Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 37- latka

SPA- GDZIE MOZECIE POLECIć, SPRAWDZONE, DOBRE W POLSCE

Polecane posty

Gość NinnaO
ja jestem z Krakowa i jak mam ochotę na jakiś ciekawy zabieg lub masaż to najczęściej wybieram się do kliniki Belize na ulicy Kazimierza Wielkiego 52. Świetne miejsce, bardzo rozbudowana oferta zabiegowa i rozsądne ceny. Zabiegi bardzo skuteczne ale to pewnie zasługa nowoczesnego sprzętu i doświadczonego personelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka119
O tak, to spa jest super :) Byliśmy tam na masażu, wróciliśmy bardzo zrelaksowani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie tylko ja pokochałem Janów Podlaski ;) polecam to miejsce serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janurka
Ja polecam nowość w branży Wellness & SPA jakim jest Floating która wpływa super na ciało i umysł. Sól Epsom działa cuda. Na śląsku można skorzystać w Salonie Floatingu w Tychach jest tam również też sauna ganbanyoku (sauna skalna) www.float.tychy.pl fb FloatTychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zwykle takie jednodzienne spa sobie robię i chodzę do studio sante po prostu. To w warszawie jest. Bardzo, bardzo fajne miejsce, można porządnie wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja znalazłam ciekawa ofertę na ekstra wypoczynek w Konstancinie w Konstancińskim Centrum Hydroterapii EVA Park Life & Spa. Oprócz zabiegów spa, basenów solankowych,  można skorzystać z tak zdrowotnych tężni w sercu Konstancina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam jechać do Hotelu Dosłońce SPA. Profesjonalne gabinety, a nie jakaś dziura. Mi najbardziej podobał się masaż balijski i co mnie zaskoczyło, wykonywała go rodowita Balijka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z niki-334 Hotel Mercure Dosłońce, zarówno spa, jak i sam hotel godne polecenia. A Balijki wykonujące masaże właśnie w tym spa to prawdziwe profesjonalistki, jeśli ktoś lubi egzotyczne klimaty, ale nie tylko to na prawdę warto się wybrać. Ja osobiście polecam masaż balijski, tajski i masaż twarzy Kumkumandi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantyda

Co prawda nie Spa ale miejsce gdzie można się rewelacyjnie zrelaksowac na masażu tantrycznym- Studio Masażu Dewi w Krakowie. Dla mnie raj na ziemi http://studiodewi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaS

Wpisz sobie w google Rezydencja Luxury Hotel . Zobaczysz będziesz zachwycona pobytem, tam. Cudownie urządzony, elegancko i z klasą. Kuchnia rewelacyjna, SPA co tylko zapragniesz i do tego cudowny ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Zapiecku można odpocząć, świetne miejsce, często do nich wracam. Już chyba ze trzy wakacyjne sezony u nich spędzaliśmy z dzieciarnią. Poza tym że czysto, przyjemnie i przyjaźnie, to też wyżywienie na duzy plus, głodnym się u nich nie będzie chodziło. Super baza wypadowa do Czech czy Niemiec. Dokładny namiar masz na pensjonatzapiecek.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunka

Ja nie byliście jeszcze to w na granicy polsko czeskiego śląską w Bohuminie jest taki hotel Pod zielonym dębem i na taki wypad weekendowy jest idealny moim zdaniem. Fajna lokalizacja, okolica tez bardzo ciekawa, a sam hotel jest w pieknej kamienicy umieszczony i mają tam super restaurację i piwne Spa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ze swojej strony to podpowiem Międzywodzie, bardzo urokliwe miejsce nad Bałtykiem. Nocowałem tutaj w kilku ośrodkach ale najlepiej wspominam Gryf (mają swój portal gryfmiedzywodzie.pl). Praktycznie w samym centrum, parę kroków do plaży a muszę przyznać że plaża jest bardzo ładna, czysta, z piaskiem a nie kamieniami na których można sobie rozciąć stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaanna

Byliśmy na majówce w całkiem niezłym spa na mazurach - hotel nazywa się Zalesie Mazury. Mąż mnie trochę zaskoczył tym wyjazdem, ale powiem tak - warto było dać się zaskoczyć. Sam hotel naprawdę ładny, pokoje czyste i wysprzątane, a obsługa sympatyczna. Na brak atrakcji narzekać nie mogłam bo a to poszliśmy na spacer, a to poszłam sobie do strefy piękna. Generalnie - idealne miejsce na relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wybierając hotel na wakacje nad Bałtykiem zwracam uwagę na to, żeby było komfortowo, był basen i spa na deszczowe dni i plac zabaw dl dzieci. Musi też być blisko do morza. To wszystko dostałem jak odwiedziłem gryfmiedzywodzie.pl i z całą pewnością polecam to miejsce na wypoczynek dla rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wypoczynek w Gdańsku właśnie dzięki bazie noclegowej jest bardzo przyjemny. My nocowaliśmy w hotelu Gryf w okolicach Stoczni i było spoko, łatwe dotarcie do różnych miejsc, przy hotelu też parking i restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bardzo polecam spa Oasis w Krakowie. Bardzo szeroka oferta spa i masaży. Polecam każdemu kto chciałby się zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam Gryf w Gdańsku byłem tam w ty roku z rodziną na urlopie. Bardzo ładny hotel z dobrym jedzeniem i nie daleko morza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław z Kalisza

Polecam serdecznie hotel Podklasztorze (www.hotelpodklasztorze.pl). Byłem na początku wakacji, pogoda się udała. Żona z teściową poszły na SPA a my ze szwagrem i z dzieciakami bawiliśmy się na kajakach na pilicy i w zalewie sulejowskim. No i na jeden masaż też poszedłem z żona bo to była rocznica ślubu i się zgodziłem i trochę mi szkoda że nie chodziłem wcześniej. Ale z drugiej strony wieczorami posiedzieliśmy przy winie w restauracji i żona pierwszy raz nie narzeka, że spędziłem urlop tylko przy szwagrze. A wino i miody pitne niebo w gębie!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

W tym roku odkryliśmy hotel pod Poznaniem hotel REMES Sport & SPA. W tym hotelu czekają na nas nie tylko strefa spa ale też pole golfowe, boiska sportowe, korty tenisowe oraz park linowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

W Krakowie SPA  - Salon Oasis przy ul Dietla. Bardzo doświadczony personel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

W Ustroniu polecam willę www.grazyna.ustron.pl/, która leży na terenie uzdrowiska. Można skorzystać z  oferty mini spa&wellness i wielu zabiegów. Miejsce godne uwagi i polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zerknąć do oferty gryfmiedzywodzie.pl – bardzo fajny ośrodek, gdzie będzie można dobrze wypocząć. Mają fajnie przygotowane pokoje, dodatkowo na miejscu masz basen więc jak pogoda nie dopisze to nie będziesz się nudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My szukaliśmy ostatnio spa na prezent. Mianowicie wychodzi za mąż.... moja mama. Zastanawialiśmy się co jej kupić. Nie chcieliśmy kuupować niczego do domu bo mama wszystko ma. Pieniądze nie wchodzą w grę bo to aż krzyczy, ze nie wiedzieliśmy co sprezentować i że postanowilismy się nie wysilać. Tak wiec postanowiliśmy postawic na .... weekend w spa. Mama rzadko kiedy wybiera się na wakacje tak wiec należy jej się wypoczynek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×