Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepewna23

Nie chcę tego ślubu!!

Polecane posty

Gość niepewna23

Jest ze swoim narzeczonym ponad 6 lat,jestesmy zaręczeni od ponad 2 lat.Sala, zespół, fotograf - wszystko ustalone...a ja im bliżej slubu tym bardziej jestem niepewna.Pojawił się w moim życiu chłopak, któremy sie oddałam.Czemu?Powodem była niepewność, rutyna, monotonia w łóżka.Zmuszałam się do sexu ze swoim narzeczonym( chciał co dziennie), tłumaczył to tym ze tak rzadko się widujemy ze musi się mną nacieszyć( pracuje on w Anglii). Wybudował mi dom... chce kupić mi auto ... teoretycznie mogłoby się wydawać ze to bajka ale mnie przestało to pociągac... Za szybko się z nim związałam miałam 16 lat... nie użyłam imprez niczego.Chcę się jeszcze bawic... Boję sie co powiedzą inni kiedy bedę chciała odejść ... w ogóle jak to zrobić jak wszystko już ustalone... :( Najbardziej mi przykro kiedy pomyślę o tym jak kiedyś było nam dobrze ...mamy tyle wspomnień.Tak bardzo chcieliśmy mieć dzieci ...Ale to już nie to ...Wygasło -bum- koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes jeszcze bardzo młodą osobą i związalas sie z kimś na powaznie byc moze zbyt wczesnie. Mysle, ze powinnas to jak najszybciej zakonczyc, skoro nie czujesz sie z nim szczęśliwa. Lepiej odejsc przed slubem, niz potem sie męczyc i ranic tę drugą osobę. I nie przejmuj sie opinią innych, to jest przeciez Twoje zycie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się określ zanim będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się określ zanim będzie
za późno miało być ;) wyjedź na tydzień albo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Do Stokrotka Mała- dziękuję Ci za te słowa ale myślę ze nie jestem znów taka młoda :) Fakt mam 23 lata ale tyle lat przy boku jednego mężczyzny postarzało mnie o dodtakowo 10 lat :) Nie no może teraz żartuję ale mimo ze nie narzekam na brak powodzenia to obawiam się ze nie znajdę już nikogo kogo umiała bym pokochać tak jak pokochałam jego...Generalnie zawsze chodzi o sex Weź się okresl zanim bedzie za pozno - kurde tylko jak to zrobić by nikogo nie zranić?:( Zresztą wydaje mi się ze on nie bedzie chcial odejsc co mi kiedys powiedzial " jestem jego tylko jego" :( "Wyjedz na tydzien" - chyba nie muszę ... tak jak wspomnialam spotykamy się bardzo rzadko ( raz na 3 miesiace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się określ zanim będzie
"kurde tylko jak to zrobić by nikogo nie zranić?" nie da się chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
komiczne - wlaśnie to jest standardowa sytuacja związków od zawsze ...Gdybym mogła cofnąć czas to nigdy bym się nie wiązala w tak młodym wieku... Tak jak jest czas rodzenia i umierania tak samo jest czas młodości - ja jej nie miałam dopiero teraz zaczęłam jeździć na balety jako stara dupa i jest czas zakładania rodziny...Zrozumiałam to zbyt póxno ... już w wieku 18 lat cieszyły mnie wspólne noce sniadania i obiady ...Za wcześnie ... Na to przychodzi najlepsza pora po ślubie bo w przeciwnym razie nie ma sie z czego cieszyc pozniej ...bo wszystko sie przerabialo przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Nie da się tego zrobić bez zranienia Twojego narzeczonego i innych osób. Musisz się zastanowić, czy po pół roku nie będziesz miała i tak dość, i nie rozwalisz tego z większym hukiem..? Trzeba być szczerym wobec siebie i innych. Budowanie na kłamstwie skończy się zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boluśśśśśśś no pogieło cie ,kolejny chory facet, jeszcze kemieniem ją rzuć, a co do pytania to jeszcze z tysiac razy sie zastanów albo wiej od tego narzeczonego gdzie pieprz rośnie bo potem bedzie za późno,chyba że odpowiada ci rola uległej żonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się określ zanim będzie
sluchaj...moze gdy zwiazalas sie z tym facetem bylas dzieckiem ale teraz juz nim nie jestes podejmij dorosla decyzje i pamiętaj - ze w kazdym wypadku poniesiesz powazne konsekwesncje tej decyzji ale na tym polega life, co zrobic przede wszystkim mysli o sobie, bo i tak nikogo poswięcaniem sie nie uszczęsliwisz, wrecz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Bolesław z Rypina - najłatwiej jest kogoś oceniać ?Prawda?..Zdradziłam bo dla niego ważniejsze sa wyjazdy do tej zasranej Anglii niż bycie ze mną ... Pamiętaj ze zdrada się z niczego nie bierze.Gdybyś byl dla kogos tylko niewolnikiem i własności też bys zdradził Pawel 28 - Niczego od niego nie wzięłam... Mam nadzieje ze wszyscy Ci ktorzy uzyli tutaj słowa dziwka nigdy nie zdradzili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze tego żałować, ale zostaje Ci odwołać ślub i zerwać związek, w którym nie czujesz się w tej chwili szczęśliwa. Ale z perspektywy paru lat wszystko może wyglądać inaczej... Sama powinnaś wiedzieć, jak postąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bolesław z Rypina - najłatwiej jest kogoś oceniać ?Prawda?..Zdradziłam bo dla niego ważniejsze sa wyjazdy do tej zasranej Anglii niż bycie ze mną ... Pamiętaj ze zdrada się z niczego nie bierze.Gdybyś byl dla kogos tylko niewolnikiem i własności też bys zdradził\" Sama się oceniłaś, ja tylko głośno to wypowiedziałem. Mówisz, ze masz dom. A z czego masz ten dom, czy przypadkiem nie z pracy w anglii? co on robi w anglii? odpoczywa? Dupy rwie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore kobiety powinny sie za robote wziac a nie siedziec i czekac az mezczyzna dla jalmuzne, bo wtedy maja za duzo wolnego czasu i dylematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Weź się określ.... dokladnie byłam dzieckiem ..jeszcze do tej pory on się śmieje ze mnie wychował... a teraz niestety zaczęłam patrzec na świat innymi oczami...Skończyłam studia podjęłam satysfakcjonująca pracę i zaczęłam dostrzegac ze nie chcę skończyć jak "ulegla" zonka bez pracy z hustą na głowie z dzieckiem na reku bo tak z moim narzeczonym by bylo ... "Ja mam pieniądze Ty siedz w domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi....
mysle, ze jednak powinnas odejsc, to nie ma sensu jelis jest tak ja piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj kobieto...wiem co mówię :o sama uciekłam w wieku 22 lat po 5 latach \"związku\" - to najlepsza decyzja w moim życiu, chociaż przez pół roku było ciężko jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to ona nie wiem czego chce... na razie jest pod wpływem zauroczenia nowym gachem i całe dotychczasowe życie wydaje sie jej fatalne i koszmarne... jak jej było naprawde bedzie mogła ocenic dopiero z perspektywy czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez chwile ogladalem w miescie kobiet w tv wypowiedz kobiety, ktorej stary od lat jedzi do roboty za granica. Powiedziala ze jak wrocil to zawsze wiedziala czy maz inna bzykal czy nie. Jak wroci jesli sam tam nie uprawial bara bara, to od razu wyczuje co jest grane i jesli jest nerwowy to nie chce byc w twojej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna23
Bolesław - Nie wiem czy tylko i wyłącznie pracuje może i zarywa dupy biorąc pod uwagę jego temperament ...Nie wiem Mial do wyboru życie przy ukochanej kobiecie razem w Polsce przy polskich placach ze średnim standartem życia albo bogactwo z dala od kobiety... Wybral to drugie ...I całe zycie zamierza tam jezdzić... Może jak by Ciebie laska zostawila to byś zrozumial co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna23 >>--> nie wiążę się z dziwkami, wiec twój scenariusz mi nie grozi. Jesteś najgorszym typem chyba z możliwych. Facet napierrdsala na emigracji, zebyś miała dom, żeby zapewnić Ci odpowiedni poziom życia, a ty odwdzieczasz się mu kurrwieniem na boku :o :( Ja jeebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×