Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morning caffe

Jak go do siebie przekonać?

Polecane posty

Gość morning caffe

Witam, od pewnego czasu spotykam się z pewnym gościem, który -jako jeden z nielicznych - BAAAARDZO przypadł mi do gustu. Niestety wydaje mi się że dla niego jestem tylko kolejną laską do zaliczenia. Wiele razy wylądowaliśmy już w łóżku, ale do niczego nie doszło - i to chyba tylko dzięki temu jest mną jeszcze zainteresowany(?). Jak go przekonać do swojej osoby, żeby nie patrzył na mnie tylko jak na obiekt seksualny a zaczął patrzeć jak na kobietę? nie ma co ukrywać, zależy mi na nim cholernie. Więc jak postępować? co robić a czego nie?...On ma 29 lat a ja 20 i przyznam że jestem zielona w sprawach starszych facetów. Byłabym wdzięczna za wasze podpowiedzi. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Wylądowaliśmy w łóżku ale do niczego nie doszło\' Następna która myśli że obciąganie to nie seks? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning caffe
polna rusałka :wiem ze tak jest! ale sęk w tym co zrobić by było inaczej?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze trudno bedzie cokolwiek zmienic, jak sobie myslisz ze w twoim wypadku bedzie inaczej, ze moze sie zakocha i zmieni nastawienie to bardzo malo prawdopodobne . takie jest moje zdanie. Jedyne co mzoesz zrobic to nie ulegac to wtedy zobaczysz na czym mu tak naprawde zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze ale ty glupia jestes
mozg masz chyba w cipce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morning caffe
boze ale ty glupia jestes: ale czemu tak sadzisz?skoro włączyłaś/eś się do dyskusji to napisz konkretnioe czemu uwazasz ze mam mozg w cipie. założyłam ten topic żeby się poradzić, a nie słuchac opinii na swój temat od osob ktor mnie nie znają. więc będe wdzięczna jeśli rozwiniesz swoją teorię.. Paweł_28: jak wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykk
hmm? wylądowaliście w łóżku ale do niczego nie doszło?? To do czegho doszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze miala...
na mysli brak orgazmu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×