Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

a ja dzisiaj kupilam mojej niuni takie fajne body z falbanka....jak spodniczka wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ja mam w domu 2 starych dziadkow...jakies zakupy im musialam zrobic a wierz mi ze zjesc to oni potrafia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jestem jakas ułomna albo mi moje malenstwo na mozg uciska bo nie widze w komentarzach do profilu wastych nickow z forum!!!!! Co sie dzieje? nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze dzisiaj na moja kumpele nakrzyczalam.....tylko dlatego ze byla kolejna osoba ktora pytala mnie:jak sie czujesz??az mi glupio...ale ile mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam bo mnie wszystko wkórwia chyba przez to ze jeszcze chodze z brzuchem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masakra bede jutro surfitka a ty co????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!! Normalnie jestem wkurwiona na maxa. Sorry za wyrażenia ale inaczej mojego stanu nie da się opisać. Byłam dzisiaj u tej lekarki i napaliłam się na tą wizytę jak szczerbaty na suchary, a jestem taka rozczarowana, że hoho. Już rozmawiałam z moim lekarzem przez telefon na ten temat (on jest szefem tej kliniki) i troszkę mnie uspokoił, ale umówiłam się z nim na wizytę w poniedziałek. Wole jeszcze raz pojechać niż martwić się o Małą. Wg niej wyszedł 36tc, łożysko starzejące, dziecko za małe, na ktg się nie ruszała, położna zalecała powtórzyć ale ona uznała, że nie trzeba i ogólnie jakoś tak to wszystko na odpierdziel. Ewidentnie się jej spieszyło, bo wyszła nim ja zdążyłam zapłacić. I tym sposobem wyrzuciłam 150zł w błoto, bo wiem jeszcze mniej niż dzisiaj rano. Kazała mi przyjechać we wtorek rano na izbę przyjęć to powtórzy mi ktg i wtedy się umówimy na cesarkę. Do tego jeszcze kwestionowała moje skierowanie na cc. Powiedziała, że nie wiadomo, czy ordynator na to się zgodzi, bo sądząc po moich gabarytach to spojenie mi się nie rozejdzie, śmiałą jeszcze stwierdzić, że pewnie boję się porodu i stąd mam to zaświadczenie. To ja tu kurwa panikuję na myśl o tym, że męża nie będzie, a przy porodzie rodzinnym by był, że będę sama itd a ona sugeruje, że to sobie \"załatwiłam\". nie spodziewałam się, że tak mogę tam być potraktowana. byłam chyba już u wszystkich lekarzy w tej klinice i wszystkich sobie bardzo chwalę, ale to co dzisiaj przeszłam... A mój mąż myślałam, że wyjdzie z siebie, stanie obok i będzie patrzył jak ten pierwszy się denerwuje. Mało tego wyobraźcie sobie, że przy pomiarach usg np nie było widać kawałek główki to ona mierzyła tyle ile było widać i przez to jej pomiary zmniejszały wiek ciąży. Jeszcze się mnie śmiała zapytać, czy zawsze mi tak wychodziło tyle młodsze dziecko. Ach szkoda gadać no... A ja dzisiaj przed kompem wieczór spędzam, bo mężuś poszedł na kawalerski do kumpla z drużyny i nie wiem nawet o której przyjdzie. A z moją złością wolę siedzieć sama niż z teściami, bo jeszcze niepotrzebnie na nich bez powodu nakrzyczę i tym bardziej będzie mi głupio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszystke uciekacie juz, a ja dopiero mam czas posiedziec spokojnie na necie Mala spi ( w koncu!!), maz za godz. bopiero bedzie i to z obiadkiem- naszlo nas na burrito, a ja popijam kawke i wcinam ciasto z jablbami, ma ktoras ochote, chetnie sie podziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja jeszcze jestem:) moj maz ter wraca za godzinke wiec ma chwilke:) wlasnie zjadlam ogromnaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kolacje i nie moge sie ruszyc:) ale to ciacho jeszcze bym wcisnela:) hihi jeszcze jakies nalogi oprocz kawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany elmirka pozabijac to malo tym nieruszaniem sie dzieciaka na ktg sie nie martw pij duuzo i sama zobaczysz ze sie bedzie ruszac ale ochydnie cie potraktowali olewajaco szok normalnie do gazu z takimi ja ciacha juz nie wcisne wlasnie wciaglam nalesniki z dzemem i tak mi slodko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w pierwszej ciazy odrzucilo mnie od kawki, a teraz pozwalam sobie na jedna, mam bardzo niskie cisnienie i lekarz mi pozwolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×