Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 37- latka

SPA- GDZIE MOZECIE POLECIć, SPRAWDZONE, DOBRE W POLSCE

Polecane posty

Gość GerciaR
Woo, tylko dla kobiet?!?! Sprawdzałam własnie ich stronę, to wygląda CUDNIE! Musze się tam wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaa87
a ja w zeszlym roku co prawda bylam z koleżankami w dosłońcu, podlega ten hotel pod mercure, nie wiem w jakiej formie poszukujecie pakietow, my bylysmy na pakiecie dla przyjaciolek z zabiegami, bylo super, ogolnie hotel sympatyczny i swietny taras przy basenie mozna sie poopalac na lezakach. jest jeszcze drozsza wersja takiego pakietu dla przyjaciolek wiec zaleznie od budzetu kazdy cos dla siebie znajdzie. no chyba ze poszukujecie czegos na pobyt rodzinny to akurat nie przeglądalam ich ofert pod tym kątem ale kilka dzieciakow widzialam wiec pewnie maja cos dla rodzin. widzę ze linkujecie to dla ulatwienia też wstawiam link - moze bedzie dla kogos przydatny :) http://dosloncespa.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukreciak
Ja mogę polecić Talarię pod Warszawą, to naprawdę piękne miejsce! Od jakiegoś czas jeżdżę tylko do nich, a zaczęło sie, może dziwnie, od zwykłej konferencji w tym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKEK
Jak wyżej, Talaria! Super miejsce, super okolica, cudowne stawy, rewelacja SPA - można zafundować komuś w prezencie np. taki weekend, że głowa mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzone i przede wszystkim w dobrej lokalizacji z ciekawą ofertą. To dobre wyzwanie, ale wydaje mi się, że Twoje wymagania może spełnić http://www.uzdrowisko-cieplice.pl/pl/zabiegi-spa, które moim zdaniem bardzo fajnie wpasowuje się w ten klimat a przy okazji ma bardzo tanie i dobre zabiegi. Korzystałem dwukrotnie w ostatnim czasie i za każdym razem byłem zadowolony, więc mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepsze SPA w jakim byłam: http://www.goodtimedayspa.eu/ (w Poznaniu) zdecydowanie polecam, bo bardzo miła obsługa i profesjonalnie przeprowadzane zabiegi. Często zdarzają im się też promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz do Darłowa koniecnznie do spa. Bylam tam kilka razy, swietnie sie tam bawilam i wypoczelam. Przejrzyjcie sobie oferte www.hotel-lidia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam jedno sprawdzone spa, które bardzo lubi eodwiedzac raz na jakis czas! Jezdzimy do www.laskowo.pl/ , bo jest piekny hotel, dobre jedzenie i wysoki standard uslug spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy byłam już w hotelu Grand Lubicz w ustce. Oferta spa jest bardzo rozbudowana, a miejsce urocze. Idealna miejscówka na totalny reset. Najbardziej lubię tam właśnie strefę spa bo mają bardzo dużo zabiegów www.grandlubicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaadamcul
Zdecydowanie Mielno i Medical Spa UNITRAL - blisko morze i cały pakiet doskonałych zabiegów, zarówno dla urody, jak i zdrowa. Osobiście bylam na takich na kręgosłup i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Cenowo - nie jest źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkamówiąmi
Myśmy z przyjaciółką pojechały do Mielna do hotelu spa Unitral - bardzo fajne miejsce. Dobre ceny, świetne te zabiegi i klimat... nie do opisania ;) Pojechałymy tam właściwie z polecenia i warto było posłuchać rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge polecic kameralny sympatyczny salon spa na Mokotowie nazywa się SPA43. Bylam tam na endermologii i czulam sie zrelaksowana, prawie jak w domu. Bardzo mila atmosfera i co najlepsze robia bezplatne konsultacje ;D to ich strona www.spa43.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z przyjaciółką uwielbiamy grandlubicz.pl super hotel i wspaniałe spa.Lokalizacja spa idealna, a zabiegi zróżnicowane. Jedzenie w restauracji pyszne, pokoje przestronne, a obsługa bardzo pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy byłam już w hotelu Grand Lubicz w ustce. Oferta spa jest bardzo rozbudowana, a miejsce urocze. Idealna miejscówka na totalny reset. Najbardziej lubię tam właśnie strefę spa bo mają bardzo dużo zabiegów www.grandlubicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annabel23
Dzień dobry, jestem studentką turystyki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z racji pisania pracy magisterskiej związanej z tematem wątku o medycynie estetycznej i zabiegach w centrach spa, prosiłabym o wypełnienie krótkiej ankiety na temat Państwa preferencji na rynku usług spa. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie tylko ok. 10 minut. Bardzo serdecznie dziękuję za poświęcenie przez Państwa czasu. https://docs.google.com/forms/d/1_5F...YK9mA/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodażonaKrk
W Lubuskim kolezanka mi poleciła, kiedy z mężem chcielismy na kilka dni gdzieś wyskoczyć po slubie. Obije dużo pracujemy, na codzien mieszkamy w duży miescie, więc chcielismy gdzieś się od tego wszystkiego odciąć na kilka dni. I właśnie pojechalismy do tego pałacyku Łąkomin i było cudownie. Dużo zieleni, cisza, spokoj, oddalone od miast, cudowny klimat, do tego spa, więc dla każdego coś dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopoee
Tak jak kto wyżej - UNITRAL w Milenie - rewelacyjne miejsce, do którego chce się wracać. Cudowny klimat, świetna obsługa, która zdecydowanie zna się na tych wszystkich zabiegach, które swoją drogą są arcyrewelacyjne <3 Polecam każdemu z czystym sumieniem. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam połączenie pobytu w hotelu ze spa :) Ostatnio byłam w http://neohotel.pl/ gdzie wyciszyłam się spędzając czas w pięknym ogrodzie i spacerując po spokojnej okolicy, zaś wieczorem zamówiłam mobilne spa z masażami i czułam się jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spa w hotelu Jaworowy Dwór pod Warszawą jest bardzo fajne, dużo zabiegów, wykonywane oczywiście profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgorzataSok
Świetne zabiegi, cudowny wystrój, fajni ludzie - w pałacyku ŁĄKOMIN - uwielbuam ten klimat. Jeździłam już do spa, ale takiego jeszcze nie znałam - cudowne miejsce , będe wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaMarchewkaaa
Pałacyk łąkomin w województwie lubuskim polecam z czystym sumieniem. Bardzo, bardzo fajne i niedrogie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulciaBamb
Rzeczywiście UNITRAL jest godny poelcenia - i cenowo i jeżeli chodzi o standard. Bardzo dobrze wpsominam pobyt w MIlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriamma
Taaak, pałacyk Łąkomin w województwie lubuskim jest rewelacyjne. POlecam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmuntkaa
Taaak, pałacyk łąkomin zdecydowanie jest godny polecenia. :) Mega fajne miejsce, cisza, spokój, dobre ceny, świetne wszystkie zabiegi. Nigdzie tak nie wypoczywam jak u nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne spa znajdziecie w opalenicy - http://www.hotelremes.pl/ :) najlepsza miejscówka w jakiej byłam, ekskuzywnie, porządnie, najlepsza jakość obsługi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam Talarię pod Warszawą :) Cudowne miejsce dla kobiet! Byłam z przyjaciółką, wykupiłyśmy pakiet, nie żałuję ani jednej wydanej złotówki! Było cudownie :) Mozna odpocząć. Masaże cuuudo odpływa się podczas zabiegów, także peelingi na twarz zbawienne... wrócilam piekniejsza ;) Panie pomogą dobrać zabieg idealny do potrzeb kazdej z nas, personel jest przemiły :) pobyt oceniamy 10/10. Talaria Resort w Trojanowie jadąc od Warszawy po prawo, łatwo trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W inowrocławiu w Solankach jest sporo spa i sa tansze niz w innych czesciach polski http://czasownikinieregularne.bloog.pl/id,355286593,title,Czasowniki-nieregularne-ktorych-powinnismy-sie-uczyc,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam: Mielno, o którym tu b. często jest mowa jest SUPER! Byłam i gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesska567
A ja właśnie wróciłam z Mielna z Unitral :D Było meega fajnie, długo będę wspominała ten tydzień, w końcu odpoczęłam :) No a samo spa godne polecenia, super standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×