Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dzień dobry laseczki :) surfitko adres wysłałam Ci na skypa :) u nas pogoda chyba powoli robi się wiosenna :) ostatnio przez parę dni cały czas padało :( a dziś od rana słonko już widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko już wiem jak Wasz drugi kwiatuszek będzie miał na imię :) bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANE DZIEWCZYNKI WIDZE ZE KAZDA Z NAS NIE MA CZASU NA PISANIE ,JA WOGOLE NIE MAM CZASU W DZIEN PRACA ,POTEM DODATKOWE JAZDY ,BO KOCHANE WŁASNIE ROBIE PRAWOJAZDY ,POTEM MOJ MALY DIABEŁEK NAPRAWDE JULCIA TO PRAWDZIWY MAŁY SZATANEK NO I ZUZA MOJA STARSZA CORKA MUSZE JA PILNOWAC NA KAZDYM KROKU TYLKO JEJ MALOWANIE I KOMPUTER W GLOWIE NIE NAUKA/.... A POZATYM JULIA NIEDAWNO MIALA WIATROWKE ALE NASZCZESCIE PRZESZLA JA BARDZO LAGODNIE MAŁA TYLKO DZIEWIEC KROSTEK I TRWALA NAPRAWDE BARDZO KROTKO NO DOBRA KOCHANE UCIEKAM SCISKAM WAS MOCNO A SURFITKO JAK TAM U CIEBIE KIEDY ROZWIAZANIE ,,EWUNIU JAK TAM U CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...........codziennie wchodze na kafe z nadzieja ze sie ktos odezwał,, a tu cisza........... unas jakos leci. juz pomalu nasze pociechy beda konczyc 4latka, albo juz skonczyly. unas szykuje sie impreza na koniec czerwca bedziemy miec grila i niestety u tesciowej. maciek moj dotad grzeczny usuchany zrobil sie maly diabelek i niemam pojecia jak go z tego wyciagnac, w przedszkolu czy na dworze to dziecko anioł a w domu i jeszcze w tedy jak jestesmy w gosciach lub goscie u nas to masakra. popisuje sie , krzyczy, przeklina, lata.........itd podejzewam i raczej jestem pewna ze to zazdrosc o michala, niby juz mniej czasu sie mu poswieca ale teraz kazdy sie ciesze z jego osiagniec a maciek to widzi ze na mlodszego sie zwraca uwage a na niego mniej. probuje babciom tlumaczyc ale coz sama sie łpie na tym ze jak michal cos zrobi nowego to sama sie ciesze......... i tak sie kolo zamyka dzis idziemy popludniu do lekarza z obydwoma od tygodnia obydwa maja katr i maly jeszcze kaszle i w nocy niespi tylko siewierci cala noc, podejzewam ze to alergia tzn maciek jest alergikiem od urodzenia i wydaje mi sie ze michal tez odziedziczył po mamusi ten ,,dar". ale dla swietego spokoju niech ich przebada i da leki. ok konczy c juz bede...odewicje sie czasem.......... surfitka a ty jeszcze w 2paku?? szczesliwego rozwiazania!!!!!!!!!!! katrina, hanio, agula....i reszta?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Faktycznie malo kto juz teraz tu zaglada. A pamietacie jak tu goraco bylo w 2008 r??? :D Wszystkim naszym czerwcowym dzieciakom zycze duzo zdrowka i spelnienia marzen !!! Ja nadal w dwupaku i raczej bede w nim do terminu ;) Czyli jeszcze troszke ponad 2 tygodnie..albo juz za 2 tygodnie. ta ciaza duzo szybciej mi zleciala niz pierwsza. Ale to pewnie przez zycie w wiekszym tempie, jednak Ninka jest absorbujaca ;) Ciesze sie bo jednak udalo jej sie dostac do przedszkola :) Wiec od wrzesnia zaczynamy edukacje w Polsce :) Ewalona, nie wiem czemu Maciek jest inny w domu, a inny w przedszkolu. Ja zauwazylam u mojej corki, ze inaczej sie zachowuje przy danych osobach..przy moim tacie jest nie do zniesienia, bo wie, ze on jej na wszystko pozwala. Ale jak jestesmy same to calkiem inne dziecko. Po prostu wie ile moze przy kim. Chociaz ciagle probuje wymuszac placzem pewne sprawy. Na szczescie coraz rzadziej. Pozdrawiam Was serdecznie i piszcie cos czasem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) jakoś głupio mi samej pisać i od jakiegoś czasu to nie zaglądałam... my komunie Oska przeżyliśmy na przyjęciu było bardzo fajnie goście dopisali a na uroczystości w kościele ja cały czas się wzruszałam ostatnio byliśmy na urlopiku w górach sudeckich było bardzo fajnie :) dzieciaki zachwycone i szczęśliwe :) było 6 chłopców i jedna dziewczynka nasza Liwunia.. teraz małej jeszcze wsieradno ale w przyszłości przydałyby się jej koleżanki ;) - bo jak narazie u naszych znajomych chłopcy królują :) Eryk ostatnio oberwał od kuzynki Julki rurką z parasola :( wbiła mu ją obok ucha :( teraz już ma fajnie zagojone ale będzie pewnie blizna :( - może wiecie co jest dobre na blizny ?? Kasiu trzymam mocno kciukasy za prawko !!!!! Ewelona mój Eryk to taki mały smyk i on bardzo różnie zachowuje się przy nas i inaczej przy obcych - wydaje mi się,że my za bardzo go rozpieściliśmy :( surfitko trzymam mocno kciuki za łatwy i szybki poród!! daj nam znać jak Elenka będzie na świecie :) aaa i gratuluję Nince dostania się do przedszkola :) buźka laseczki i piszcie kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No I jestem podwojna czerwcowa mamusia :) Elenka urodzila sie dzis (19.06) silami natury, a od pierwszego bolesnego skurczu do ujrzenia dziecka minelo 2.5 h :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURFITKO GRATULACJE KOCHANA!!! OBY ELENKA ZDROWO ROSŁA I NIEDALA POPALIC MAMUSI!! CALUSKI DLA NINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje surfitko !!!!!!!!!! niech mała rośnie duża i zdrowa !!!!! buziaczki dla Was :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Surfitka GRATULACJE !!!!!!!!! Widze , ze wy tez bedziecie obchodzic urodziny obu dziewczynek na raz , do czasu .... ;) Ewelona , moja Gabi to grzeczna jak w jest w przedszkolu a jak jest w domu to zwrot o 180 stopni , ostatnio ulubionym jej powiedzonkiem jest " wkulwia mnie to"...... :( Ewcia , to Liwunia bedzie rzadzic chlopakami ;) Trzymajcie sie wszystkie mocno , postaram sie czesciej do was zagladac Pa Kurcze, nie pamietam hasla, ale bede probowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć co u was już prawie nikt nie pisze u nas ok kuba rozrabiaka mała zaczeła robiść na nocnik siusiu i kupę a wiki pyskuje jak nikt na świecie ja nadal w domu-jeszcze rok jak mała pójdzie do przedszkola i do pracy pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz topik umiera :( szkoda :( ciekawa jestem co tam u Was dziewczynki i jak dzieciaczki i czy może jeszcze któraś z nas jeszcze się jakiegoś dzidziolka dorobiła :) może hanio ? ja mam w domu czasami urwanie głowy z tą moją trójcą :) męża całymi dniami nie ma bo sezon choinkowy trwa a więc cały dom na mojej głowie :/ dzieciaki odpukać naszczęście zdrowe.. Liwusia wszystkiego ciekawa i wszędzie zagląda,po schodach chodzić chce :( Eryczek też mały smyczek ;) a Oskar to już taki poważny się zrobił.. a w szkole masa nauki a więc często siedzę razem z nim nad książkami. Laseczki pozdrawiam Was bardzo serdecznie i jak będziecie miały czas to skrobnijcie co u Was :) pa,pa buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kochane. Widzę, że sporo mamusiek ma juz dwojke, trojke dzieciaczkow. Ja 26.09.2012 urodzilam drugiwgo synka Piotrusia. Zdrowy, rosnie i ślicznie sie usmiecha. Pozdrawiam wAS CIEPLUTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obzartuszek
pisalam z wami jako kirysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero znalazlam ten topik, urodzilam coreczke 9.06.2008r ma na imie Nikola. Udzielam sie w Temacie luty 2012 poniewaz urodzilam synka. I tak wlasnie pomyslalam ze moze jest taki temat odnosnie czerwca 2008. X POZDRAWIAM dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero znalazlam ten topik, urodzilam coreczke 9.06.2008r ma na imie Nikola. Udzielam sie w Temacie luty 2012 poniewaz urodzilam synka. I tak wlasnie pomyslalam ze moze jest taki temat odnosnie czerwca 2008. X POZDRAWIAM dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero znalazlam ten topik, urodzilam coreczke 9.06.2008r ma na imie Nikola. Udzielam sie w Temacie luty 2012 poniewaz urodzilam synka. I tak wlasnie pomyslalam ze moze jest taki temat odnosnie czerwca 2008. X POZDRAWIAM dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Ktoś tu jeszcze mnie pamięta? Widzę, że temat ginie śmiercią naturalną - nikt nie ma czasu, ja również :( Nie mogę się zalogować bo nie pamiętam hasła ale to ja el-mir-ka, urodziłam Kaję 09.06.2008 roku. Mam do Was pytanie dziewczyny, czy próbujecie odroczyć swoje dziecko od szkoły? Jeśli któraś jeszcze mnie pamięta to błagam pomóżcie bo czas nagli a ja jestem w kropce gdzie się udać. Pojadę nawet na drugi koniec Polski z małą jeśli tylko będę miała pewność że dostanę to odroczenie. Trzymajcie się kochane, wciąż pamiętam jak przeżywałyśmy każdy poród po kolei paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Jest tu jeszcze ktoś??? Jak tam wasze dzieciaki? Elmirka, my idziemy do szkoły. Nie próbowałam odraczać, po co?? Cała klasa będzie takich sześciolatków, jakoś damy radę. Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia78
Witam kochane jak tam wasze dzieciaczki chce wam powiedzieć ze moja starsza Zuzia jest w ciąży i w grudniu zostanę babcia pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×