Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

surfitka, ja tam jestem bardzo przeciwna uznawaniu zwykłego klapsa za jakiegś katowanie... przesada straszna! przepraszam bardzo,... ale nie można przeginać ani w jedną, ani w drugą stronę! toż to czysta głupota!!! wysłałam na pocztę parę zdjęć z minkami Rubenka :) i idę spać, bo lecę z nóg... jestem dziś zmęczona jakbym w ciąży była... ale mało prawdopodobne, bardzo mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dodałam na bobasy pl kilka fotek julki link w stopce ponizej. Byłam dzis u pediatry po masc na te potowki bo mnie denerwuja i przepisał robiona juz jej zapodałam mam nadzieje ze bedzie poprawa. Byłam dzis u fryziera bo w niedziele wielkie Swieto Julcia ma chrzest,kupiłam sobie dzis struj zeby jakos wygladac,Julci wrocił narescie apetyt jestem taka szczesliwa je teraz bebilon 2 podaje jej jogurciki nestle od 9 miesiaca czyli odpowiednie do wieku i nic jej nie dolega ufff jak ja sie ciesze. Co do nocek to ciag dalszy pobudek ja nie wiem kiedy ona zacznie normalnie sypiac ,nie dosyc ze sa dwie pobudki w nocyyu to wstaje o 7 rano chyba ma budzik bo codzien tak wstaje mowie wam z zegarkiem w reku 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ewcia -- wielkie gratulacje dla Erysia za pierwsze kroczki. Całą rodzinką jesteśmy z niego dumni :D No i bez sensu jest takie porównywanie, jo to się cieszę i chwalę dziećmi siostry, a nie, że moje lepsze. Wszystkie kochane. Hanio.k -- gratulacje dla Rubiego, wiem jak się cieszysz, bo pamiętam swoją radość z takiego wyczynu!!!!🌻 To bardzo trudne dla dziecka, a mały zdolniacha się jej nauczył brawo brawo!!!!!! Mierzejka -- ja bym chyba wyszła i powiedziała, że wychodzę bo Miłosz śpi, a Ania może go obudzić, żeby om dać do myślenia. Ale nie przejmuj się Ania na pewno jest mądrzejsza, cudniejsza i słodsza ;) więc co tam hihi Agula -- rozumiem Cię, też chętnie poszłabym do pracy. Tyle, że jak mam nerwy to teściowa bierze Kajkę i mam 5 minut dla siebie. A co do tłustych włosów i lenistwa do makijażu to witaj w klubie, no teraz muszę, bo ładna pogoda więc codziennie się wychodzi. :P Surfitka -- powiem Ci, że w Polsce jest masakra z miejscami, a o żłobku to można pomarzyć co najmniej 10 m-cy się czeka. Trzeba zaklepywać minimum rok szybciej. Jeśli chodzi o przedszkole domowe to moja siostra się dowiadywała, bo przecież ma trójkę własnych. Fajne pieniądze państwo na to daje, ale tak. Musisz mieć co najmniej 5 dzieci, z czego chyba 3 nie swoich. Metraż nie wiem jaki, w kuchni 3 lodówki, bo inna na nabiał, mięso i coś tam jeszcze. Osobną łazienkę, pokój do zabaw i pokój do spania. Jakieś specjalne zabawki edukacyjne itd... są jakieś tam normy, załatwić pozwolenie ppoż. sanepidu. Ale to wszystko to nie wiem na 100% więc się na tym nie opieraj na maksa, tylko mnie więcej to co wiem to napisałam. Co do smoczka to ja nie pomogę za wiele z praktyki, bo Kajcia sama odrzuciła jak miała nie całe 3 miechy ale za to doi paluszka :( a to ponoć gorsze dla ząbków i ciężej oduczyć. Moja siostra oduczała córcię w ten sposób, że po prostu jej nie dała i wyrzuciła, żeby się nie złamać podczas jej płaczu. Miała wtedy roczek. Pierwszy wieczór tragedia niesamowita, drugi też masakra, a na trzeci tylko troszkę marudzenia, po kilku dniach spokój, ale na początku 2h płaczu i histerii. Surfitka -- przyzwyczajaj się, od teraz będzie już tylko gorzej ze zmianą pieluchy. Kajka mi cyrk za każdym razem odstawia, a jak ją przytrzymuję na siłę to drze się jakbym jej wpieprzyła właśnie. Tyle dobrze, że ona robi kupkę w nocnik, więc tylko z siuśków. A dziś Kajkę przebierałam bez maty na kanapie i mam zasikane łóżko :( zlał się mały potwór, a pół sekundy bez pieluchy tylko była. Kasia moja Kajka też wstaje w nocy, wtedy bierzemy ją do siebie. Wstaję cała połamana pomiędzy 6 a 7, częściej bardziej koło 6, więc wiem o czym mówisz. Kwestia przyzwyczajenia i życia nadzieję, że kiedyś się wyśpimy ;) Moja Kajcia już świetnie wstaje z leżącej pozycji, myk myk i stoi w łóżeczku i woła, że już nie śpi. Wczoraj wywaliła doniczkę z kwiatkiem ale nikt nic nie mówił, żeby się nie wystraszyła, zabraliśmy ją i posprzątaliśmy. Cwaniara jedna już wie, że nie może pstrykać przy wideo i dvd to podchodzi wystawia rączkę i patrzy na nas, jak mówimy nie to ona sama sobie nununu pokazuje i łapie hehe śmiesznie to robi ale nie możemy się śmiać bo się nie oduczy. No i nauczyła się, że jak czegoś nie ma to mówi \"ma\" ale to chyba pisałam nie pamiętam. Miałam wysłać fotki Kajci na interię ale okazało się, że dawno jej zdjęć nie robiliśmy - muszę nadrobić. No i następne pół kilo mniej :D:D:D hehe ale mam radochę mówię Wam. Już 8.5 nie mogę się nacieszyć to liczbą hihihi Od jutra mam w planach zacząć się uczyć do obrony licencjata, ciekawe czy plan się uda ;) ale jak trzeba to trzeba. No i małżon mnie zmolestował i będę kończyć kurs prawa jazdy co zaczęłam trzy lata temu. Jeszcze nie zaczęłam się uczyć a już mam dość bleee Dobra idę chyba zaraz spać, mąż ma ochotę ale nici z tego hihihi niech se nie myśli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, chcialabym lapac kupke na nocnik, ale poki co jeszcze sie nie udalo. Siku jak posadze to zrobi, a z kupka nie wyszlo :( Ale probowac bedziemy. A przy przewijaniu to juz dawno sie pieklila, krecila itp. Ale ostatnio przechodzi sama siebie w tej ruchliowosci - juz nie moge powiedziec, ze mam opanowane dziecko bo jest wszedzie w domu ! :P Gratki z powodu utraty wagi, pozazdroscic :) Haniok, ja tez uznaje klapsa za cos normalnego, a nie lincz :P Ale wiem, ze niekotrzy uznaja tzw. bezstresowe wychowanie i nie karza dzieci..a potem te dzieci takie cyrki odstawiaja ze szok. Ja sadze, ze dziecko powinno miec jakies autorytety, powinno byc karane i nagradzane. Jak mi to wyjdzie w praniu sie okaze ;) Poki co rozpuscilam jak dziadowski bicz. Robi ze mna co chce. Telewiorem tez wie ze nie wolno pstrykac..to poki co krzyczy jak jej zabraniam :o A co do tej kupki wczoraj to mowie jej \"fuj\"...a ona do mnie \"gdzie?\" :o Nie mam pytan. Pyskate to takie. Ja nie wiem czy ona wie co mowi, czy jej sie tak wyrywa, ale ojca swego to tak przedrzeznia z minami i gadaniem, ze mi rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorną porą mała już spi a starszy wykorzystuje bo ma ferie ale zaraz go pognam bo sie przyzwyczaji za bardzo:):) Zrobiło sie cieplej i już w domu mam jakieś dziwaczne robactwo feeee:(:( Surfitka na pewno że wszystkie ale jestem zachwycona ile ona w tym wieku potrafi mówić i pokazywać...to ci Ninka numer zrobiła moja jak narazie jest grzeczna przy przescielaniu troche mam problem jak jej rajstopki zakładam.. el-mir-ka super z tą wagą daj znać co ty stosujesz że tak chudniesz..Ja z moim Kubusiem mialam problem z dytkaniem paluszka on od urodzenia nie tolerował smoka a jak skończył 3 miesiące to paluszek zaakceptował.No i tak mu zostało do 3 roku życia.Co ja się namęczyłam żeby go oduczyć a co najgorsze to mu się odkrztałcał.Byłam u lekarza kazał smarować niedobrymi zeczami ale on sobie wycierał i dalej dytkał.potem zawiązywałam bandarzem tez nie pomagało ,krzyki to samo.No i wkońcu przestałam zwracać na to uwage i samo mu przeszło.Moja Jula teraz ma smoczek tylko przy zasypianiu przez 10 minut a śpi dwa razy dziennie to mysle że jej tak nie zaszkodzi.w ciagu dnia to niewie co to smoczek.Próbowalam ją położyć bez smoczka pare razy to był krzyk jak cholera i nie mogła przez godzine zasnąć wiec się poddałam i dostała.Chociaż z dwojga zlego wole żeby smoczek miala niz palucha dytkała bo smoczek się zabierze a palucha nie hi hi hi Ale jak by co bede próbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie poszłam spać, siedzę na allegro hihi ale oczy już mi lecą. Martusia masz rację z tym palcem, nie zabierze się go, zawsze jest na zawołanie :( a co do dietki to stosuję dietę Dukana. Mam w planie w ciągu roku schudnąć ze 20-25 kg mam nadzieję, że się uda :) Surfitka ja kupkę rano łapię jak wstanie to zawsze robi, a w dzień bardzo rzadko no to wtedy w pieluszkę. W dzień już jej raczej nie sadzam, jakoś nie ma okazji ;) bo jest z reguły tylko jedna kupa dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Surfitka strasznie mądra Twoja Nincia - super!! Musisz mieć ubaw z tych jej tekstów, choć nie chcę być złośliwa ale to chyba przez przypadek ;) A co do klapsów to ja też mam takie zdanie, że trzeba karać ale i też nagradzać, chwalić i doceniać. A bezstresowe wychowanie kończy się wezwaniem Superniani (nie wiem czy znasz ten program ;) ) Teraz na serio na 100000% idę się myć i spać paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, ja tez uwazam ze na 99,9% te jej teksty to przypadek. Tak jej sie wstawia po prostu :P Ale mama, tata to ze zrozumieniem. Mama zawsze jest wzywana jak cos sie dzieje :o na ratunek, a tata jak wraca z pracy i do zabawy. Moja mame tez zawsze wita okrzykiem baba :D A i ostatnio nauczyla sie mowic bam..skoro robi to 100 razy w ciagu dnia, to juz wie :D A z kupka to my mamy nieregularnie a teraz przy zebach to nawet 3-4 male w ciagu dnia. Ciezka sprawa, moze jak juz wyjdzie komplet zeboli to sie poprawi i bedzie o stalej porze. Dobrej nocki wam i dzieciakom zycze i dlugiego spania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej stawiam poranną kawusię :) Surfitka wierzę, że na pewno Was woła tak jak mówisz bo w tym wieku małe geniusze tak jak Twoja Ninka potrafią to opanować, zdolniacha mała Ci rośnie. Jak ja pytam Kajcię gdzie tata, mama czy baba to zawsze rączką pokazuje dobrze. Aaaa no i też mówi czasem \"ba\" jak u padnie, bo my mówimy bach a ona sama ba hihi. Ja zaraz obejrzę Brzydulę i zostawiam Kajcię teściowej lecę załatwić nam działeczkę taką owocowo warzywną, żeby trawkę posiać dla Kajci. Potem do biura pracy bo się zarejestrowałam jako bezrobotna w sprawie ubezpieczenia muszę się dopytać, a jak przyjdę to MUSZĘ siąść do nauki. Więc miłego dzionka życzę Wam mamusiom i dzieciaczkom papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.U nas super,swieta sie udaly , a maly byl grzeczny.Najbardziej obawialam sie nocek,ale spal pieknie jak u siebie w domku,bo mielismy lozeczko turystyczne ze soba,w dzien spal tez pieknie,ladnie jadl,wiec nie mielismy nieprzyjemnych niespodzianek,mozemy wyjezdzac ,bo maly sie dobrze sprawuje w obcych miejscach.Podroz zniosl tez swietnie,mimo ,ze na 8 godzin jazdy ,tylko 3 przespal,nie marudzil.Co za dziecko mi sie udalo:) U nas nowosci nie mamy,maly raczkuje jak burza w dalszym ciagu,wszedzie wlazi i musze miec oczy w dupie hehehhePrzypominaja mi sie wasze slowa,ze tak bedzie i jeszcze zatesknie za jego lenistwem i rzeczywiscie ,nie nadazam za nim.Musze zakupic bramki na schody,bo u nas czycha wiele niebezpieczenstw,normalnie nie moge go na chwile zostawic.Probuje stawac przy meblach i boje sie go zostawic samego na razie.Rpzwija sie swietnie moim zdaniem ,naprawde nie bylo czego sie martwic:P Mierzejko,goba martusia,wasze tez niedlugo rusza do przodu wtedy bedzeicie mialy dosyc hehehehe Jesli chodzi o smoczek to tez nie pomoge,bo kuba nie uzywa smoka jak skonczyl 2 miesiace,sam odstwail . Jesli chodzi o kilosy to nie przytylam:P ale i nie schudlam :P Zebow mamy 8,ale chyba szykuja sie 3:) Surfitka ,ja z moim od dawna mam problemy z przebieraniem,jak ja tego nie lubie!!!!!!!!!!Tak wariuje,ze pieluche zmieniam mu doslownie 5 minut,bo wygina sie na wszystkie strony,a tez najbardziej denerwuje mnie jak zrobi kupe,cala pupa jest brudna,a ten przewraca sie na brzuch i wywija,no ale coz nerwy szybko mijaja i kitlosimy sie potem razem chwilke na lozku,:PKuba uwielbia wszelkie przewracanki na naszym lozu:P Dzisiaj znow piekna pogoda wiec pol dnia spedzimy na powietrzu:P Kochane gratki dla maluszkow za postepy i dla Erysia za samodzielne chodzenie,super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałyki u nas nocka super tylko pogoda z ana nie za ciekawa kurcze ponuro z domu nie chce się wyjść ale może potem się coś poprawi:(:(:( W niedziele szykuję sę na gości bo Kubuś ma urodziny to musze jakiś torcik upiec, ciasto zrobić i jakieś sałatki.Więc robota zacznie mi się od soboty rana i musimy jechać na zakupy dla Kubulinka bo mi ze wszystkiego powyrastał.A za tydzień w niedziele znowu ma organizowane urodziny dla dzieci z klasy.Robimy mu na basenie troche mam stresa bo bedzie ich 16 a mój język jeszcze nie jest zbyd dobry ale mam nadzieje że jakoś dam rade hi hi hi el-mir-ka poczytałam sobie troche o tej diecie i też się na nią zdecyduje wyglada dość fajnie bo nie ma tam jakiś rygorystycznych zakazów.No i dużo rzeczy można jeść.Troche obawiam sie tego efektu jojo bo nigdy nie stosowałam żadnej diety bo mam bardzo słabą wole.Ale biore sie za to od 20 kwietnia.Zrobie sobie meni na cały dzień i jakoś mam nadzieje dam rade...Jak bys mogła mi coś doradzić to napisz mi na mejla żeby tu dziewczyną głowy nie zawracać marta.brzozowska@poczta.fm za wszystkie rady bede bardzo wdzięczna.... gosiek już się boje na samą myśl bo teraz przy pełzaniu się przy niej nalatam bo już wszędzie wejdzie wszystko ruszy.Ostatnio mi wyrwała kabel ze ściany od telefony bo był gwozdzikami przypięty do listwy no i wszystko do tej buzi bierze normalnie katastrofa Pozazdroscic ci tylko tej pogody przyślij troche ciepełka do nas:):) Uciekam skoczyć na interie pooglądać zdjęcia bo dawno tam nie byłam i wrzuce kilka swoich to narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co takie pustki??? zaglądam i zaglądam a tu nic! lecę zasiać warzywka na grządki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Hanio , chyba wszystkie ucieklu na dwor :) My tez do poludnia siedzialysmy na placu zabaw a teraz Gabrysia spi. Mialam brac sie za brzuszki, ale taaaaaak mi sie niechce buuuuu Wieczorem ide z Kamilka na urodzniny do jej kolezanki, a tatus bedzie z Gabrysia i ma polozyc ja spac, zobaczymy jak mu to pojdzie ;) Impereza zaczyna sie dopiero o 18 :O , ciekawe jak takie 3-latki dlugo wytrzymaja . A moze mamusi o to chodzilo, aby szybko pozbyc sie gosci :P Moja tez cyrki odstawia przy zmianie pieluszki. Na przebieralniku to jeszcze jak cie moge, ale na lozku czy podlodze to sprawdza moja szybkosc ;) , zazwyczaj konczy sie tak, ze zakladam jej pieluche na stojaco :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, ze wiosna w pelni :) My tez chodzimy do parku, ale wieczrokeim dopiero. Mojej mamie sie nie chce chodzic z Nina :( Emirka, twoja Kajunia przezdolna dziewczynka ze tak wszystko ladnie pokazuje :) Hanio, sliczne minki robi twoj synus :D Martusia, dasz rade z tymi urodzinkami :) A ile juz mieszkacie w UK? Jezyk przyjdzie z czasem. gula, moja by nie zostala z mezem na wieczor. Juz widze ile placzu by bylo :P Ja zapracowana, jak zwykle ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) gosiek dzięki za kawusie - mmm pycha :) Ja nadal zakatarzona :( na dodateg zjeżdzałam wczoraj z zjeżdzalni i nie wyrobiłam w piaskownicy i wyleciałam po za nią :O łapami hamowałam na żwize i teraz moje dłonie wyglądają masakrycznie :O wbiło mi się pełno drobniutkich kamyczków :( boli mnie strasznie :( och.....jestem stara i głupia :O Eryczek pomalutku stupta sobie :) wczoraj ślicznie z Oskarkiem bawił się w piaskownicy :) dziś coś pogoda się popsuła,chyba będzie padać a więc będziemy siedzieć w domku :( elmirka Kajunia to kochaniutka zdolniacha :) martusia dasz sobie rade :) hanio Rubenek to prześliczny chłopczyk,super robi minki :) agula jak po imprezce ?? milka,mierzejka,ewelona,aisha,pom.mama,beja,demiluna,goba co u was słychać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu puchy!Przywoluje wszystkich do porzadku dziennego,gdzie jestescie???????? U nas pogoda w miare,ale wietrznie.Poza tym wszystko ok. Ewcia🖐️ Wspolczuje wypadku na zjezdzalni,starosc nie radosc hehehhe zartowalam oczywiscie,pewnie dzieci mialy ubaw z Ciebie jak ten upadek zobaczyly,ja w pierwszym momemncie bym sie smiala,jakbym cie tam widziala,wiem ,wiem ,zolza jestem,ale zarty mnie sie trzymaja,pozdrawiam i kuruj raczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas ok duzo czasu spedzamy na dworze a do tego mały malo śpi wiec czasu na kompa nie za dużo pozdrawiam was serdecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, ja tez wypelnie swoj obowiazek i podpisze liste obecnosci :Ppotem sie rozpisze wiecej, bo teraz spadam na dwor z moimi diabelkami, a wybrac sie z nimi to nie lada zadanie ;) pa pa do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie :) ostatnio mam bardzo mało czasu na pisanie, bo Mati prawie nie spi w dzien. Robi sobie drzemke pol godziny, ledwo zdaze ogarnac w domku. Gratulacje dla wszystkich maluszków postepów ruchowych U nas ok, Mati smiga na czworakach po całym domku, interesuje go doslownie kazdy zakamarek :) Dzisiaj bylismy na rehabilitacji i Pani powiedziała, ze Mateusz slicznie siedzi, prosto, siada z kazdej strony :) ładnie sie podpiera przy upadkach nawet do tyłu :) Wszystko sprawdzila :) Juz staje w lozeczku i przy meblach. A jaka ma radosc przy tym :) Jednym slowem wszystko ok. A najlepsze bylo to, ze jak go posadzilam dzisiaj na macie u rehabilitantki to przez 10 min ruszyc z miejsca nie chcial :) Tylko siedzial i sie przygladal otoczeniu :) i smial sie z nas :) A z nowosci - wreszcie kupujemy dzialke :) Wprawdzie bedziemy mieszkac 30 km od Poznania, ale za to w slicznym miejscu, na obrzezach malego miasteczka. Mati bedzie mial bliziutko do szkoly i do gimnazjum, moze z 5 min drogi. Bardzo mi zalezalo na tym, zeby wlasnie szkola byla blisko, wiem jak to jest dojezdzac i jakie to uciazliwe :) Ewcia, kuruj sie kochna i wracaj szybko do zrówka :) i gratki dla Erysia za pierwsze kroczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa mamo, grtaulacje z powodu zakupu dzialeczki :) Oby budowa poszla szybko i bezproblemowo :) Gratuluje Matiemu osiagniec i ciesze sie ze tak ladnie sie ruchowo rozwija :) Ninka slicznie stoi trzymajac sie za jedna raczke, i zaczyna stawac bez trzymanki - potrafi ustac kilka sekund :) Zauwazylam ogromny postep u niej w tym miesiacu, opanowala siadanie, stanie, raczkowanie, chodzenie za rece..naprawde duzo :) A i wczoraj wreszcie zaczela mi kosi robic :) Poki co z taka doza niesmialosci i niedlugo, ale grunt, ze wreszcie klaszcze to brawo :D Ewcia, Erys jest niesamowity 🌻 A ty mama gdzie na zjezdzalnie sie wybralas ? Ja tam na takie cuda nie wchodze bo by sie pode mna zlamala :P Dobrze, ze nic wiecej ci sie nie stalo. Wlasnie Elmirka, napisz jeszcze raz jak sie ta twoja dietka nazywa ? Agula, moge sie tylko domyslac ile czasu zajmuje ci wyjscie do parku ;) Ja wiem ile mi zajmuje z jednym :P A i chcialam napisac, ze moja madralinska corka nie lubi nic jogurtowego - tych pysznych bezek tez. Mieszam jej z tymi chrupeczkami Gerbera..wczoraj jej dalam bananowe i czeresniowe wymieszane i 3 bezki w tym..wyjadla najpierw chrupki bananowe, potem czeresniowe..a bezki zostaly :P Buziaczki dziewczynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,gratulacje dla matiego,super chlopaczek,a tak sie mamusiu martwilas heheheh tak jak ja:P i po co nam to bylo??????ale to naturalne,ze mamusie mrtwia sie o wszastko. Gratki dla Ninki rowniez ,piekne postepy!!!!!!!!!!!!!!!!Mysle,ze niedlugo pojdzie samodzielnie na nozki. Poki co,ja jestem rowniez zadowolona z rozwoju malego i nie narzekam juz:P Robi to samo co Mati ,sa na tym samym etapie jak zauwazylam,ale moj jeszcze jest troszke chwiejny jak stoi,ale radzi sobie i trzyma rownowage. kuba juz dawno robi kosi kosi,tak mu sie to podoba,ze naokraglo klepie w raczki i sie cieszy,robi tez papa,czasami czesc i przybija pione czasami. Mowi mama baba tata ,ale bez zrozumienia jeszcze ,bo nie wola nas w ten sposob,jak chce zwrocic na siebie uwage to krzyczy eeeeeeeeeeee, albo eejjj.W ogole zrobil sie jakis szybki i bystry,jak chce cos zdobyc to idzie po trupach,moj zuch!!!!!!!!!!! Ewcia jak rece,bola jeszcze????????????????????????:P Ja tam tez nie wlaze na zjezdzalnie wstydu bym narobilam jasiowi jakby mama spadla hehehehehe:P Dzisiaj obcielam Kubie grzywke:P wyglada smiesznie ale ladnie:P jakos sie zmienil,niby tylko kawalek grzywki, a nie wyglada juz tak \"bejbikowato\" tylko \"chlopczykowato\",ale uzylam okreslen:P Kuba znow je ladnie zupki,okres malego buntu minal od swiat.Probowal tez serka wiejskiego,parowki i salatki jarzynowej:P Jeszcze kilka innych rzeczy,dopiero zaczynam teraz powoli eksperymentowac,wczoraj zjadl kawalek czekolady z jajka niespodzianki.Nie jestem zwolenniczka slodyczy u dzieci,ale dalam mu celowo ,bo chcialam zobaczyc czy nie dostanie wysypki,no i nie dostal:):):) Daje powoli poprobowac mu z naszych talerzy troszke,niech chlopak poznaje smaki:P,wczesniej plul,a teraz je chetnie.Na razie sa to male ilosci ale ciesze sie ,ze nie wybrzydza;) Pozdrawiam dzieciaczki i mamy.Moje juz w lozkach,a man w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie troche czasu :) mala spi, obiad nastawiony a ja moge cos spokojnie skrobnoc Naprawde, wyprawa z nimi to nie lada zadanie :) zanim zaloze jednej buty to druga juz swoje sciagnie, stoimy na schodach a Kamilka wraca sie siku albo jakos zabawke itd itd Wczoraj impreza nam sie udala, ale o 20 wiekszosc 3-latkow byla juz zmeczonych i marudnych :O . Bylismy w salonie, gdzie kazde dziecko wybieralo sobie futerko pluszaka a potem pani wypychala je , wkladala serduszko i dostawalo sie akt urodzenia dla miska z imieniem i danymi osobowymi ;) Potem byla pizza i tort w pizzeri . Byla tez babcia dziewczynki ktora miala urodziny a ta babcia niedawno przyjechala do stanow i za glowe sie lapala, jak to dla takiego malucha wyprawiac takie impezy . Mnie w czerwcu tez czeka przygotowanie urodzin, na szczescie bedzie jedna impreza dla dwoch panien :P Tatus spisal sie rewelacyjnie, wziol mala na spacer a potem uspil , obylo sie bez placzu czy telefonow . Tylko pizame zalozyl jej tyl na przod :D Ewcia, oj to poszalalas na slizgawce ;) Kurcze, mialam miec czas na pisanie a tu ciagle Kamilka cos chce :( Pisze tego posta juz z godzine Pomaranczowa mamo , ciesze sie razem z toba, ze Mati ladnie sie rozwija i z kupna dzialeczki :) , to kiedy zaczynacie budowe ?? Surfitka, Ninka bardzo ladnie sie rozwija , a ty doczekalas sie klaskania :) Gabrysia lubi te bezy jogurtowe, choc nie powiem aby za nimi przepadala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis tez pozjezdzalam ze slizgawek , ale obylo sie bez tragedi :P Musialam, bo Gabi strasznie sie napalila , a samej jej przeciez nie puszcze jeszcze, no to zjezdzalysmy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula,gratuluje sprawnosci:P Moze i ja sprobuje,albo lepiej puszcze meza hehehhe,przynajmniej bedzie smiesznie jak wywinie orla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×