Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

A to my tu mamy inna N - do 4kg 1- do 4,5 kg 1-2 - od 4 - 7kg 2 - od 6 - 8kg 2-3 od 7 - 9 kg 3 - chyba od 7,5kg ale juz nie wiem do kiedy, bo jeszcze nie kupowalam. Na razie mam jeszcze zapas 160 szt. rozmiaru 2-3 . To rozmiarowka Pampersa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam inny problem::: otórz mój kuba przechyla namietnie głowe na prawo czy sidzi czy lezy czy na reekachb a wasze jak?na interii są moje wczorajsze zdjęcia i możecie zobaczyć dzwoniłam do mamy i bedzie gadac w pon z rehabilitantką.pewnie moja wina ze za szybko do fotelika wsadziam jak jeszcze nie umał trzymać głowy prosto. zobaczcie na interie i powiedzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja generalnie codziennie myje we wrzatku-tzn myje w goracej a jak juz w krznie leci wrzatek to zalewam je nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych butelkach slyszalam jak jeszcze bylysmy w ciazy i kupowalam butelki. Zastanawialam sie nad dr Brownem, bo on ma te butelki bez tego czego ;) Ale potem stweirdzilam, ze nie dam sie zwariowac..okna w domu tez mam z PCV, i co ? Mam wymienic? Wiem, ze okiem sie nie je ale.. A z tymi butelkami to wazne aby np. nie doprowadzic wody w mikrofalowce w niej do zagotowania, przestudzic i podac dziecku, bo wtedy wydziela sie ten zwiazek, ktory moze zaszkodzic. Skoro nadal te butelki sa w sprzedazy to chyba nie moze to byc az tak straszne. I nie mylic z tym co jest w mleku w chinach, to calkiem inna substancja, i tamto jest straszne co zrobila ta firma, nie mam slow :o Tamto sluzylo do zageszczania mleka, a w butelkach to substancja sluzacza do utwardzania plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm goba faktycznie troche przechyla idz z nim moze do lekarza moze ma cos z napieciem miesniowym nie tak lepiej sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja flachy wyparzam raz na pare dni w sumie to coraz rzadziej, bardziej pilnuje zeby smoczki byly wyparzone czesciej no a flachy myje w zmywarce w 65° no i nie stresuje sie ze jakies szkodliwe czy cos jakos nie wierze w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja myje butelki normalnie plynem do mycia naczyn i potem za kazdym razem zalewam wzatkiem ale z czajnika. W kranie nie ma wrzatku, bo by rury nie wytrzymaly !! Czlowieka parzy juz temp 50 stopni. A dodatkowo ciepla woda z kranu wlasnie nie powinna byc spozywana bo w niej rozwijaj sie bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mnie martwi mama bedzie gadać w pon z rehabilitantką i zobaczymy co powie pewnie ćwiczenia zleci ale najpierw go obejzy albo do lekarza ale jakiego neurologa?przeciez wygląda jak nieszczesliwy to na bank moja wina, surfita podobno butelki produkowane w chinach tez miałyby mieć zawartość tej mela-cośtam mówie ci ze zgłupiałam dzisiaj bo mi matka nagadała-a że przacuje jako oddziałowa w szpitalu na dzieciecym oddziale to podobno lekaze gadali:-(buu mam schize juz dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kubula, no wiesz Goba, sama go widzisz i jak cos cie niepoki to warto zasiegnac rady lekarza. Na zdjeciu mogl po prostu tak wyjsc :) Nina tez czasem sie potrafi cala powykrecac, tyle ze robi to w obie strony rowno, to sie nie martwie, aczkolwiek pytalam juz lekarki o to wykrecanie . Stwierdzila, ze to wszystko w normie i sama lezac na plaskim krzywdy sobie nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co, masz chinskie butelki? Bo ja mam niemieckie, a avent to w Angli produkowany. Przynajmniej tak na nich pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka tylko ze ja tez zalewam z czajnika co 2 dzień ale jak myje i leci wrzatek to zalewam i zostawiam tak-wiesz u mnie w domku jednorodzinnym staru grube rury to naprawde leci goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ma niby nuka niemiecka ale tommie ma napis UK a pod spodem madi in china a że niby UK i bądź tu mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, to nie twoja wina,ani wina fotelika.Wiem co mowie bo mialam ten sam problem.Jak moj Kuba mial2 tygodnie to tez zauwazylam ze jak nosilam go w pozycji pionowej to glowke przekrecal tylko na prawa strone,nawet sila nie moglam mu jej odkrecic, za nic .Jak lezal albo spal to zawsze na pleckach z glowka na prawa strone.Przez to mial na poczatku glowke z jednej strony troszke splaszczona ,z prawej oczywiscie.Jak poszlam do pediatry na zwykla kontrol to powiedzialam mu o tym problemie,a on oczywiscie zeby zmieniac dziecku pozyje na sile,klasc na brzuszku,podchodzic do dziecka z drugiej strony lozeczka itp.itd.Powiedzial,ze jest to zwiazane z nieprawidlowa asymetria ciala.Ja jeszcze przewrazliwiona i oczytana w necie wyszukiwalam roznych objawow i wmowilam sobie ze on ma chyba zwiekszone napiecie miesniowe.Dostalam skierowanie na rehabilitacje (Vojta i Boath)Okazalo sie ze zadne rehab.nie byla potrzebne bo poszlam na 3 gimnastyki i powiedzieli ze wszystko jest ok.Ale naokragla zmienialam mu pozycje jak spal ,lezal i w sumie zanim poszlam na rehab.to on nauczyl sie we wszystkie strony przekrecac glowke.Dzieki temu lbo to jest jego zle przyzwyczajenie albo problemy neurologiczne,ale to nie jest straszne,gimnastyka pomoze.Sorry ale sie rozpisalam ,paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek a neurologiczne to co?mój niby odwrace wszedzie ale na prawo mu leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera cos mi sie skasowalo pod koniec.Chcialam napisac,ze dzieki tym zmianom pozycji naokraglo ,to glowka zrobila sie ladniutka okragla i odzwyczail sie od tamtego nawyku.To na pweno nie jest twoja wina,albo to jego przyzwyczajenie ktore musisz zmienic,albo problemy neurologiczne.To nic strasznego musisz tylko jak najszybciej skontaktowac sie ze specjalista bo czym wczesniej tym lepiej w razie gdyb naprawde bylo cos nie tak.Najwyzej dostanie gimnastyke i bedzie ok,nie martw sie bedzie dobrzepaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka Goba to juz nie wiem.Moj tez umial w sumie czasami na dwie strony przekrecac,ale glownie na prawa.Ty piszesz ze mu leci na prawa???Przeciez juz umie prawie sztywno trzymac glowke wiec mu sama nie leci tylko sam ja odkreca na prawo bo tak mu lepiej pasuje.Miesnie ma moze lepiej rozwiniete z prawej manki.Nie wiem Goba nie chce radzic ,by nie doradzic zle,ale u mnie bylo podobnie.Problemy neuorologiczne to tak jak z tym wzmozonym napieciem miesniowym,czy ta asymetria,o ktorej pisalam.To wszystko jest w mozgu.Mozg jest odpowiedzialny za to,dlatego ta metoda rehabilitacji Vojta,ktora polega nie na zwyklej gimnastyce,tylko na uciskaniu pewnych punktow przez rehabilitanta na ciele dziecka ,i poprzez to uciskanie odblokowuja sie jakies tam nerwy ktore odpowiadaj za ta asymetrie ,czy napiecie miesniowe.Cholerka wiem o co chodzi mniejwiece,ale nie wiem jak to wytlumaczyc.Wejdz na google tam to wszystko wyczytalam. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff bylam w wannie z ksiazka wylezalam sie za wszystkie czasy w piance :-) maly spi twardo wiec wolny wieczorek gosia masz te namiary na interie? bo jak co to ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka mi podala, ale nie wiem jak weszlam to kaza sie zalogowac ,jak sie loguje to napisane ostrzezenie ze Twoja sesja juz wygasla zaloguj sie i tak w kolko hm jak mam to otworzyc przeciez to takie proste a ja taki glupol????????? NIE!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek no nie wiem co u ciebie. Normalnie masz sie do skrzynki pocztowej na interii zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak zrobilam ale sprobuje jeszcze raz potem,dzieki laski.Maluchy spia?????????Bo moj taaaaaaaaaaaak i gosi teeeeeeeeeeeez! A reszta? Jak nie ,to szybko szkraby do lozek zmykac,bo mami musi odpoczac hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×