Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam Dziewczynki :) u mnie juz duzo nie zostalo,jeszcze tylko tydzien :) bylam na wizycie we wtorek i mialam rozwarcie na 1 cm,szyjka sie skraca,a wiec moge urodzic przed terminem-tak mi lekarz powiedzial.Czuje sie bardzo dobrze,wogole nie odczuwam ze to juz koncoweczka,moge gory przenosic-jestem w szoku bo w pierwszej ciazy to koszmar,bardzo sie zle czulam.Caluje Was goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..38.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...38..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....36......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....37..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....35............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......34....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 34....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....35..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Ja jakoś dopiero teraz znalazłam siłę usiąść przed kompem. Rano byłam z mężem na uczelni i jak wracaliśmy to całą drogę odespałam poranne wstawanie :p A teraz on śpi więc mam chwilkę na forum ;) Iza -- super, że Bartuś już w domku. Nie stresuj się, na pewno sobie świetnie radzisz. Ale wiesz to chyba wczoraj taki dzień był, bo mnie też coś naszło, jakieś obawy, że jak Kajusia zacznie płakać to ja nie będę potrafiła jej pomóc i chyba będę płakać razem z nią. Głowa do góry. Wszystkie jesteśmy/będziemy super mamami! Alkatraz -- w sumie to najlepiej nie sugeruj się za bardzo tym co mają inni tylko sama zobaczysz po pierwszym tygodniu czy Ci wystarczy ubranek. Ja np mam strasznie dużo dla niej ciuszków i ciągle dokupuję jak jakaś nienormalna, bo się oprzeć nie mogę. Wiem, że mam za dużo ale to co. Mam jakieś 30 pajacyków, 40 body z krótkim i 10 z długim rękawem, 5 kaftaników, 5 śpiochów i 5 pół śpiochów, 3 czapeczki i opaskę, 22 pary skarpetek i 2 pary niedrapek, chyba z 10 par spodni i z 10 bluz, 3 pary rajtuz, 2 sweterki, kurteczkę, bezrękawnik puchowy, 5 rampersów, 5 sukienek, 2 pary bucików i ubranko do chrztu. To wszystko w rozmiarze od 50 do 62. Tych większych nie wiem, bo są schowane w pudełkach. Normalnie powinnam się bić przy każdym zakupie, ale jak śliczne i tanie to nie potrafię sobie odmówić. Surfitka ja kupiłam 10 pieluszek tetrowych i 10 flanelowych. Mam nadzieję, że mi wystarczą, bo również będę używać tylko do wytarcia buźki czy coś. Ale mnie olałyście z pytaniem o wkładki laktacyjne!!!! Dzisiaj nie założyłam, to tak mnie sutki bolą bo nawet już je bawełniany biustonosz podrażnia. To jakie kupiłyście - cienkie potrzebuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El-mir-ko! Co prawda nie muszę jeszcze używać wkładek laktacyjnych ale kupiłam je już sobie. Kupiłam z belli ale żeby one były cieniutkie tego bym nie powiedziała. Mam nadzieję że będą oki a w razie potrzeby chce jeszcze kupić takie wielorazowe do prania z 2-3 pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek dzięki za odpowiedź. Kurcze ja mam te z Rossmana z babydream no i właśnie nie są cienkie. Myślałam, że będą ok, dla ciała super, ale niestety nic cienkiego nie założę przy nich, bo się kółka odbijają :( Przeczytajcie sobie to http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=588&w=79040647&a=79040647 MASAKRA JAKAŚ normalnie jak to czytałam, to widziałam sytuację jak ćwiartuję tego lekarza. Pewnie sprzedaje organy albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze link chyba nie będzie działał, musicie skopiować i jak wkleicie to trzeba usunąć spację przed przecinkiem i dwójką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest masakra co tam się działo,az się popłakałam-to mogł być każdy. lekarz powinien trafić za kratki!!!!!!!!!!!!!!!!!! a co do ciuchów to nie wiem ile mam dokładnie bo sa wszystkie poukładane na 56,62,68 a te wieksze obok więc nie wiem ile czego w danym rozmiarze,ale fuulll nie-wystarczy myśle. a wkładki mam canpol babis-dość grube. a jak wam się podoba mój nowy kolor?zawsze taki miałam z natury tea mam ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi ale mi przykro ze akurat teraz znalazlas sie z rodzina w tak trudnej sytuacji, trzymam kciuki, i zycze powodzenia, napewno uda wam sie znalezc cos szybko. tylko ten stres z przeprowadzka i wogole... ale sukinsyn ten wlasciciel szkoda slow. Elmirka ja jeszcze nawet nie patrzylam jak te moje wkladki wygladaja, chyba zaraz sprawdze czy cienkie , czy grube sa. Surfitka, wozek super, choc calkiem inny styl od mojego. Kolorek ladny, ponoc dzieci lubia czerwien. Masterek wyslij mi troche energii bo jakas nie do zycia jestem ciagle zmeczona:( Goba kolorek ladny, a co najwarzniejsze ze ty sie lepiej czujesz w takiej fryzurce:) U mie dzien minal na niczym:( , a tyle mialam planow, ech moze chociaz poprasuje troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mala mi , przykro mi ze tak wyszlo z tym mieszkaniem :( Ale teraz najwazniejsza jest malutka i postaraj sie nie denerwowoac. Znajdziecie jakies inne lokum, ulozy sie wszystko. Milka, a podeslesz linka wozeczka? Goba, calkiem inna jestes w ciemnych wlosach, jak nie ta sama osoba :) elmirka, ja tez nie uzywam wkladek, u mnie ani kropli. Ja kupilam wielorazowego uzytku, chyba Gerbera. Ale nie bardzo wiem, o co chodzi z tym ze widac ? Chyba nie sa takie grube ze przeswituja przez stanik i bluzke? U nas mija kolejny dzien. W nocy jak zwykle pobudka na siku, i ze dwa razy dosc silne skurcze. Mala dzis grzeczna, spi :) Ciekawe, czy to rozwarcie sie troszke powieksza, w sumie mamuske wzielo 16 d przed terminem, to i mnie by tak moglo wziac :P Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka no właśnie widać je przez bluzkę. Nie tyle, że prześwituje, bo ja raczej nie noszę prześwitujących rzeczy ale się odbijają takie koła na piersiach. Niby je ładnie układam równiutko ale i tak jak się przyjrzałam to widać. Goba ładnie Ci w ciemnym. :) Dobrze, że teraz zmieniłaś kolor, a nie po porodzie, bo ponoć maluchy się bardzo przywiązują do naszych wizerunków i jeszcze Twoje Maleństwo by Cię nie poznało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja dopiero teraz się melduje bo jak to bywa przy sobocie to sprzatanka mialam sporo.Dzisiaj dopad mnie w nocy starszny bol gardła i tak mnie trzyma kuruje się domowymi sposobami mam nadzieje że pomoże .Na noc łykne sobie jeszcze ciepłe mleczko z miodem.Pewnie się wczoraj załatwiłam bo maly miał w szkole dzień sportu no a na dworze nie bylo za cieplo i tak 2 godziny musialam stać na ogromnym wietrze i mu kibicować.Przyszła mi dzisiaj paczka z poscielą z poski jest przesliczna jak juz zrobie koncik dla małej to wam wysle zdjecia... Mala-mi jeju jak mi ciebie szkoda ale na pewno coś sobie znajdziecie i może lepsze niż to co macie teraz najwazniejsza dzidzia i ciesze się że te skurcze ci przeszły.. Masterek podziwiam cię za te zakupy poranne. Ewcia ja przed porodem z moim synkiem to tydzień wczesniej miałam tyle energi że mogłam góry przenosic to może juz lada dzień zobaczysz swoje dzieciatko Iza super że bartuś już w domku i nie załamuj się na pewno sobie poradzisz El-mi-rka ja mam wkladki z avantu sa średniej grubości ale jak dzialają to nie wiem bo nie musialam jeszcze ich urzywać. artykuł straszny ja chyba bym takiego lekarza na miejscu zabiła... Goba wloski super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam artykul..az mnie dreszcze przechodza...jak to mozna tak ??? A najgorsze, ze to nie pierwsza taka straszna historia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała_mi ja tu o włosach a ty takie problemy. współczuje ale jesteś silna i dasz rade-a napewno znajdziecie z mężem coś lepszego niż teraz macie. trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała MI zobaczysz wszystko sie jakoś ułoży wiem że teraz trudno uwierzyć w takie słowa pocieszenia. Ja dziś dokupiłam pare ciuszków bo naprawde miałam zamało. Teraz też nie mam zadużo ale zawsze jak zabraknie można dokupić. Pieluszek mam po 5 szt tetrowych i flanelowych, 5 pajacyków 3 kaftaniki, 6 spioszków i z 6 pajacyków, no i małe 3 dresiki. Napewno jak zaczną się odwiedziny to pare dostane w prezencie. Wszystko kupowałam na rozmiar 62 tylko na wyjscie ze szpitala mam 56 przecież nasze maluszki nasze szybko rosna wiec te pare tygodni podwine rękawki i będzie oki. Jeśli chodzi o moje samopoczucie to mam znakomite nic mnie nie boli z wyjatkiem kiedy mala uciska mi na nerw ale jakos da die to przezyc, nawet moje rozwarcie 1 cm mnie specjalnie nie zmartwilo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj takich historii jak z tym lekarzem to chyba moznaby mnozyc:(. Nie wiem co zrobilabym bedac na miejscu tej kobiety, ale chyba[biorac pod uwage moja wrazliwosc na wlasnym punkcie] rodzilabym w pokoju u lekarzy- szukajac tam pomocy u kogos innego. Surfitka podesle zdjecia wozka martusia kuruj sie, i wracaj do zdrowia Elmirka, nie przejmuj sie za bardzo wkladkami, bedziemy ich uzywac i tak tylko na poczatku, potem jak sie unormuje laktacja to juz chyba wyciekac nie bedzie. Zreszta niech sie wypowiedza obecne mamusie jak to jest;) Wlasnie tez zauwazylam ze mamuske wzielo sporo przed terminem, wiec Surfitka moze byc ze rozwarcie ci sie powieksza:) Kurde ale mam dzisiaj humor do dupy:( niech sie juz ten weekend konczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli o porod chodzi to tutaj u mnie tez, wszystko pieknie wyglada jak idzie sie zwiedzac porodowke, a potem jak juz np. kolezanka rodzila 30 godz, lezala przykuta do lozka z ktg, a miala ochote chodzic, nie dali jej zadnych srodkow p/bolowych, i wogole 2 lekarzy uczestniczylo w jej porodzie wiec latwo nie bylo. Ech nigdy nie wiadomo na kogo trafimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, nie przejmuj sie ze "troche" widac..w koncu lepiej by bylo widac bialy krazek niz zebys przemoczona chodzila. Jestes juz w samej koncowce ciazy i masz prawo uzywac takich rzeczy. ;) Milka, oj moze, moze..ale widzisz juz kilka z nas ma rozwarcie na 1 cm. A kiedy urodzimy? Na pewno w czerwcu ;) Zeby tylko trafic na wyrozumiala kadre :) Ja tylko prosze Ninke, zeby trafila tak, aby nasz lekarz mogl byc przy nas, bo nawet go lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba fryzurka super :) Mala mi,przykro mi strasznie ze akurat teraz masz taka ciezka sytuacje,trzymam kciuki za szybkie znalezienie nowego lokum,sadze ze dacie sobie rade,i jak naj mniej nerwow.-zycze powodzenia. martusia ty sie kuruj,ja mam taka nadzieje ze juz niedlugo zobacze swojego Eryczka. Milka jutro nowy dzien,bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz za tydzien bede cieta:O lekarz powiedzial zeby zostac w szpitalu jak najdluzej, bo opieka, lekarze, pielegniarki beda, i nawal mleczny zeby tam przezyc. Zobaczymy, jak sie potoczy. Surfitka bedzie dobrze. Ale chcialabym juz zdjecia dzieciaczkow ogladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja tez..zeby juz zobaczyc te malutkie usteczka, oczka , raczki :D No rzeczywiscie 2 czerwca to juz za tydzien, ale czas leci :) W szpitalu tutaj to 48 po porodzie sn, a po cesarce wypisuja na 4 dobe, tak przynajmniej podali w informatorze szpitalnym. Oczywiscie wypisanie musi podpisac gin i pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,dziewczynki,ale nam to zlecialo.szok juz 3 niunki mamy,patrzec jak nam maluszkow bedzie przybywalo :) ja teraz co dzien sie szykuje ze niby juz ,a tu -nic,denerwuje sie bardzo.ale napewno bedzie z nami wszystko dobrze,musimy optymistycznie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mozna po sn wyjsc juz po 4 godz!!!! Po cesarce chyba po 4 dniach, ale mozna tez dluzej zostac, a i chce wziac znieczulenie ogolne, bo to od polowy to niestety czuje sie ciagniecie podczas cesarki, odglosy instrumentow, poprostu slychac cala operacje. Lekarz mi doradzil narkoze pelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam kochane przy porannej kawie ja dzisiaj od 4 rano coś nie moge spać więc postanowiłam wstać wczesniej.Chłopaki moje w najlepsze jeszcze chrapią bo u nas to 6:10 jest.Z gardłem lepiej chyba wczorajsza kuracja domowa pomogła dziekuje wam za troske jesteście kochane. Milka jak masz fajnie już za tydzień bedziesz mogła tulić maleństwo ja to sobie sporo poczekam bo na końcu listy jestem. Dzisiaj mam spokuj z gotowaniem bo nas znajomi na grilla zaprosili.Jak chłopaki wstaną to jedziemy do miasta bo musze kupić plakaty na ściane moim dzieciaczką.Zamówilismy dla synka nowe meble do pokoju przyjdą we wtorek to chce dokupić mu jeszcze dodatki żeby pokoik miał na glancuś.Ale u nas wieje ciekawe jak ten grill wyjdzie czy nam żarełka nie zwieje hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wy śpioszki ale cóż przecież to niedzela to się wam należy poleniuchować:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej sie mecze z przeziebieniem :-( gardlo boli mniej ale katar mam straaaszny :-( i wogole sie jakos tak do doopy czuje i ten weekend ciagnie mi sie strasznie taka nuda i wogole bleee :-( humow mam wisielczy :-/ i jeszcze cos maly slabo kopie mam nadzieje ze wszystko ok z nim i niepotrzebnie sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!! Ja dzisiaj jak poranny ptaszek, normalnie o tej porze to jeszcze kawke w lozku pije - tylko w niedziele;) Humorek troche lepszy, ale to dopiero poczatk dnia wiec wszystko jeszcze moze sie zdazyc:) Gosia ja sie czosnkiem i cebula kurowalam, do tego duuzo miodu i cytryny-pomoglo Martusia udanego grillka, my tez dzisiaj na obiad grillek ale bez gosci. Cos mnie tez zaczely jakies sny meczyc dziwne, dzisiaj np przechodzilam przez dlugi i wielki most, a ze tam cos naprawiali, i polowy byly, wiec nie moglam przejsc i przeciskac sie musialam, a potem jakis kondukt pogrzebowy widzialam, i wcaly sen jakis taki szaro-bury. Okropne!!!!;( Jeszcze moja mama mi sie przysnila i powiedziala, ze cieszy sie ze z nia nie mieszkam, bo nie musi tyle jedzenia juz kupowac:( dla mnie.... A maz wlasnie sniadanko naszykowal, zmykam bo gloda czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mala mi wiem ze zabrzmi to infantylnie ale zobaczysz wszystko sie ulozy, znajdziecie sobie przytulny kacik. Musisz miec duzo sily i radosci zeby twoja kluseczka byla przy tobie szczesiwa;) Co do mnie to mam codziennie takie mocniejsze skurcze jak przy okresie ale jeszcze silniejsze i trzymaja tak z przerwami caly dzionek,czuje ze juz moze niedlugo chociaz kto wie.... Powiedzcie mi dzieczyny czy to oznacza ze porod za pare dni? Slyszalam juz rozne opinie:/ Dzis u nas znowu zimno, wlasnie wszamalam omleta francuskiego. mezus jeszcze sie wyleguje ale w tym tygodniu biedny 3 razy o 4 sie zrywal po towar musial jechac;) no a wczoraj ja glupiutka znim pojechalam do obego kraju i na dodatek zapomnialam karty ciazy, maz pocieszal ze jakby cos to urodze w samochodzie a On Tomaszka odbierze:):) Zmykam,buziaki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuu:):):) u nas zaczeło padać ale grill mam nadzieje się odbędzie schowaja go pewnie pod zadaszenie.Zaraz zmykamy na zakupy... gosia trzymaj się i kuruj kochana a maluszek pewnie tak jak ty nie jest dzisiaj w humorku i chce sobie ponygusowac napewno nie masz sę co martwic:):):) Milka dziekuje i równiez smacznego:):):) kirysek pewnie kochana porud się zbliża i macica intensywnie ćwiczy ja tez mam dość często takie bóle i do tego jeszcze w krzyżu mnie boli.Mniam omlet napewno pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×