Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia73

Pilnie szukam pomocy domowej-Wroclaw

Polecane posty

Gość Basia73

Bardzo pilnie poszukuje osoby do pomocy w domuu-koniecznie NIEPALĄCA Do obowiazkow osoby nalezec bedzie: SPRZATANIE MIESZKANIA-3 pokoje,lazienka,kuchnia umycie kafli w laziencemkuchni,wc umycie kabiny prysznicoiwej w lazience sprzatanie 2 balkonow wycieranie kurzy mycie podlog mycie okien prasowanie odprowadzenie-przyprowadzenie dziecka z przedszkola ( niecodziennie ) odprowadzenie-przyprowadzenie 2 dzieci do/ze szkoly ul.Krajewskiego ( Sepolno ) nakarmienie namlodszego dziecka ( 2,5 lat ) podczas mojej nieobecnosci. Moje gg 8616887 moj tel.kom.668-521-256 Najczesciej jestem w domu ale zdarza sie,ze musze wyjsc. Osoby zainteresowane bardzo prosze o podanie jakie godziny bylyby mile widziane oraz ile chcialaby zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielodzietna to ile tych bąbli
jest? czwórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia73
Tak,jet czworo dzieci,a czy cos nieodpowiada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia73
Mieszkam na Placu Grunwaldzkim. Dwoje dzieci ( 1-2 klasa ) dojezdza do SP.nr.45 na ul.Krajewskiego- Sepolno ). Sredni synek chodzi do przedszkola kolo domu,namlodszy 2,5 latek jest ze m,na w domu. Prasowania po 6 osobach jest dosc sporo,sprzatania rowniez. Mieszkanie ma 3 pokoje,2 balkony,lazienke,kuchnie,wc oraz duzy przedpokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 590789
Zależy na ile godzin dziennie chcesz zatrudnić.Sprawa nie jest prosta,a nawet trudna..Sprzątanie,prasowanie,odprowadzanie dzieci,przypilnowanie maleństwa podczas Twojej nieobecności..Jedna praca odrywa od tej wykonywanej,trzeba się przebierać,by dzieci przyprowadzić,w międzyczasie stos prasowania,które zajmuje sporo czasu.. Czeka Cię duży wydatek,tu np.10 zł za godzinę odpada,ja bym się nie podjąła za 15 zł.Ale życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława
mam pięcdzięsiunt lat jestem typowu kuru domowu chętnie u pani posprzuntam nawyt srocze:) nawet okurze miotełku kredens lubie sprzuntanie i greomady dziecioków. Miszkom w Pluskowensach mam zazdrosnygo chłopa pijoka i jestem dziewicu jeszce bo ten chłop to uległ kastracji i tylko mnei mo dla gospodary żebym gnoje mu wywolało dam numer swoi komórki jakby była zainteresowana dzwońta w porach po dojeniu jakuś sie dogadoma jak bedzie tra!!! no yo podaje: ino czekajta musze przeszukać kredyns i zapytoć u somsiadki czy nima mojego nr bo żem zapumniała taka już tempa głowa łoj łoj.... no to podaje:603786401 jakgdyby ino się o cóś rozchodziło to poprośta Wiesie do telefonu to mi powiu i tam zara z pola przylete:P tak bedzie najlepi. Ja to ma głowe do intesesów...aaaaaa aaa aaa no to się kuntaktować moza ino prendzy bo latoś już miołom głuche telefuny i nuie chce tak wincy!!! no to pochwa i dozoba (od ksindza proboszcza sie zęm nauczyła:P) no to dowidzenia mój numer już mata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sela9
Pani ta w czasie rozmowytelefoniocznej (dzwonilam ja), zaraz po moim pytaniu, jak dokladnie wyobraza sobie moja prace przez te 6h, rozlaczyla sie bez uprzedzenia i nie odbierala tel. Pozostawiam bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×