Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dziewczyny, a czy kupowalyscie juz kubeczki niekapki? Orientujecie sie moze ktore sa dobre? Jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jeszcze w kubeczka nie orientowalam moj ledwo z lyzeczki zaczyna jesc a pije przez smoczek z mala dziurka wiec do kubeczka nam daleko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam buteki z avent i do nich dokupuje sie miekki ustnik i raczki i wychodzi kubeczek niekapek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny!!!! przepraszam za dluga przerwe ale czasu brakuje mi na wszystko, wrocilam do pracy , nocki mnie wykanczaja, przy malym tez kupe roboty. W skrocie: Elias 13 .10 skonczy 5mcy, wazy juz 8,5kg, je wszystko co ma smak :p najchetniej jablko z bananem i babykeks, kasze z bananami i owocami itd, wcina wszystko w duzych porcjach, spi dosyc dobrze- jak zasnie ok 20tej to budzi sie ok 4-5 , zje i spi do ok 7-8 . Trzeba sie nim duzo zajmowac, nie moze mnie stracic z oczu na 5s bo krzyczy :/. Brzuch mi zszedl juz calkiem, teraz staram sie przytyc bo wygladam jak skwarek :p, spodnie 32 -.- katastofa, niestety nerwy mnie zzeraja. Bede do was zagladac co jakis czas. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z zywieniem dzieci to bylo tak,ze zadne nie chcialo jesc tych sloiczkowych potraw,wiec bylam zmuszona im gotowac.Zobaczyma jak bedzie teraz,na razie jest dobrze.Surfitka ja podaje jabluszko ze sloiczka gotowe i podgrzewam delikatnie w mikrofelce by bylo letnie.Ja na razie nastawiam sie na sloiczkowe jedzonka.Dzisiaj kupilam kilka sloiczkow z owocami i soczek no i 1kaszke,ale z kaszka jeszcze poczekam z tydzien.Dzisiak moj brzdac wtrabil 1/3 sloiczka jabluszka ,wiecej mu nie podaje,1raz dziennie,to wystarczy na poczatek.Do tej pory jadl tylko jabluszko i raz marchewke,ale marchewki nie lubi.Odezwe sie jeszcze pa Surfitka ale dalas czadu Elmirce !!!!!!!!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWWWWWWWWWOOOOOOWWWWWWWW Elakrtyczna witaj , juz myslalysmy ze o nas zapomnialas :P spadam , bo mala krzyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila ciszy w domu, moze zdarze cos napiasc milalam juz nie wracac do tego tematu, ale.. Kamilke karmilam przez 5 mies , tylko cyckiem i w wieku 2 lat nie je samych papek, grysc umie i to od dawna , na zabiedzona tez nie wyglada Poza tym wiadomo , ze na sklada mleka matki wplywa to co je, czyli logiczne ze dziecko dostaje i miesko i warzywka , tyle, ze juz przetrawione, przefiltrowane i lekkostrawne, dlatego dziecku karmionemu piersie wprowadza sie pozniej stale posilki. Najnowsze dadania dowiodly tez, ze pokarm wplywa takze na smak mleka , czyli kubeczki smakowe przyzwyczajaja sie do smaku nowych produktow. no i marudzenie na nowo, uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo..gosiek, bo jeszcze na jakas zolze wyjde :P Ale jak czytam wlasnie o tym gryzieniu czy cos..przeciez 3 miesieczne dziecko nie ma zebow by pogrzyc tego kurczaka, czyz nie?? Nawet nie siedzi samo. Kiedys czytalam, ze dziecko gotowe jest do przyjmowania pokarmow zgodnie z rozwojem fizycznym. Poki nie ma zebow nie powinno dostawac zadnych pokarmow stalych. Jak zaczyna siedziec podparte to czas na wporwadzanie zupek i deserkow polplynnych. A wczesniej to wlasnie tylko mleczko. http://www.zdrowieiuroda.polsat.com.pl/index.php?aid=25455&_tc=553B3EC54C66485795A3D71AB7CBF8B0 http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=15748&_tc=43B9981AEC9E424681CBCC26EEF37645 http://www.doz.pl/czytelnia/a407-Prawidlowe__zywienie_niemowlat I takich artykulow sa setki, czyzby wszyscy sie mylili ????? Elektryczna witaj pod lugiej przerwie. podziwiam czasem Eliaska na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potępian niech robi co chce jest 1 raz matka i robi co czuje-ALE od czego są rodzice?chyba tez po to aby czasami doradzić lub wyzwać co?surfitka podeślij jej swoją mame i ok.ale kurczak to przesada-karmiąc nie można raczej smażonego a co dopiero 3 mc dziecko???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja mama by nie uwierzyla..i w sumie ja tez chyba nie wierze :P Dla mnie to jakies zarty...i to niezbyt smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo elektryczna zagladaj czesciej troche energii nam pwrowadzisz :-) twoj juz kawal faceta wspolczuje ci tej pracy pewnie jestes przemeczona na maxa i podziwiam cie zarazem ze dajesz rade to wszystko pogodzic no i zazdroszcze ze tak ci brzuszek spadl wrr u mnie masakra ale tak to jest jak sie ma slonnosci do tycia to potem ciezko sie pozbyc za to przytyc baaardzo latwo macie jakis sposob na zrzucenie procz przemeczenia niewyspania itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryczna jak miło Cię znów zobaczyć:)Już chyba ze trzy miesiące Cie nie było. Musisz to teraz koniecznie nadrobić:) Padam ze zmęczenia, doszłam dziś do wniosku, ze niezła terrorystka robi się z mojej niuni. leży, leży nagle ryk taki jakby jej coś dolegało jak nie reaguje to ona coraz głośniej i głośniej aż zaczyna kasłać a jak tylko wezmę na rączki to od razu wszystkie dolegliwości jej mijają a gdy po chwili chce ją odłożyć - wracają bo od razu jest płacz. Dziś było tak bardzo często, prawie wcale nie spała do południa jeszcze w miarę a później ciągle musiałam być przy niej. Niewiem myślałam, że z czasem będzie coraz lepiej a tu coraz gorzej. Jak jest na rączkach to jest szczęśliwa i aż pieje z radości. Kurcze niewiem kiedy się tak przyzwyczaiła do tych rączek przecież do tej pory braliśmy ją tylko na odbicie i nawet sama wolała leżeć. Chyba woli poznawać świat z góry:) Kurczę właśnie sie obudziła a myślałam, ze zasnęła na noc tym bardziej, że dziś bardzo małao spała ciekawe kiedy teraz zaśnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wrócilismy z nad morza było super . Słoneczko swieciło a Haniątko spała nawet przez sen ją karmiłam. teraz jest wykąpana najedzona i znow spi:) miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej elektryczna super że się odezwałaś,Eliasek już duży chłopczyk.:) Buziaczki dla niego 👄👄👄 A my z mężem i chłopczykami byliśmy na zakupach,mało co się kupiło a kasy nima :( Erysiowi kupiłam gotowe dania zupka jarzynowa ze świerzych warzyw,marchewka z ryzem i deserki od 4 msc.Kupiłam ale nie wiem czy moge mu je podać,bo milka coś pisała że dzieciaczką ze skazą póżniej się podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moj spi od 20,ale fajnie.Do jutra mam spokoj.Ja w czwartek ruszam na szczepienie i sie wypytam troche o te posilki i o krczaczku smazonym tez wspomne hehehehehe Surfitka nie denerwuj sie ja nie zlosliwie tak napisalam,smieszy mnie postepowanie naszej kolezanki ,a jeszcze bardziej dziwi,a Ty tak krotko i doslownie ujelas swoje odczucia w swojej wypowiedzi,przeciez masz racje!!!!!!!!!!!! Elektrycznej nie znam jeszcze ,🖐️elektryczna!!!Elektryczna trzymaj sie i nie denerwuj sie ,zlosc pieknosci szkodzi jak wiesz!!!!!!!! Jesli chodzi o kubeczki to jeszcze czas,nie rozgladalam sie. Gosia29 dieta 1000kcl u mnie skutkuje juz waze 66,5,jeszcze 6kilo,a potem jeszcze ze 2,ale juz niekoniecznie.Glodna tez nie chodze i czasem przecholuje z jedzenie,dönner pizze i inne bomby kaloryczne tez zjem od czasu do czasu.w 2 miesiace spadlam 10 kilo!!!!!!!!!!!!!!!! Ewcia je nie mam pojecia o zywieniu ze skaza,wiec nie pomoge,ale w czwartek bede o to pytac lekarza.pa laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh gosiek podziwiam a tak swoja droga to taki döner ile moze miec kalori?? w sumie miesko jak z grailla a warzywek duzo no ale te sosy i bula :-/ ja stosowalam kiedys Weight Watchers i jakies 10 kilo spadlo potem zas sie przytylo i przeszlam na diete z ograniczonymi weglowodanami no a teraz mam lenia totalnego i nie moge jakos sie zebrac zeby utrzymac diete i efekty byly moj maly tez juz spi a ja obczajam stronki gdzie pisza co kiedy mozna dzieciakom podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo bym chciala schudnac,w zadne spodnie nie moge sie wcisnac,a w sumie to tylko albo az 3-4 kiloski mi zostaly,ale jakas taka szeroka jeszcze w pasie i biodrach jestem :( chce schudnac ale jakos mi to marnie idzie,pomimo iz jestem na diecie zero slodyczy-no paluszki podjadam i bule z dzemem jak tak bardzo mnie kreci na slodkie. Erys dzis wczesniej zasnol,wybiegal sie z nami tu i tam,kochany nasz anioleczek,Oskarek jeszcze film oglada-starszy brat a wiec twardszy :) moze uda mi sie Eryczka przestawic ze spaniem troszke wczesniej,zobaczymy jak on dzisiaj bedzie w nocy spal,bo te poprzednie dni to koszmar:( gosiek a jak Kubus ma ta skaze czy nie ?wyskakuje mu jeszcze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doslownie na minutke .Gosiek ja tez chce ta diete skoro tyle schudlas w tak krotko-plisss chociaz jakis link!!!!! Albo jak wolisz szczegolowe informacje:)Pewnie ze moge znalezc w necie ale czy ja wiem ze ta dieta to bedzie ta ktora ty uzywasz??? Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Piekna nocke dzis mialam, Maya zjadla wczoraj o 1, i dopiero o 9 pobutka- nakarmilam cycem, troche pospiewala, i usnela o 11. Mierzejka, moze Ania nie najada sie wystarczajaco??? Ja juz przestalam wierzyc w to, ze dzieci uzalezniaja sie od cyca, nie takie malenstwa. Poprostu brzuszek musi byc pelny. A kiedy wprowadzasz kaszke? Ewcia mi alergolog powiedziala zeby nie zaczynac od marchewki, bo bardzo uczula. Przy skazie zalecila [jezeli karmi sie piersia] wprowadzac nowe posilki po 6 miesiacu!!!! Kupilam dzisiaj malej sloiczek jablka, dynie, gruszke, i pasternaka- wszystko jednoskladnikowe pokarmy. Jutro podam jej pare lyzeczek jablka, bo od kiedy jest na butli, to kupka twardsza, a i duzo tego robi, wiec moze po jablku zmieni sie konsystencja. I przy jablku pozostane w tym tygodniu. W czwartek idziemy znowu do alergologa to napisze co powiedziala p. doktor:) Dziewczyny wy o dietach, a ja wogole apetytu nie mam, dzisiaj na obiad mialam lekka zupke jarzynowa, i maz niezbyt zadowolony byl;( Za to pieczen na soli dobrze smakowala:) Surfitka kupilam malej jablka bio w sloiczku, mysle, ze dobrze zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja kapie mala na lezaco, potem siada, znowu lezy- myje jej glowke, i wyciagamy z wanienki. Nawet jej sie to podoba, widzi z wanny otoczenie, i jest ok;) A jak Ninka- smieszka mala nie marudzi? Maja dzisiaj okropna, tylko na rekach chcialaby siedziec, wkoncu ubralam ja , i poszlysmy na spacer. W sumie 4 godz. byla na powietrzu, teraz spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka karmie tylko 2 razy na dobe, bo mala bardzo wysypuje- ma skaze bialkowa. Ja na scislej diecie, a i tak co chwila cos nowego na cialku wyskakuje, swedzi ja to bardzo- smaruje specjalna mascia. Postanowilam odstawic, bo widze, ze moje mleko jej nie sluzy, wygladalo na to jakby byla struta- puszczala tak okropnie smierdzace baki, ze musielismy rano wietrzyc sypialnie;/ Odstawilam, bo nie chce, aby w przyszlosci byla alergiczka. Musialam sie wyzalic, bo mnie to odstawianie bardzo boli emocjonalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja tez odstawialam dlugo i w sumie do konca bylo mi zal, ze juz nie bedzie taka tylko moja ;) Nie martw sie, skoro lepiej jej po medyfikowanym to dawaj modyfikowane. I tak sadze, ze nie jest zle skoro wytrzymalas te 4 miesace :) A Ninka smieszka cos marudzi wieczorami. Chce zwiedzac swiat - tak jak pewnie wiekszosc dzieciaczkow w jej wieku. I na raczkach spokoj, a jak poloze to zaraz piszczy. No i cos kapiel jej nie pasuje. Nie wiem kiedy jej to przejdzie, maz stara sie ja zabawiac a ona i tak krzyczy w kapieli. Nie placze, a strasznie zawodzi w wanience. A jak ja wyjme to cisza. Najgorzej jest jak malo spi w dzien. Dzis spala tylko dwa razy po pol godzinki no i wieczor byla nie do zycia. Polozylam sie z nia na chwile to przespala 45 min, ja wstalam w 5 minut poznej ona :o No ale po kapieli, zjadla troche i teraz spi. Mam nadzieje ze nocka bedzie jak zawsze :) A jak spia wasze dzieciaczki? Chodzi mi o to co maja w lozeczku - kolderki, kocyki? W jakich pizamkach? Agula, a twoja Gabi w czym spi? Pytam, bo u nas troche jeszcze cieplej niz w Polsce. Kupilam jej pierzynke, ale mam wrazenie ze jeszcze za cieplo na nia. A pod kocykiem jak spi, to ma zimne raczki. Ubralam w spiworek to potowek dostala..i juz sama nie wiem jak jej dogodzic ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jako pierwssa,u nas ok właś nie się obudził i gada nie wiem do czego tak poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane,czyzbym pierwsza byla?????Moj jeszcze spi,mysle ze tak do 9 hehehe. Ewcia jak bylam u mojego pediatry i pokazywalam mu te plamki na ciele to on powiedzial ze nic i dal mi masc ktora smarowalam ale nic nie pomagalo.Teraz ide w czwartek i niech jeszcze raz obejrzy i poprosze o skierowanka gdzies dalej.Pomyslalam sobie ze moze on ma to bo uzywalam zwyklego plynu do prania persil ,a nie proszku dla dzieci ,no i zmiekczacza dolewalam.Na poczatku bylo ok,ale przeciez moglo go to pozniej uczulic a nie od razu.Moj chlopina kupil specjalny proszek dla alergikow no i Pani powiedziala,ze bardzo duzo dzieci ma alergie na te plyna zmiekczajace.Odstawilam to a wszystkie jego ciuszki ,posciele itp wypralam w tym nowym proszku ,no i masc nadal smaruje.Tak obserwuje i na razie wiekszych zmian nie widze.zobaczymy!!!!!!Jak mu buzie smaruje to maladna, a jak kilka dni nie smaruje to zaraz ma taka troche skore sucha,jakby szorstka. Martynka i inne dziewczynki .u mnie z dieta to jak z gotowaniem.Gotuje bez przepisow i diete tez mam tak ze jem wszystko ale licze codziennie kalorie ile zjadlam po kazdym posilku.Nic specjalnego nie gotuje sobie ale licze nawet jesli wypije np szklanke soku. Trzeba liczyc w 100g.Ja mniej wiecej wiem ile co ma kalorii na 100g ,bo kiedys tak sie odchudzalam.Jesli np zjem jablko , to pisze ze zjadlam 60kcl.W necie mozna poszukac tych tabel kalorycznych , w google jest tego pelno,ja kiedys mialam ksiazeczke ze wszystkimi skladnikami ale niestety wcielo.Pozyczylam komus. Mierzejka ja mysle ze Twoj Anulek nie najada sie wystarczajaco,a jak glodna to i marudna. Surfitka,moj spi w spiworku i jeszcze tak delikatnie przykrywam go kolderka cienka,bo o nas W niemcach juz zimno.Czasami nawet podkrecam juz ogrzewanie ale na noc walaczam.No i oczywiscie w pizamce spi,ma takie spodenki i bluzeczke na dlugi rekawek,a pod spodem body na krotki.Zamiast pizamki uzywam tez czasami spioszkow i body na dlugi rekaw,ktore przeznaczylam do spania. Wlasnie moj artysta pogadal cos prze sen i nadal spi,a juz myslalam ze sie obudzil.Maly lunatyk bedzie!!!!!heheheheTak jak pierworodny,on gada przez sen.paaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba wystartowalysmy rowno dzisiaj co do sekundy,a myslalam ze pierwsza jestem heheheh Zapraszam na kawke wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×