Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

GŁOWĄ PO KLAWIATURZE PART.II

Polecane posty

Gość cu d gospodarczy
ftr5ftr45789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cu d gospodarczy
tygfyu 7hjftr4534ftr5hjyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz zdejmę opaskę bo ona mogła sfałszować wyniki :classic_cool: sdsfgthyhgyjhuyjhjhuyhytghuyhyhyu heheh teraz chyba więcej \"h\" ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toratora ty to jednak
masz cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale chyba nie jesteście w pracy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę ..
HAhAHAHaHAhA ZROBCIE TO D D D haha umiejetnosc pisania na klawiaturze !!!! 13:09 *Diamentowa Dziwka* Napisz swoje imie : Palcami: Linda Palcami z zamknietymi oczami : Linda Nosem 89jeq Jezykiem: linda Łokciem: ikn dcfasz Czolem: 0m89 45re Broda: lk,.kilo nmasz ale beznadziejne maskakra nie ? =D ssij '**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w pracy!! dobra lece: Palcami: Magda Palcami z zamknietymi oczami :magda Nosem kqteq Jezykiem: magdxca Łokciem: m sgdfca Czolem: jqty6geq Broda: m azgvdxcaz Spadłam z krzesła hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajne ;)) Palcami: Joanna Palcami z zamknietymi oczami : Joanna Nosem: Joannhswa Jezykiem: Joanna Łokciem: Jlosaznnsa Czolem: UJIo09qwjhjhqw Broda: Jlozsannjmhazs jestem pod wrażeniem :D :D mój język jest tak zwinny że nawet nie przypuszczałam :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja też spróbuję:) palcami: Jola palcami z zamkniętymi oczami: jola nosem: jolkz językiem: to komputer pracowniczy, trochę sie brzydzę:O łokciem:jolosa czołem: jkdswa brodą: hjoioklaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfjkuyhvfgbnmnjh :D palcami: lidka palcami z zamkniętymi oczami: lidka nosem lidka łokciem: .likdfkaz czołem: 0-904o92 brodą: ,.kjcxkjza :D :D:D dobrze, ze jestem sama w pokokju :D ale klawiatury nie poliżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palcami: Martyna Palcami z zamknietymi oczami : Martyna Nosem : marthq Jezykiem: martyna Łokciem: martyna Czolem: jkq1 Broda: maartfrtgn az :D :D :D aaale mam sprytny język i łokieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he eh fajne
Palcami: gosia Palcami z zamknietymi oczami :gosia Nosem:t90w98qw Jezykiem: gosia Łokciem: h;dlosa Czolem: 6593489231 Broda: gklksd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zajawkę na zabawkę
Palcami: Lusia Palcami z zamknietymi oczami : Lusia Nosem:luewqa Jezykiem: luuuuusia Łokciem: lu8sia Czolem: 0-98 :D Broda: l;uszwikazq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×