Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość ....finka
Unormujmy zbyt szybkie albo nieregularne bicie serca okładami z octu . W tym celu trzeba wlac 2 łyzki do 1 l wody ,zanurzyc recznik ,wyzac ,przyłozyc do piersi i przykryc drugim recznikiem .Okłady zmieniac co godzine .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zioła ..............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Głog --(nalewka )poprawia zaopatrywanie naczyn wiencowych w krew i substancje odzywcze ,zwieksza siłe wyrzutu serca i stabilizuje tetno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
....................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny film widziałem
podnosze bo a nóż zostanie nam tylko takie forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila20-1990
juz za miesiąc sesja. Jak poprawić skutecznie pamięć? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na tttoooo
a co na powiększone węzły chłonne pod pachami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na tttoooo
a na pamięć z tego co wiem, to dobre sa orzechy, usprawniają pracę mózgu, myśle że magnez też jest przydany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebro koloidalne jest silnym antybiotykiem o szerokim spektrum działania. Może znacznie zmniejszyć symptomy i czas trwania prawie każdej infekcji bakteryjnej. Srebro posiada zdolność wiązania się z grupami tiolowymi, co hamuje oddychanie bakteryjne, uszkadza replikację komórek poprzez wiązanie z bakteryjnym DNA. W zetknięciu z wirusem, grzybem, bakterią czy jakimkolwiek jednokomórkowym patogenem srebro koloidalne działa jak katalizator hamując działanie enzymów, które umożliwiają organizmom jednokomórkowym oddychanie. W rezultacie w ciągu kilku minut organizmy te giną. Niektórzy przypisują przeciwbakteryjne działanie srebra efektowi oligodynamicznemu, który polega na tym, że niskie koncentracje jonów niektórych metali działają toksycznie na organizmy jednokomórkowe. Antybiotyczne działanie srebra koloidalnego udokumentowano na ponad 650 różnych szkodliwych mikroorganizmach. Jony srebra nie wykazują toksyczności wobec komórek ludzkich. Co Ty na to finko ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Srebro koloidalne ,zloto koloidalne -mozna przygotowac samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ag100. Srebro Koloidalne można przyjmować wewnętrznie, stosować zewnętrznie na skórę, używać do płukania gardła, jamy ustnej, zatok, irygacji pochwy oraz jako składnik lewatywy. Wewnętrznie – profilaktycznie: do 1 łyżeczki dziennie (ok. 5 ml); – przy przeziębieniach, infekcjach i grypie: cztery razy dziennie 1 łyżeczka (4×5 ml); – przy schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie 1 łyżeczka (2×5 ml); – dla podniesienia witalności: do 6 łyżeczek dziennie (do 30 ml). Ag100. Srebro Koloidalne można stosować wewnętrznie przez 2 miesiące. Po upływie tego czasu zaleca się zrobić kilkutygodniową przerwę. Zewnętrznie Ag100. Srebro Koloidalne stosuje się przez nanoszenie preparatu bezpośrednio na skórę przy pomocy okładów (wyjałowiona gaza nasączona Ag100. Srebrem Koloidalnym), rozpylacza (sprayu) lub po prostu polewając zmienione miejsce na skórze kilka razy dziennie. UWAGA! Nie wystawiać miejsc przemywanych Ag100. Srebrem Koloidalnym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przeciwwskazania: Nie stosować przy uczuleniu na srebro metaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika11
mam pytanko- jak samemu wykonać srebro koloidalne i czy będzie miało taki sam skład i wartoś ć i przyswajalność jak np. z for mor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erikaa
finko.....co byś poradziła na plamienie przed okresem? Hormony miałam badane było ok, nie wiem skąd te plamienia. Poza tym potem okres skąpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Przepis na srebro koloidalne ---na gg ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nalewka z nagietka -do kupienia w aptece .Poprawi prace jajnikow .2x dziennie łyzeczke .Dodatkowo pomocny rumianek w zaburzeniach i w nieregularnych miesiączkach ,skąpych a także w ich całkowitym braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erikaa
finko dziękuję. Czy tą nalewkę z nagietka można cały cykl przyjmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nalewke z nagietka ---mozna przyjmowac podczas całego cyklu .Zmniejsza napięcie przedmiesiączkowe (bolesnosc piersi ).W czasie miesiączki zmniejsza ból.Okresy regularne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici 100
Finko ---jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ,,Sercowców": oczyścić jelito grube,zrobić kilka czyszczeń wątroby, a we wrześniu przygotować nalewkę tybetańską.Ja tak zrobiłam i wszystkim polecam.Sorry,ale żadne zioła tak nie pomogą. Plamienie nie powstaje bez przyczyny, należy zrobić porządne usg wewnętrzne u dobrego (!) specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
...........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
finko a czy mozna zaradzic jakos naturalnie na płonicę bo chyba to mam :( juz wszystkiego szukalam i wkoncu olsnilo mnie ze moje punkcikowate wybroczyny na nodze ktore zlewaja sie w plamy czerwone to efekt z dziecinstwa. czesto mam problemy z nerami i bole stawow chyba stad wnioskuje, ze to plonica. orientujesz sie moze w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Doradze na gg ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia004
finko mam do Ciebie prośbę ,nie wiem co robić.Trzy tygodnie temu miałam chirurgicznie usuwanego gangliona (środkowy palec u reki prawej, na zgięciu palca) i teraz znów mam zgrubienie ,jakby odrastał .Przy zgięciu palca boli ,miałam 2-tygodnie temu ściągane 2szwy.proszę pomóż mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
aa ---jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×