Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No juz melduje się kochane musiałam dzisiaj troche odespać tą wczorajszą ranną pobudke.U nas bez zmian spokój nawet skurcze mam owiele mniejsze a malutka się przeciaga na wszystkie strony.Ale się rozpisałyscie a te drinki wczorajsze wygladaja przepysznie...Ja to dziewczynki mam ochote na malibu normalnie jak bym dorwała to cała butla by chyba poszła a za alkoholem nie przepadam tylko mnie tak naszło...Zaraz wstawiam ostatnie pranie dla małej i juz wszystko bede miala gotowe..wczorajsza wizyta udana dziewczyny przyjechały troche pózniej i bylo wesoło.meble mąż wczoraj złożył no i dzisiaj zostalo mi ukladanko za raz pewnie z malym sie za to wezme to fotki wam wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!MERANA-gratuluje synka i zycze zdrówka !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ELMIRKA-mi tez ciężko ścielić wyrko mój mi pomaga tez.Ja mieszkałam z tesciami w bloku 3,5roku i przz=ezyłam masakre wciąż sie wtrącali do wychowania itd.-nie ma to jak na swoim.Nawet najlepsi tesciowie ale lepiej z dala-taki moje zdanie.My tez mieszkalismy ze wzgledów finansowych zeby odłozyc i isc na swoje.Dacie rade,zobaczysz . ja tez juz ledwo łaże-we wtorek mi powiedzial ze juz rozwarcie na 2,5cm a ja mam dzis 36i6dni niech posiedzi z tydzień jeszcze.Poki co nic nie czuje jak na razie ,to gin.mówił ze powinny wody odejsc i wtedy do szpitala albo jak mnie wezmą bóle to od razu porodowe tak z nienacka i jeszcze mówił ze wg.niego to do 10 powinnam juz urodzic.Sama nie wiem-co bedzie to bedzie. A jak nie urodze do 10 czerwca to mam męża zmolestować-na seks wcale mi nie w głowie takie rzeczy,,,,,,, Byłam dzis w sklepie NETTO i kupiłam chusteczki CLEANIC 3razy po72sztuki za 9,99wiec sie opłacało. Ja dzis nic nie robie na obiad cos tam zjem. Wczoraj mójrozglądał sie za samochodem chcemy kupic cos do 20tys.ja tam nie chce samochodu boje sie taka panikara jestem. Moj pracuje do 24 i jeżdzi autobusem nocnym-smieja siez niego w pracy ,ze kierownik a nocnymi jezdzi.A on teraz chce sie pokazac............. ach te chłopy. Przy porodzie bedzie ze mną moja mama bo mój sie boi-nie dociera do niego ze bedzie iał 2dziecko-boi sie. ide troche polezeć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w sklepie i kupiłam sobie barszczyk,rogala 7deys i sok jabłko z mieta. nie zjechałam odkurzaczem bo poleżałam i dzwoniłam do zusu kiedy mi dadza kase za zasiłek rehabilitacyjny a ona mi tu ze niema od szefowej druku z3 ze jestem nadal zatrudniona masakra z tymi papierami. małami po ile czareśnie bo u mnie nie widziałam a truskawki u mnie po 10zł-drogie te owoce jak niewim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia daj zdjęcia i elmirka ty jak możesz tez daj swoje bo jestem ciekawa jak wyglada brzuch nisko mi się wydaje ze mam nisko i reke wsadze a moja mama mówi ze mam wysoko-zrób sobie komórką i przeslij na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iść a nadal siedze dajcie mi jakiegos kopniaka na rozpęd bo robota czeka.Kurcze dziewczyny tez macie taką ochote jak ja na cole bo ja normalnie ciągle bym chlała...No tak to co nie zdrowe najbardziej smakuje hi hi hi Ale ide bo roboty w brud a fotki potem wyśle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym tygodniu piłam dużo coli-nie mogłam się oprzeć. a ja właśnie wciągłam barszczyk z makaronem i dużą bułke.mniam i pękam ktra z was paliła przed ciążą?a teraz raz poraz zapalicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!Niedawno wstałam i wciągnęłam śniadanko,3 kromeczki razowego chlebka z serkiem i pomidorkiem i 2 jajeczka bo mnie z kolei coś na jajka wzięło.Za godzinkę umówiłam się z koleżanką także troszkę mi czas zleci,a wieczorkiem w końcu jedziemy po te nasze sprzęty co przyszły dla niuni z allegro,już się nie mogę doczekac:)Co do zgagi to ja ostatnio mam codziennie wieczorkiem,biorę rennie i mam spokój,tylko to na mnie działa,właśnie muszę się zaopatrzyc bo wczoraj wzięłąm ostatnią tabletkę.Na obiad się nie wysilam jakąś rybkę usmażę,frytki albo ziemniaczki i fasolkę szparagową mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja rzuciłam palenie już pół roku przed ciążą także teraz mam spokój,ale znam takie koleżanki które paliły przez całą ciążę,to jest tylko i wyłącznie ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po odwiedzinkach :) Próbowałam sobie zrobić zdjęcie ale jakoś się nie udaje. Mam za krótkie ręce, żeby nie powiedzieć, że brzuch za wielki hihi Mąż miał mi zrobić ładne zdjęcia ale się doprosić nie mogę. Może go w końcu zmolestuję. A aparatu nie umiem ustawić na zdjęcie po kilku sekundach więc nici :( Mnie od jakiegoś czasu mówią, że mam nisko brzuch, a jak dzisiaj zauważyłam, że faktycznie chyba jest niżej niż ostatnio, to mi siostra powiedziała, że takie obniżenie to nic, dopiero przy porodzie zobaczę co to znaczy. Więc już sama nie wiem. W moich oczach jest nisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas popalam. Nie jest to dużo ale jednak. Czereśnie są u nas po 24 zł a truskawki po 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się znów brzuszek stawia. Położyłabym się ale muszę coś przejrzeć na jutro na zajęcia bo jak zwykle pojadę nie przygotowana :(A tak mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Ale napisalysnie stronek. Ja to dzis myslalam ze chyba urodze kroku nie moglam zrobic,mąz i siostra podtrzymywlai mnie pod reke a ja stara babulenka mialam takie bole ale za chwile przestawaly ale zaraz znow braly i dzis jakos tak caly dzien, dziewczyny czy to normalne, jak bolalo w pachwinie i troche w pochwie.Jaki to bol jak sie zaczyna? W nocy mialam takie skurcze jak na @ az mnie obudzily i zastanaiwalam sie czy lozko jeszcze suche czy moze juz wody poszly;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek ponoć każda kobieta inaczej odczuwa skurcze więc Ty lepiej dziewczę popatrz na zegarek, czy to Ci się regularnie nie powtarza i jak coś to pędź do szpitala. Niby mówią, że o poród to nie tak hop siup ale nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pokoik malego skończony jak chcecie zobaczyć to zdjęcia na poczte wysłałam..Troche tam naćkane ale nie stety ma bardzo mały pokój a wszystkiego oczywiście full dobrze że pod łóżko się pomieściło sporo hi hi hi Ja pranko już powieszone teraz został mi obiadek do zrobienia ja dzisiaj mam ziemniaczki, schabik w sosie i ogóreczek konserwowy... Co do palenia ja jestem przeciwniekiem od dziecka bo u mnie cała rodzina pali i wiem sama posobie jak to na dziecko wpływa na szczęście mój michał też nie pali.Ale sądze że to sprawa osobista i każdy robi według swojego sumienia, a wiem bardzo dobrze po mojej mamie jakie to jest ciężko zerwać z tym nalogiem ona podchodziła chyba ze 100 razy i nie dała rady... Dziewczyny cud u mnie zaczeło robic się cieplo i słoneczko przygrzewa może wkońcu ta pogoda zacznie byc normalna.... Dobra uciekam do obiadku to do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej dziewczyny. Wiecie co nie wiem dlaczego ale naszło mnie zeby zbadac sie tam w środku,chciałam zobaczyc jak wygląda moja szyjka macicy,a ze badałam sie jakies dwa tyg temu to zauwazyłam taką roznice,ze moja szykja prawie zanikła,,wystaje dosłownie troszke.Poczytałam o tym w necie i wydaje mi sie ze skrociła mi sie ona,no ale tez wyczytałam ze od tego moze zaczac sie poród,a ja jestem na koncówce 36 tyg,podobno od 37 jest juz ok wiec jeszcze chcoiaz tydzien.Ale chciałam sie Was poradzic czy słyszałyscie o czyms takim,wizyte mam 10 czerwca,wiec nie wiem czy czekac spokojnie czy tez isc do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No wlasnie Elmirka mialam ci pisac ze to adanie nie jest potrzebne jak ma sie cesarke :) A czeresnie u mnie z dzialki zawsze maja robaki..ale pojawiaja sie jak sa juz dobrze czerwone, napol biale sa jeszcze zjadliwe :P I pryskanie nie pomaga. O truskawkach tez slyszalam, ale w zyciu nie widzialam robaka w truskawkach. Ja tez wcinam zwykle duzo truskawek i czeresni..ale musze teraz uwazac bo slodkie :( Ale cala ciaza za truskawkami mnie nosilo i czesto sobie kupowalam :D A ceny kosmiczne w Polsce za te owoce macie :( tutaj mozna juz kupic czerwone czeresnie w przeliczeniu po ok 10-12 zl/kg, a truskawki sa po 8zl najczesciej. jeszcze super sa zolte, ale sa drozsze. Kirysek, ja rano tez nie moge kroku zrobic, tak mnie pachwiny bola. Obca, ja sobie nic nie badam, ale moj gin tweirdzi ze szyjka juz prawie calkiem skrocona i rozwarcie jest, a mimo to pierwszy porod wcale nie musi byc szybciej. Podobno przy drugim szybciej to idzie a teraz moge sobie spokojnie z rozwarciem pochodzic do terminu. Ja nie palilam i nie bede :P Tez jestem przeciwnikiem. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
kirysek no i w tym sęk ze ja jestem w drugiej ciązy i nie wiem czy to juz zaczyna sie cos dziac,dlatego chciałam zasięgnąc Waszej opni,tym bardziej ze u mnie to 36 tydzien,i chciałabym jeszcze tak z tydzien ,połtora i wtedy moge rodzic.Ale jak dziś zbadałam sobie tą szyjke,i na dodatek czuje ze mały jest dosc nisko,boli mnie w pachinach,to juz sama nie wiem>Niby poród to nic tak odrazu.i juz jeden przeszłam i powinnam wiedziec kiedy sie zacznie,ale ja nie mam zielonego pojecia własnie,dlatego ze z 1 synem pojechałąm w dzien terminu do szpitala bo miałam bole jak na @ a to były tylko przepowoiadające i lezałam jeszcze tydzien,w koncu wywołali mi poród.Takze bądz tu człowieku mądry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja też przez całą ciąże bym mogła pożerać truskawki kilogramami... Obca ja nigdy nie badałam się od sirodka sama ale wierz dziewczyny nawet z rozwarciem spokojnie przechodzą przez 2 tygodnie więc mysle że nie masz się co obawiać.Ja tez mam bole jak przy @ i boli mnie w pachwinach przy chodzeniu mnie ciągnie w dół ale brzuszek jeszcze dośc wysoko więc zobaczymy mam tez nadzieje że przez 2 tygodnie pochodze sobie z małą w brzuszku...chociaz lekarz zapowiada mi wcześniejszy poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z wizyty w szpitalu termin cesarki mam na 10.06 fajnie w moje imieniny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gosia, to i ty mnie wyprzedzisz ;) Fajnie wam z tymi cesarkami ze wczesniej. martusia, u mmnie co lekarz to inaczej mowi..jeden ze bedzie wczesniej, drugi, ze raczej nie mimo rozwarcia..ech, a dzieci i tak same sobie wybiora date urodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia data super garatulacje przynajmniej wierz kiedy zobaczysz swoja dzidzie...a nam została data w niepewności,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak teraz tylko im została decyzja do podjecia kiedy zamierzaja sobie wyskoczyć :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, synek ma tak przytulnie w pokoju :) Wlasnie zagladlam na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje jak dzisiaj zrobilismy tam pożadek to niechce wcale z niego wychodzic nawet na obiad ciężko bylo go zaciągnąć na dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielismy mu narazie nic nie robić bo same wiecie że teraz kaski malo ale nie chciałam żeby czuj się zazdrosny.bo teraz dla malej kupujemy tyle nowych rzeczy a jemu nie.Więc musialismy troche budrzed nadwyrężyć i mu też zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, tyle lat byl jedynakiem, to nie moze czuc sie odrzucony, zwlaszcza ze uwaga wszystkich spoczywa na malej :) Ale coz, bedzie mial pokoik urzadzony na dluzej juz :) Wiem cos o tym , bo moja siostra miala 11 lat przerwy miedzy dziecmi i starszy synek mimo wszystko czul sie tak dziwnie jak sie urodzila jej corka. Moja siostra jest starsza ode mnie o 7 lat i czasem mam wrazenie ze do dzis mi nie wybaczyla, ze sie urodzilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to niezłą siostre masz ja tez mam brata tylko za to 7 lat mlodszego odemnie i mimo że mama starała się poświecać uwage taką samą nam oboje to i tak czułam sie jakos na boku.Pewnie to jest spowodowane taką róznicśą wieku. Kubuś bedzie 7 lat starszy od swojej siostry no i też jak moja mama bede starała się poswiecac dla dwojga tak samo. Chociaż wiadomo maleństwo potrzebuje więcej opieki.Dla tego sie boje jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, chocbys nie wiem co robila, juz nie bedzie tak samo..juz nie bedzie ze jest sam :) I tego nie przeskoczysz. Ty tez juz bedziesz miala dwojke i zawsze bedziesz myslec o dwojce. A mysle, ze z czasem synek zrozumie i malutka bedzie dla niego ukochana siostrzyczka :) Widze jak u mojej siostry dzieci ...dla malej to wlasnie dorastajacy syn jest idealem. Ona nie ozeni sie z tata, a wlasnie z bratem :D ( ona ma teraz 5 a syn ma 16) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×