Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Tak, dziś ginek :). Mój K. się bardzo denerwuje, ma nadzieję, że już dziś się dowie ile mamy dzieciątek w brzuszku i jaka płeć :D Ja na dowód czekałam w sumie ok 3 miesiące. Paranoja. Co prawda miesiąc opóźnienia był z mojej winy, bo się późno za to wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko-trzymaj sie z dala od kibelka:) dziewczynki nie wiem czy trafiłam z tym dniem bo tem mam wyzsza od pon w niedziele nie mierzyłam bo lekko sie spiłam:):) ale we srode i sobote były przytulanka wiec moze trafiłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Zawędrowałam tutaj do was bo i mnie zaczął interesować temat dzidzi :) Jestem mężatką od ponad 2 lat i teraz udało mi się przekonać mojego męża że to czas najwyższy na maleństwo :). Przypuszczam że moje starania trochę potrwają bo mój organizm to istne wariatkowo, ale liczę że wspólnie z Wami nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu co ja bym oddala za mdlosci..;( moze szefostwo by wowczas przychylniejsym okiem spojrzalo ;( wiecie, u mnie wszytko sie rozbija o prace! mam dosc..marze o L4 i macierzynskim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no: ja tez o tym marzę, a szczególnie chciałbym zobaczyc mine kierownika kiedy wręczam mu to L4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szefowa już się domyśla i gęba jej się śmieje od ucha do ucha. Już mi daje lżejsze zadania. Więc myślę, że w pracy będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no -- Avionionku (dobrze pamiętam?) -- wierz mi, nie chcesz mdłości, to jest przeokropne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mala80🖐️ ojej Harbatka bidulko ty nasza:P ja juz zglosilam do skarbowego zmiane nazwiska i wcale nie trzeba przyjsc nowym dowodem!! a na poinformowanie ich mamy 30 dni od zaarcia malzenstwa:) do banku tak mi sie nie chce isc:O ale chyba pujde jutro... no i do NFZ musze zglosic ale jak to zrobic i gdzie yyyy:O na dowod jestem umowiona na 07.12.07 bo takie kolejki i dopiero zglosze formularz:O co za czasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mala80 na naszym topiku \"Rozmów w toku\" :) ciesze sie ze sie dolaczasz dopisz sie do tabeleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jest matką w dodatku bez męża, więć dobrze wie co znaczy dziecko. Chyba dobrze trafiłam :) zobaczymy potem, jak przyjdzie pora na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, a mnie nie ma kto zastapic, jestem sama na stanowisku. Nawet z urlopem na okolicznosc slubu byly jaja, fochy strzelal choc wiedzial ponad pol roku wczesniej! dlategotez tak mi zalezy aby zajsc akurat teraz, rozumiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala80*** Witam serdecznie na naszym topiczku🌼 Kurde no to mnie pocieszyłaś bo myślałam ,że we wtorek 12odc to ostatni odc dziewczynki ja to już nie wiem co się dzieje.dzisiaj pojawił się u mnie śluz.wygląda jak białko z jaja kurzego.jest przeźroczysty. ja to już nic nie wiem jak to jest z tym śluzem.kilka dni temu pisałam ze pojawił sie u mnie biały też ciągnący.ten jest przeźroczysty pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem \"kurde no\" bo tez mam strasznie napieta sysuacje w pracy i marze jak tylko sie od niej oderwac a idelanym sposobem i przy okazji ;) jest wlasnie zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL 🌼Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl 🌼Gosia .........21 ....Łańcut............................7 cykl 🌼Dziubassek..21.....Trójmiasto.......................2 cykl 🌼Validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl 🌼Michelle.......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok..1 cykl 🌼Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata......ciąża 🌼Vichy ..........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ......ciąża 🌼Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl 🌼Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża 🌼Mar--gerita..26 ....Warszawa........................ciąża 🌼Harbatka ....28.....Warszawa........................ciąża 🌼Maliwina29...29..........................................2 cykl 🌼Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl 🌼mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża 🌼Wiktoria80...27..................................... 🌼Avinion........29.....Kraków..........................1 cykl 🌼Melusia80.....28.........................................1 cykl 🌼Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... 🌼Poli..............28.....opolskie................... 🌼Małgosia B....28.........................................1cykl 🌼Agi37...........37.........................................1 cykl 🌼Mała80..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie jeszcze raz :) :) :) powiedzcie mi tylko jak mam sie dopisac do tej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli jeszcze ten problem mi dojdzie ;( 30 dni od slubu powiadasz..kurde no !ja juz ponad miesiac jestem mezatka. NAWET NIE MAM CZASU POZALATWIAC SWOICH SPRAW! bo tyram po godzinach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .....WiEk...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO ..CYKL Fisia .........29 ....śląskie........Marta 3lata .....4 cykl Gosia .........21 ....Łańcut............................7 cykl Dziubassek..21.....Trójmiasto.......................2 cykl Validos27 ....27 ....Kraków -.........................5 cykl Michelle.......21.....kuj.-pom.....Daniel 1,5rok..1 cykl Demiluna ....26.....Anglia .......Wiki 3 lata......ciąża Vichy ..........27 ....Śląsk..........Karol 6lat ......ciąża Wiktoria1980.27....USA...............................3 cykl Sylwia ........29 ....Trójmiasto . ...................ciąża Mar--gerita..26 ....Warszawa........................ciąża Harbatka ....28.....Warszawa........................ciąża Maliwina29...29..........................................2 cykl Dafodilek ....27......Wrocław........................2 cykl mrufcia ......21.....Dolnośląskie...................ciąża Wiktoria80...27..................................... Avinion........29.....Kraków..........................1 cykl Melusia80.....28.........................................1 cykl Basiunia*......28.......śląsk.....Szymon 4 lata....... Poli..............28.....opolskie................... Małgosia B....28.........................................1cykl Agi37...........37.........................................1 cykl Mała80..........27...........Rzeszów....................1cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała popraw sie w tablece :) Fisiu jesli nie mierzylas temeratury to nie wiesz czy owu bylo czy tez nie... Sam sluz nic nie mowi... Ja np jestem po owulacji a przezroczystego sluzu mam mase... Wg mnie to dni nie plodne faza poowulacyja, ale kazda kobieta jest inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harbatka musz zglosic w NFZ bo przeciez przy drukowaniu ksiazeczki beda musieli zmienic nazwisko:) Fisia masz widocznie dni plodne:) do dziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala jestes z Rzeszowa ??? Ja jestem z Łancuta dzieli nas 15 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała podaj swój wiek i skąd pochodzisz zeby Gosia nasza kochaniutka mogła Cie wpisac raz jeszcze do tabelki aaaaa i który cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak być :) ? aha moge sie czasem przestac odzywac bo jestem w pracy i spodziewam sie dzisiaj wizyty kierownika i bede musiala sie wylaczyc, a i miedzy czasie jak bede miala klientow a pracuje w banku to tez od razu nie odpisze :) wybaczcie za te nieudogodnienia ale sila wyzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no wejdz w google i wpisz urzad skarbowy do ktorego nalezysz i miasto z jakiego pochodzisz i sprawdz ile masz czasu na podanie im danych, ja sprawdzilam i dla pewnosci zadzwonilam do nich no i mowila,ze 30 dni i wpiac stary numer dowodu... aaaaa z tymi sluzami to masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kobieta inny objaw :) Ja owulacji gdyby nie termometr nie wyczulabym za nic na swiece. Sluzu zero, a teraz jest go masa. Nie patrzcie na mnie u mnie jest wszystko przekręcone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to kiedys moze jak bedzie wiecej czasu umowimy sie na kawke i pogaduchy w Rzeszowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×