Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

witam dziewczynki :) przepraszam za nieobecnosc ale wczorajszy dzien to juz było max co przezyłam :( okazało sie ze notariusz pomylił sie i mamy działke w akcie notarialnym naszego kolegi a on nasza:( nawet nie chce wiedziec jak oni to załatwia bo juz wszystko poszło do wpisu do ksieg, opłaty i wogle:( ale sie zestresowałam strasznie....a najgorsze ze to bedzie trwało znowu a ja chciałam załatwiac przyłacza juz......................masakra dostałam @ wczoraj w sumie to widac ze bromergon działa wreszcie mój cykl był 2 fazowy i o cudo 28 dniowy:) wiec mam nadzieje ze niedługo dołacze do zafasolkowanych- moja prolaktyna podnosi sie głównie przez stres, a tu nie zapoiwada sie ze bedzie lekko najwazniejsze ze bromergon sobie z nia daje i wróciła mi owulacja. vichy wiec cykl zaczynam razem:):):) musi byc owocny, to był mój 4 cykl starań ale ja to łykałam tabsy przez 10 lat wiec lekarz powiedział ze ogranizm dochodzi do siebie przez 6 miesiecy wiec moze nidługo sie uda nam razem:) margerita mam nadzieje ze bedziesz kolejna ciężarówka:)❤️ Sylwia ciesze się ze ze juz jest wszystko u Ciebie dobrze i razem bedzie nam łatwiej przez wszystko przejsc:) Michelle razem zaczynamyy nowy cykl z vischy, ja i ty:):) jaki zbieg okolicznosci???hahahah i obysmy razem nie dostały:) słonka nadginiłam Was:) witam nowe kolezanki ❤️ razem na pewno bedzie nam łatwiej ja wczoraj byłam taka smutna ze az maz wyczuł w głosie i przyjechał na nocke a wczesniej wyciagnełam go na skałki pod Krakowem -on to jest moim lekiem na cały smutek dziubasek - na pewno nadrobisz zaległości:) i wracaj bo smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki🌼 validos27 no to się namieszało.teraz notariusza za fraki i niech się chłop męczy i odkręci to co namieszałtylko szkoda,że kosztem waszych nerwów i czasu dziubassek🌼mam nadzieje,ze szybciutko nowy modemik dostaniesz i wrócisz do nas.z tym chodzeniem po sklepach to masz fajnie.ja lubie buszować po sklepach:D:D Wiktoria1980 🌼mar---gerita🌼 Gosia* 🌼vichy🌼 demiluna 🌼i 😘 dla Wikusi i maleństwa mar---gerita 🌼michelle🌼i 😘 dla Danielka chyba nikogo nie pominęłam:) ja dziewczyny dzisiaj pospałam jak nigdy,tak Wam zazdroszę tego morza w \"zasięgu ręki\',że aż śniło mi się dzisiaj ,że po plaży chodziłam:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tylko na chwile bo zaraz jade do domu i z mama znowu na miasto ehh a taka okropna pogodsa niedosc,ze zimno to i pada deszcz ze sniegiem😠 validos🌻 skoro zaplaciliscie za to to teraz niech odkreca za darmo bo przeciez jego pomylka a ty sie nie stresuj kochana bo nie warto. fisia🌻 tez lubie busszkowac po sklepach ale kiedy nic dla mnie nie ma a jak juz upatrze to wygladam w tym jak strach na wroble😠 reszta dziewczynek😘 moze wpadne wieczorkiem😭 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w ten przepiękny\" słoneczny \"dzień :D :D :D Fisia ❤️ Ty niedobra Ty zapomniałaś o Karolku,nie wybacze Ci tego no chyba że mnie kiedyś odwiedzisz i razem się kawki napijemy :) Duży Buziak dla Martusi 👄. Buziaczki również dla Wikusi👄 i Danielka👄 Validos ale miałaś wczoraj nierwowy dzień tylko współczu:( A ja to bym pewnie tego notarisza do jakiejś odpowiedzialności pociągnęła niech teraz płaci za to co namieszał :p Ja również mam nadzieję że ten cykl będzie dla nas szczęśliwy to wkońcu mój 11 :o A ze mną wogóle jest dziwnie bo wy przeważnie brałyście tabletki anty. i teraz powoli dochodzicie do normalnych cykli a ja nigdynie brałam i nie mam pojęcia czemu się nie udaje.Moja koleżanka zaszła 3 miesiące po odstawieniu tabl. Mar--gerita🌼 Michell🌼 Dziubasek🌼 Gosia🌼 Demiluna🌼jak się czujesz kochana? Wiktoria🌼 Sylwia🌼 Miłego Dnia wam życzę❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, widze że u wielu z Was sytuacja się wyklarowała i mam nadzieje że w tym cyklu będziecie mieć dla nas dobre wiadomości. Dziewczynki wczoraj to się prawie popłakałam i do dzisiaj mi przykro, mianowicie ostatnio jakoś bardzo popuchły mi ręce (zaczeło się jakieś 2 miesiące temu), wczoraj próbowałam zdjąć obrączke bo zaczeła mnie lekko uwierać, a tu klops. Nic nie pomagało, ani moczenie ręki wodzie z lodem ani olej,mydło czy płyn do naczyń i niestety mój M musiał wczoraj przeciąć mi obrączke. Palec napuchnięty mam jak bania. ale chyba lepiej przeciąc obrączkei dać ją potem do naprawy czy stracić palec(tak mnie pociesza M, a i tak mi smutno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pytam czy mogę sie przyłaczyc? Jestem starazką z długim stażęm-około rok i nadal nic. Teraz dostałam, Jasmin i po odstawieniu powinno sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie moja wysoka temperatura. Dzis jest 16 dc a temperatura od początku 37,3 albo 3,7,2. Czy to normalne??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna Zaniesiesz obrączkę do dobrego złotnika i po luotwaniu nie będzie śladu:) Miałam kiedys podobną sytuację z pierścionkiem i spuchniętym paluszkiem -oczywiście. Wszystko dobrze sie skończyło. Mój tatuś tez mi powtarzał,że lepiej ciąc pierscionek niz palec he he:) pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna - wiem ze Ci przykro z powodu obraczki ale nie było wyjcia chyba!!! naprawisz i nie bedzie śladu:) oj dobrze ze piatek moze troche odpoczne sobie!!! chciałam jechac z mezem na wekeend gdzies w góry ale pogoda zdecydowanie rozwiała nasze pomysły- zimno i deszcz nie zachecaja do wedrówek czekam dzisiaj na tel od notariusza-ciekawe jak on to widzi????? masakra a ja ide na 2 kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demilunka🌼 co ty się obrączką przejmujesz? Daj spokój teraz możesz szaleć jesteś nie naznaczona :p żartuje oczywiście bo mi też by było pewnie szkoda i to bardzo. Pamiętam jak mój m. 3 dni po ślubie zgubił obrączkę na parkingu bo wiecie co robił :D strzepywał okruchy z siedzenia auta i mu te okruchy spadły ale razem z obrączką :D Zbudził mnie o 6 rano i szukaliśmu pod samochodami :) ja się śmiałam a on miał smutną minę :(. Na całe szczęście obrączka się zanalazła :) i mąż zadowolony pojechał do pracy :) Anqa81🌼 witaj serdecznie. Ty tak jak ja długo się starasz.... :o A mogę zapytać o tą Jasmin bo ja też myślałam żeby sobie w ten sposób pomóc,a długo ją brałaś? A wysoka temp. może oznaczać ciąże.....no chyba żę jeszcze owulacji nie miałaś.....jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się kochane mijamy :( Michell ja już konczę kawkę ale coś za mocną sobie zrobiłam bo mi nie smakuje :o A u mnie chory m. i to dość porządnie ale on uważa że nie i dziś poszedł z gorączką do pracy :( Jak mi się doprawi jeszcze gorzej to lanie ode mnie dostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam doła i ryczę
zazdroszczę , że tak łatwo Wam o tym rozmawiać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki🌼 vichy🌼 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 dla Karolcia.oj ja głupia pinda zapomniałam dać mu buziaczka co nie znaczy,że zapomniałam o Karolciu.WYBACZ :D:D:D:D reszccie dziewczyn😘 i 🌼 nie będe wymieniać bo znowu kogoś niechcący omine mam doła i ryczę co się stało????? dlaczego tak smutny nick??przecież możesz do nas dołaczyc.zapraszamy Michelle ojejku co małemu jest????daj mu buziaka od \"cioci\'z topiku i niech szybciutko wraca do zdrowia validos27 tyle ten ćwok bierze kasy to niech sie skubaniec teraz męczy jak to odkręcić.ja bym mu nie dała ani grosza więcej.wkoncu to on jest specjalista w tej dziedzinie anqa81 witaj🌼witam serdecznie na naszym topiku.sama się przekonasz jakie fajne dziewczynki tutaj siedzą:D:D dziubassek🌼 mnie się zadko zdtrafia ,żeby coś wisiało na mnie:D:D:D:D:Dzazwyczaj jest odwrotnie czyli wszystko małe:(:(:( no i ja znowu się rozpisałam jak głupia.lubie do Was pisać więc musicie mnie powstrzymać siła,żeby tak nie klikać:D:D:D:D:D:D:D oj ale sobie bałaganu narobiłam w domku i przy tym pracy.robie porządki u córci w szafie..jejku jak ona rośnie co jej zakładam to w sam raz albo małe.hehe czeka mnie kolejna wyprawa na sklepy po ciuszki dla małej ahaaa i jeszcze jedno .wczoraj wieczorem zauważyłam u siebie taki ciemniejszy śluz.mam tak co miesiąc.zazwyczaj w tym samym dniu lub zaraz na drugi dzień dostaje @.dziewczyny śluz dzisiaj czyściutki a @ nie ma.hmmm i co tu sobie myśleć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqua witamy:) napisz cos o sobie:) vichy ja tez ide na 2 kawke po pracy jade do przyjaciółki na obiadek :) takiej to dobrze co Wy na to zeby sie zdjeciami wymienic????moje dane w stopce chętnie zobacze jak wygladacie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27 oj tak bardzo bym chciała,żeby tak było tylko niechce się napalać bo jak dostane @ to znowu będę zła:(:(i rozczarowana moja córcia ostatnio zapytała czy mam dzidziusia w brzuszku to jej powiedziałam ze jeszcze nie mam a ona na to \"ja tez nie mam i tata tez nie ma\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki. dawno nie pisałam - zabiegana jestem. Jutro robię test - aż cała chodzę, staram się nie podniecać za bardzo ale aktualnie emocje idą w górę. Nerwus ze mnie się zrobił mąż mnie nie poznaje - mam nadzieję,że to nie objaw @ !!! , a piersi to chyba ze 4 kg ważą :). Oj jutro rozwieję swoje wątpliwości. dziewczyny - a jak tam Wasze staranka - wkońcu taki popic mamy :) , a Wy jakoś mało o tym tu piszecie???? a ja idę zapazryć INKę , czarną mocną ograniczam na maxa bo szaleję po niej oststnio :) całusy dla każdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu no teraz widzę poprawę 👄 dziękuję w imieniu Karolka,przecież wiem że to było niechcący -już wybaczone. Co do Twoich objawów to hmmmm...... no nie wiem ,nie wiem a coś Cię boli lub kłuje a piersi jak? Bo wiesz że ja też jeszcze nie dostałam,pisałam że mi się zaczyna @ we wtorek ale to też był tylko śluz lekko różowawy i dalej cisza. No i czekam nadal :) W sumie miałam wam tego nie pisać żeby sobie zbędnych nadziei nie robić ale nie mogłam wytrzymać :) Tylko że ja się czuję tak jakbym @ miała zaraz dostać to i nadzieja trochę maleje :( Ale co ma być to będzie.... :) FISIA🌼 a mierzyłaś sobie tempkę rano? Autorka tekstu \"mam doła i ryczę\" zapraszamy do nas na pogaduchy myślę że w grupie lżej się znosi niepowodzenia i rozterki. Zapraszamy!!!! Validos oj jak ja bym tak chciała jak ty :) gotowy obiadek po pracy :) ja za to mam obiadek z głowy w niedziele bo jedziemy do moich rodziców :) Zdjęcia wyślę jak bedę w domku bo teraz w pracy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar--gerita a kiedy masz nie dostć @? Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy pozytywny test :) A ja tak jak fisia wolę się nie nakręcać bo już kilka razy się zawiodłam i @ jednak przylazł z lekkim opóżnieniem,tak więc cierpliwie i pokornie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar---gerita no przeciez my sie staramy non stop:D:D:D tylko guzik z tego starania nam wychodzi buuuuuuu:(:(rub szybciutko teścik i przybywaj z dobrymi wieściami do nas.trzymam kciuki vichy osz Ty zołzo jedna a już mnie zmartwiłaś tą swoją @ hmmm całe szczęscie ,że jej nie masz.jak ja nie mam to i Tobie życze zebyś nie miała a co.... temp.rano nie mierzyłam bo mi się zapomniało a dzisiaj w sumie mnie nic nie boli.pare dni bolały mnie piersi ale to przed @ u mnie normalka wczoraj pobolewało mnie w podbrzuszu ale też ustało.teraz to mnie nic nie boli i czuje sie superancko i Wam też zycze braku \"bólu\" gdziekolwiek:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia🌼 👄 to kiedy testujemy? Ja tak myślę jeszcze że może jutro dostanę bo ostanie dwa cykle akurat przyłaziła@ w sobote :o Ale jakby nie przylazła to szanse coraz większe i ja chyba zatestuje w poniedz. ŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAA miałam się nie nakręcać :) Narka!!!! Wpadne póżniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkube
CZESC DZIEWCZYNY MY z mezem tez sie staramy o dzidzi drugie,ale niestety moja nadzieja juz powoli wygasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia, vichy - no jednak nic cholerka nie mówicie,żeby nie zapeszać co? ja tylko taka nakręcona bo to 1 cykl :) mam nadzieję,że oczywiście o statni. vichy - ja też mam jutro dostać @ tfu tfu odpukać , sio @ ! , a test muszę zrobić bo jak pisałam idę na wesele i troszkę popiję ( jeśli oczywiście przyszłaby @ ) ale mam nadzieję,że będzie to wesele abstynenckie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia🌼 to gdzie ty kochana jeżdzisz na te staranka? A chłop erotoman fajna sprawa :D Mamkubę🌼 napisz coś więcej o sobie, w jakim wieku masz pierwszego dzieciaczka? A jak długo się staracie? Gosia🌼 no to jutro się wstawiamy rano zobaczyć wynik testowanka :) A ja termin @ miałam wczoraj no ale zawsze może się spóżnić......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkube
mamy synka,ktory ma 2 latka o drugie staramy si juz poad 9 miesiecy ja W MARCU SKONCZE 25LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkube
mi tez juz nie raz spoznial sie okres nie raz o tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie mam pytanko jeszcze :) może głupie ale muszę je zadać : który test zrobić bobo- test , czy Quick Vue ?? mam właśnie te, który lepszy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydawało czy wcześniej było 7 stron ,bo już zgłupiałam? Może za długo przed kompem przebywam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×