Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gosia, zrób mielone, ja mam dziś na nie smaka, dlatego proponuję - do tego może jakiś sos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello byłam u lekarza i : -mała sie obróciła cesarki raczej nie bedzie to juz 33i4dni dzis mija -wazy 2100,wód ma wystarczająco i raczej nie obróci sie niech juz bedzie ta główką wdól. Powiem wam ze napaliłam sie na cesarke a tu taka niespodziana.No i na1cm rozwarcie mam.A na plusie doszło2kg czyli22razem.Boze jaki grubas. Po lekarzu poszłam do mojego męża do pracy na obiadek i zdać mu relacje. Z lekarzem miałam rozmowe na temat antykoncepcji po porodzie-ten mi tu wyjechał jak mi nie w głowie głupoty biedny ten mój chlop!!pOWIEDZIAŁAM ZE JESZCZE NIE WIEM .Goba ciesze sie ze u Ciebie i małego ok.Izka super ze z Bartusiem lepiej na pewno wizja pójscia do domu juz blizej.Oby tak dalej! Ide teraz poleżec po 15 do przedszkola po Krystiana i do tesciów zajrze-synek sie stesknił za dziadkami.bede jutro .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczynki,że Wy też coraz to bardziej myślicie o porodzie-ja też mam te same myśli po mimo to,że termin porodu mam na lipiec. Rozmawiałam nawet na ten temat dzisiaj rano z mamą i mnie osłabiła,bo twierdzi,że ma jakieś dziwne przeczucie,że ja nie urodze siłami natury tylko będą mnie ciąć.Jestem szczupła ,a mały jest już dość duży i mama twierdzi,że nie dam rady😭 Teraz nie wiem,ale w 25tc mały wyglądał na 27,5tc,ale jakoś musze go urodzić:D najważniejsze dla mnie to,aby urodził się cały i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie :) czesc Abii :) ciesze sie, ze wszystko ok Beja---maluch sie obrucil! super! Goba..moj maluch w 34 wazyl o ile pamietam 2400, a w 36 -3150, jutro zaczyna mi sie 38tc , a dzis ide na kontrol , ciekawe ile przytyl hehe bo mi w tydzien 2kg przybyly :o Co do lewatywy to myslalam, ze przy cc nie robia, a przy sn to juz wszyscy tam sa przyzwyczajeni wiec sie nie przejmujcie ;) Gosia-- Ty jak zawsze nie wiesz co gotowac:p ja zrobilam gulasz z piersi kurczaka z brokulami, do tego ryz i mizeria ale z pomidorow i cebulki+szczypiorek :) no i smietanka mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM, ja chyba zacznę spisywać Twoje pomysły na obiady, bo naprawdę samo czytanie tego co gotujesz powoduje wzmożony ślinotok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Wtrącę sie na temat tego, ze dziewczynka odbiera mamie urodę, nic podobnego! To chyba indywidualna sprawa kazdej kobiety, ja będę mieć córkę i wogóle się nie zmieniłam, żadnych pryszczy i plamek, co mnie ciesz. Chyba, że jeszcze przed samym porodem będę tak wygladała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Mam pytanie dziewczyny powiedzcie co słyszałyscie o braniu LUTEINY pod koniec ciazy czyli tak jak ja teraz jestem w 33 tygodniu? Trochę poczytałam na ten temat na internecie ale tylko pisze o wczesnej ciazy lub braniu luteiny żeby miec miesiaczkę, ale nic nie pisze o braniu luteiny żeby podtrzymać ciążę. Ja mam brać tą luteinę dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM, poproszę :) No to z ta urodą na mnie trafiło, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika82 Ja jestem w 30 tc i nadal biore duphaston 2x1,a duphaston a luteina to jest w zasadzie to samo-PROGESTERON! Nie bój się i go bierz,bo skoro Ci ja zaleciła gin to cos musi byc tego powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki;) Upaly w Bremen okropne, wybralam sie dzisiaj na dluzszy spacer, i ledwo wrocilam. Abii Jak masz ochote to chetnie wezme przepis na rosol, mozesz na mojego maila przeslac, albo interie - gdzie chcesz A i czuje sie juz dobrze, kurcze dziewczyny uwazajcie na siebie bo jakies wirusy kraza w powietrzu, a tak przed samym porodem zachorowac- nie zycze nikomu. Lewatywe jezeli bede musiala to zrobie w szpitalu sama. Tutaj kobiety robia sobie same wystarczy tylko 100 ml plynu, a nie jak kiedys 0,5 litra siostra wlewala -dobrze ze my w innych czasach rodzimy. Albo nie zrobie wcale bo czesto organizm sam sie oczyszcza przed porodem. Ha, ha dostalam dzisiaj kwiatka w sklepie z okazji dnia matki, mile to bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc No na mnie tez trafilo niestety :) A od kolegi z pracy uslyszalam, ze pieknie wygladam :o No pocieszenie :P Ja dzis ide do gina i musze popytac o te bole w dole brzuszka, zauwazylam na bieliznie taka gestsza, galaretowata wydzieline, bialawa i bez zapachu..nie mam pojecia co to - na czop jeszcze za wczesnie. A mala dzis wyjatkowo aktywna. Przyjaciolka w weekend przywiozla mi sporo rzeczy dla malej po swojej corce i wczoraj dopiero to rozpakowalam. I duuzo tego :D I nawet nowe nieuzywane butelki Aventu, i taka podkladke by mala na boczku lezala, i pod glowe, by sie glowka nie znieksztalcala. No i dostalam od niej lakatator...reczny firmy Madela. Wiec problem z glowy :) A teraz czeka mnie sterta prania. Izuniu, ciesze sie ze Bartus sobie radzi i rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do porodu, to maz ma byc ze mna tylko w pierwszej fazie..nie chce go chyba przy parciu. Nie wiem jak z lewatywa itp. Golenie sama sobie zafunduje ;) A nawet jak cos sie przytrafi to co? Przeciez nie ja pierwsza i nie ostatnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Dziekuję za odpowiedz! Oczywiscie ze bedę brała tę luteinę mi przepisał dopochwowo. Słyszałam, ze sie po niej tyje ale cóż jak trzeba brać to będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka super ze podostawalas rzeczy, ja tez sporo dostalam od kuzynki meza ktora ma 2 letnia core. A ciuszki od rozmiaru 56 do 72 takze czesc jeszcze w torbach mam. Koniecznie spytaj o czop, mam nadzieje ze rozwarcia niemasz. Jeszcze nie czas na porod. Laktatorek kupie bo czasem bede zostawiac mala z mezem, wiec mleko musi byc odciagniete, a poza tym czasem winka chcialabym sie napic wiec tez potem trzeba bedzie odciagnac mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, wysłałam na interię. A co Ty na ten pomysł z kamerą? Nie będziesz sie stresować? Musze już kończyć, obowiazki wzywają :) Pa, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem byłam po wiki i na spacer aż teściowa do mnie dzwoniła co jest bo mnie nie ma 1 h a nie mówiłam nic o spacerze,ale jednak jak pochodze to mnie brzuch kłuje. twardnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie na kamere, nie bedzie krecic calego porodu ze szczegolami, a malutka bedzie uwieczniona juz od pierwszego krzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj pewnie tez wezmie kamere :) Wlasnie zamowilismy w piatek :D No i zapytam o to cos... Mala sie dzisiaj starsznie pcha, boje sie ze sie obraca :o Dobrze ze mam usg, to zobacze co ona kombinuje znowu :P Normalnie mam taka ogromna gule z prawej strony, tam ma tylek, a z lewej nozki moge wyczuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dopiero oglada i porownuje kamery- nastepna zabawka:), ale warto miec, nasze brzdace beda uwiecznione. Moja mala tez z prawej ma plecy, ale dziwnie sie rusza bo mam wrazenie jakby ciagle raczkami przebierala(smieje sie ze na drutach robi;);) ) A gdzie ma nozki to juz nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to gdzie was wywialo? Rano to pisania i pisania, a teraz nie ma nikogo? Milka, mysmy juz dawno wybierali przebierali i wkoncu zdecydowalismy. ( dostalam bonusa z pracy - p Mam nadzieje, ze w tym tygodniu przyjdzie i jeszcze brzuszka sie troche zlapie :P jak skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja juz po wizycie :) niestety nie robil mi usg tylko tak krotko zobaczyl czy glowka na gorze, maluch juz jest za duzy, wiec nie bral pomiarow ani nic, mam isc za tydzien na ktg i to chyba juz ostatnie. Wyszlo mi, ze mam juz lekkie skurcze, jutro bedzie dzwonil do szpitala, zeby mi przelozyli termin na cc na 14 maja, to juz nastepna sroda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D skoncza sie bole plecow i w ogole, bede miala maluszka przy sobie ;) my na cc kamery nie bierzemy ,jedyne co to aparat fotograficzny. Milka my mamy super kamere SONY full HD, extra, przyciski masz na monitorze jak w tych nowych telefonach, tylko troszke droga bo dalismy za nia ok 1000euro, teraz juz moze tansza, do kompletu dokupilismy sobie aparat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka -b.ladna :) a zdjecia wysle odrazu jak wyjde ze szpitala;) a i dzis sie poklocilam z tesciowa--az sie maz na mnie wkurzyl, bo ona chciala przyjsc do mnie na weekend spac :o a ja nie chce, bo ona mnie bedzie pilnowac, zeby sie nic nie stalo :O:O:O jak maz bedzie w pracy, mowie, ze nie! a ona bo ja jestem caly czas na nie, co ona mi zrobila, mam ciagle problem ze wszystkim itd. bo nie chce jej torby do szpitala, a ja mam torbe zeby sie zapakowac tylko nie tak droga jak ona, to jej pewnie przeszkadza bo musza ludzie widziec przeciez firme :O..pokolocilam sie, maz sie wkurzyl .. coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Bylam dzis u swojego ginekologa no i moge zdac relacje. Dzidzius ulozony jest glowka w dol :) Domyslalam sie po bolach pecherza :) Skurcze, powiedzial, maja mnie niepokoic jesli bedzie jeden trwal dlugo, nasilaly sie i bedzie ich coraz wiecej, wtedy do lekarza, a tak to nie ma sie co przejmowac. KTG obejrzal-w normie. Krotkotrwale skoki tetna to norma i wrecz swiadczy to o dobrostanie plodu!!! jesli ktg utrzymuje sie na stalej liczbie uderzen tzn np. przez dluzszy czas jest tak samo to jest to zle i klada do szpitala. Musza byc takie skoki ! Poza tym jesli chodzi o moje wczesniejsze utraty przytomnosci to ide jutro do neurologa no i nie wykluczone ze bedzie cesarka. A ja bym wolala rodzic natuiralnie, ale jesli jest ryzyko to lepiej CC. Ale CC sie boje, ze sie nie obudze. Albo to znieczulenie bardzo sie tego boje. Zdziwilo mnie ze lekarz mnie nie badal dzis na fotelu i az o to spytalam czy nie trzeba sprawdzic szyjki. Powiedzxial, ze nie i zebym nie szukala problemow tak pol zartem. A Was zawsze lekarz bada na kazdej wizycie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka ja pirwszy i ostatni raz byłam badana w listopadzie i potem już koniec, pm jak ja ci zazdoszcze-mam nadzieje ze napiszesz smsa jak juz bedzie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka kamerka super nowoczesna, a my rozpatrujemy miedzy sony a canonem PM kurcze nie daj sie babsztylowi, bo zatracisz swoja tozsamosc wkoncu. Ale szybciutko synka bedziesz miala, to juz lada moment:) Jotka ja mialam w sumie tak co 3 wizyte szyjke sprawdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez juz po wizycie, mala prawidlowo rosnie, lekarz pomierzyl mi brzuch metrem ;) , obmacal brzuch, plecy, nogi i powiedzial, ze te bole to normalne, szyjka sie skraca, a te rzadkie nieregularne skurcze to te Braxtona i poki nie mam plamien ani regularnych skurczy wszystko jest dobrze. Mam lekka opuchlizne ( jakbym nie wiedziala), ale to tez normalne pod koniec ciazy. Waga pol kilo w gore, wiec jestem na plusie jakies 6,5 i mowi, ze to dobry wynik bo dzidzia jest prawdlowa i tak do konca pewnie dobije do 8 :) . Ostatni raz Jotka bylam badana w 19 tc, i to mialam usg - sprawdzano mi dlugosc szyjki. Jak sie zapytalam czy oby na pewno wszystko dobrze, to mi powiedzial, ze od nastepnej wizyty za kazdym razem bedzie sprawdzana szyjka czy robi sie ujscie. Ale to dopiero od 37 tc. Na usg tez prawidlowo, wody i lozysko w normie. Bardzo milom mnie dzis zaskoczyli ludzie z pracy, dostalam od nich karte do sklepu dzieciecego na zakupy :D Super :) PM, tak trzymaj 😘 Milka, ja tez bylam za Sony lub Panasonic lub wlasnie Canon. Ale maz sie uparl ze ona ma jakas tam matryce i jest malenka i nie przegadasz ;) A w koncu to on bedzie krecil :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×