kłucia w dole brzucha pewnie owulacja. Dzisiaj czułam się jakbym z tydzień nie spała, myślałam że to może jakieś choróbsko ale po południu lepiej się poczułam. Jak ja bym chciała być już w ciąży :) Prześlij mi fluidki Haniu oby mi się udało... Pozdrawiam, odzywaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu odezwij się co słychać U mnie 24 d.c. już lada dzień wyjaśni się czy udało się w tym cyklu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu co tam u Ciebie A u mnie 27 d.c. pomyliło mi się ostatnio, czekam na 2 kreseczki:) Odezwij się!!! Wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, żyję ale ledwo zipię.... mdłości utrudniają mi zycie, że nawet nie siedzę na necie. Jest gorzej niż myślałam...ale oby d9o przodu. Jak poczuję si.ę lepiej to popiszę więcej. Malwinka oby tobie też isię udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka co u ciebie? Martwisz mnie:( pisz jak sprawy bo u mnie bez zmian Teraz to 9 tydzien ale mdłości okropne.... schudłam już 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu wszystko w porządku tylko ciąży brak :( Dzisiaj 16 d.c. byłam u lekarza w 12 d.c. i owulacja zapowiadała się ok. kazała współżyć ale...staraliśmy się 2 razy przed 12 d.c. i w 12d.c. a później cisza - bo zaczęło mi się dziwne uczucie pieczenia tak jakby zaczynała mi się infekcja zaaplikowałam globulki no i clotrimazol - smarowanie i dopiero dzisiaj z rano były staranka, nie wiem może cykl stracony :( znów. Teraz zamierzamy częściej bo już jest dobrze, czyli nie mam dyskomfortu- a cykle mam 28-29-lub 30 dniowe:( Badania robiłam i wszystkie bardzo dobrze kazała mi jeszcze zrobić kolejne i będziemy myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu czy mogłabym teraz zrobić usg piersi, nie wiem bo mam skierowanie tylko nie wiem, bo jak np. okaże się że jestem teraz w ciąży to już nie zrobię a muszę bo już ze 2 lata nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka na moje oko to usg można robic zawsze niezależnie od stanu. Upewnij sie lekarza który go wykonuje. Z piersiami nie ma żartów. Mnie lekarz bada piersi na co drugiej wizycie bo jest coraz wiecej przypadków gózów ale na sczeście coraz szybciej je wykrywają. Ja mam teraz ferie ale po niedzieli juz do pracy. Ciezko to widzę bo mam straszne mdłości. To jest 10 tydzien więc mam nadzieje, ze powolutku zacznie przechodzić chociaż od tygodnia przezywam apogeum objawów. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam usg wtedy i lekarz powiedział, że dla niego jak jest coś widoczne to będzie widoczne wszystko jedno w którym dniu cyklu jestem...Jak coś było nie tak, coś by zauważył niepokojącego to kazał by mi przyjść za 2 tygodnie (na początku cyklu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, a okazało się że półtora roku nie robiłam a ja myślałam, że 2 lata temu....Za rok kolejne badanie... Haniu denerwuje mnie jedno robię kolejne hormony które zleciła mi doktor a ja mam wszystko dobrze, nawet przeszłam znów na dietę niskocukrową, bo to podobno nie pomaga, staram się jeść dużo warzyw, ryb, kasz, nie jem słodyczy (potrafię się ich wystrzec) zwłaszcza, że mój synek jest łasuchem i wydzielam mu (je bardzo mało). A ja muszę dawać mu przykład...Ryby uwielbia, kasze gryczaną lubi bardzo, warzywa pół na pół :) ale pracuję nad tym.... - to tak na marginesie:) Prawdopodobnie będę miała robione hsg ale w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie...po staremu, porobiłam wszystkie najmożliwsze badania i jest wszystko w normie, zostało mi tylko badanie hsg w szpitalu już jestem zapisana.... Może się wyjaśni, Haniu gdzie zniknęłaś A może inne dziewczyny się odezwą????? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka jesteś? jak chcesz mozemy pisac na maila:) bo tutaj i tak nikt juz nie zagląda... odezwij się proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie :) masz e-mail bez nazwiska w e-mailu? Napisz....Pozdrawiam, fajnie, że się odezwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×