Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 37- latka

SPA- GDZIE MOZECIE POLECIć, SPRAWDZONE, DOBRE W POLSCE

Polecane posty

Gość garnier55
W Pałacyku Łąkomin koło gorzowa wlkp. też jest świetne spa :) A w dodatku przepiękna okolica, można wypocząć na łonie natury :) www.lakomin.pl - tutaj mozna sobie zobaczyć jak to wszystko wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mera SPA Hotel w Sopocie. Swego czasu znalazłam go na stronie http://pomorskie-prestige.eu i postanowiłam, że sprawdzę czy rzeczywiście takie fajne miejsce. Okazuje się, że tak. Naprawdę warto tam pojechać. Świetna obsługa, piękne wnętrza i okolice no i szeroka oferta różnych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Termy Rzymskie w Czeladzi!! Nie ma lepszego w Polsce Spa jak Termy R!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie zdecydowanie wygrywa http://www.unitral.pl/ w Mielnie, miejsce jest rewelacyjne i oferuje relaks na najwyższym poziomie zdecydowanie, do tego jako jedyni mają basen solankowy o tak wysokim zasoleniu więc nie ma co szukać nawet innej oferty bo zwyczajnie tam jest najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaka część Polski was interesuje, ja kocham jeździć do SPA nad morzem;) więc tam głównie bywam. A szukam sobie odpowiednich hoteli ze SPA poprzez wyszukiwarki jak np. www.biznesfinder.pl Wygodniej się szuka miejsca dla siebie jak wszystkie SPA są w jednym miejscu skumulowane i można po kolei sobie oglądać ich stronki www:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel gorzelanny.pl w Pokrzywnej. Cudownie wypoczęliśmy w nim całą rodziną, mają fajne zaplecze dla dzieci i spa dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem odwiedzając Góry Świętokrzyskie warto zatrzymać się w hotelu Przedwiośnie. To wręcz idealne miejsce do wypoczynku. Pokoje dobrze wyposażone, basen, siłowania i sauna do dyspozycji gości. Szkoda tylko że właściciel nie zadbał jeszcze o elewację zewnętrzną budynku, bo póki co nie wygląda zachęcająco. Ofertę, z której skorzystałam podczas weekendu majowego znalazłam pod adresem www.hotelprzedwiosnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja jak już sobie pozwolę na taką przyjemność to zawsze wracam do Radocza Park www.radoczapark.pl. Zostawiam wtedy męża z dziećmi więc ma czas żeby popisać się swoimi umiejętnościami ;-). Ich Centrum SPA to prawdziwy raj dla każdej babeczki bo gabinety kosmetyczne, gabinety do masażu czy hydroterapii. Do tego sauna, solarium czy jaskinia solna. Mnóstwo różnych zabiegów do wyboru. Jak tam jestem to nigdy nie zdążę skorzystać że wszystkiego z czego bym chciała ;-). W ogóle to na początek fajnie sobie wykupić jeden z ich pakietów mi najbardziej przypasował ‘Dotyk luksusu’. Taka chwila przyjemności należy się od czasu do czasu każdej z nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Akurat dla Warszawiaków najlepiej sprawdzi się hotel spa warszawa http://www.sielanka.pl/spa-wellness Wiele osób ze stolicy wyjeżdża tam, by się zregenerować na weekend i nie tylko. Bardzo cenię sobie ich infrastrukturę, dzięki której naprawdę można dobrze wypocząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garnier55 2016.07.20 W Pałacyku Łąkomin koło gorzowa wlkp. też jest świetne spa usmiech.gif A w dodatku przepiękna okolica, można wypocząć na łonie natury usmiech.gifwww.lakomin.pl - tutaj mozna sobie zobaczyć jak to wszystko wygląda usmiech.gif xx to jest spa?? jakas nedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam niedawno w Niepołomicach koło Krakowa na kriolipolizie, polecam :) tym razem byłam krótko, ale muszę się tam kiedyś wybrać na dłuższą "odnowę" :) podaję linka http://angelium-spazamek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Kopieniec w Murzasichle, świetne miejsce. Mają miłe i kameralne spa na poziomie, jak i cały hotel, zasłużone 4 gwiazdki (rzućcie okiem - http://www.kopieniec.pl/) na miejscu też bardzo dobra restauracja, idealnie się tam wypoczywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Gorzelanny w Sudetach ma świetne spa. Byłam u nich już kilka razy i za każdym razem jestem zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżejka87
Ja własnie wróciłam ze Szczecina, gdzie zatrzymałam się w hotelu Dana. Co prawda jest tam dość małe spa ale hotel sam sobie elegancki. No i jak to listopad, podali w restauracji pyszną gęsinę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarraa3
Hmm, jak pytasz o jakieś sprawdzone spa to jak dla mnie ajlepsze jest Unitral w MIelnie. Duży wybór zabiegów, świetni profesjonaliści no i dobre ceny. No a do tego termy w klimacie morza martwego - ja nie widziałam nigdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My 2tygodnie temu z mężem w Tychach byliśmy w Hotelu Piramida i było super, jedne z najlepszych miejsc ze Spa w jakim byłam a ich komnaty energetyczne robią bardzo duże wrażenie :) Nie miałam okazji zobaczyć czegoś takiego w żadnym innym miejscu jeszcze i bardzo mi się podobało. Na http://www.hotelpiramida.pl/ można o tym poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopieniec, zdecydowanie, bardzo dobry hotel z bardzo dobrym spa! Kameralnie, na bardzo wysokim poziomie! Obsługa i zabiegi na bardzo wysokim poziomie! Nie mam żadnych zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Uroczysko w Kielcach. Bajeczne miejsce, naprawdę. W takich hotelach szczególna uwagę przykładam do tego, aby nie było zbyt blisko miasta. Tu znajduje się w się parku sosnowym nieopodal rezerwatu Cedzyna. Nad ranem fajnie ptaszki ćwierkają i jest gdzie się przespacerować. Jak ktoś zainteresowany podaję link do ich strony http://www.hotel-uroczysko.com.pl/ popatrzcie chociażby galerię, widać wysoki poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaLaska28
Świetne miejsce, które każdy powinien odwiedzić, leży w Bukowinie Tatrzańskiej. Dom nazywa się Willa Pod Miedzą i spędziłam tam najpiękniejszą noc poślubną pod słońcem :) W dodatku rano, świeże górskie powietrze jest niezwykle orzeźwiające. W tym roku wybieramy się z mężem tam na rocznicę ślubu, utworzyła się nam taka mała tradycja :D Polecam bardzo, mają wiele atrakcji takich jak narciarnia czy szlaki rowerowe. Pokoje można rezerwować całym rokiem, ale lepiej zadzwonić dużo wcześniej , bo ktoś może wam zająć miejscówkę ;) Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral w Mielnie mogę polecić. Jak dla mnie naprawdę trzymają poziom. Jeżeli chce się jechać z dziećmi, to mają dla nich masę atrakcji - dla nas jest to olbrzymi plus. No i ofertę ogólnie mają ogromną nawet termy w klimacie morza martwego, po prostu wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym miejscem jest Pobierowo. Można się zatrzymać tu www.laola.pl . Masz masę zabiegów spa, smaczne jedzenie, baseny itp. Co roku tam przyjeżdżamy, bo są naprawdę rewelacyjni : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej, jak dla mnie unitral miażdży konkurencję, przynajmniej w tych okolicach. 4 gwiazdki zasłużone jak najbardziej! Super pokoje, obsługa, zawsze czysto. Ale to chyba oczywiste. Samo spa jest cudne i dla każdego, serio każdego, coś się tam znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica7
W zimie to lepiej w gory do SPA. Nie ma co sie pchac nad morze, jak Tatry takie piekne :) Miejsce, w ktorym bylam osobiscie i wiem, ze jest na dobrym poziomie to http://www.kopieniec.pl/. Hotel i SPA w Murzasichle. Maja bardzo przyjazna i fachowa obsluge, wiec czas spedzony tam to przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś jest z Krakowa/okolic, to polecam sprawdzić Mediacal SPA w Zielonkach. Osobiscie uwielbiam. Nie dosć, że nie ma tłumów i nie ma takiego krakowskiego zgiełku, to są mega profesjonalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz pozwoliłam sobie na taką przyjemność; polecam Hotel Gorzelanny w Sudetach gorzelanny.pl. Świetne spa, piekne góry, luksusowy hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinkie
Też byłam w spa w hotelu Kopieniec w Murzasichle z moim przyszlym mezem i z czystym sumieniem moge powiedziec, ze warto tam pojechac. My z pewnoscia tam wrocimy. Swietnie urzadzone i zorganizowane miejsce z bardzo pogodnym i serdecznym personelem :) My wykupilismy sobie fajny pakiet i nas pobyt tam nie wyszedl drogo jak za tak wysokiej klasy spa i hotel :) Sprawdzcie sobie na ich stronce: www.kopieniec.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral bez dwóch zdań. 4 gwiazdki robią swoje, zresztą - są zasłużone. Cudny klimat, czuję się u nich po prostu świetnie. Obsługa na genialnym poziomie, zna się, zawsze uśmiechnięta! Naprawdę jestem zadowolona z pobytu. Sprawdzałam wczesniej kilka innych, w rożnych częściach polski, ale już nie musze szukać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie co do tego unitralu, rozumiem, że oni tam mają osobno hotel i osobno spa, wiec w razie czego spokojnie można sobie ogarniać inne miejsce noclegowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam niedawno w www.spa-warszawa.com.pl i bardzo miło byłam zaskoczona. Miejsce wygląda świetnie, zabiegi są rewelacyjne. Jak na Warszawe ceny są także bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×